Sayfa 82/154 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 649 - 656 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Burada yazı yazmamın tek sebebi eskiler ve eskileri bilen 3-5 küçük yatırımcı.Bir hissenin hele de mali yapısında problem yoksa grafiken dibinde olumsuzluk pompalayanlardan zirvesinde methiyeler düzenlerden siz siz olun uzak durun.

3,5 kende yazılarım var o zamanda hissem vardı zerre gaz vermedim.2,20 lerde de ama her iki noktada da beni bilenlerin anlayacağı cinsten gerekeni yazdım.Herkese hayırlı bol kazançlar dilerim.

Şimdi mal toplayacağım diye aşağıya basan arkadaşlar doya doya basabilirsiniz bence sakıncası yok.Ama benim ya da bizim malı bekliyorsanız avcunuzu yalarsınız...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. teşekkürler zdx, bilgilendirici yorumlarınız için daha çok yazmanız dilegi ile akiş toplamaya devam...

3. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Burada yazı yazmamın tek sebebi eskiler ve eskileri bilen 3-5 küçük yatırımcı.Bir hissenin hele de mali yapısında problem yoksa grafiken dibinde olumsuzluk pompalayanlardan zirvesinde methiyeler düzenlerden siz siz olun uzak durun.

3,5 kende yazılarım var o zamanda hissem vardı zerre gaz vermedim.2,20 lerde de ama her iki noktada da beni bilenlerin anlayacağı cinsten gerekeni yazdım.Herkese hayırlı bol kazançlar dilerim.

Şimdi mal toplayacağım diye aşağıya basan arkadaşlar doya doya basabilirsiniz bence sakıncası yok.Ama benim ya da bizim malı bekliyorsanız avcunuzu yalarsınız...
    usta bu kağıtta beklenti nedir
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Projelere (Bağdat caddesi, Akasya dan hisse alınması ) yatırılan sermayeden elde edilen getiri fazlasıyla düşük. Sadece yüzde 7 civarı (reel) . Sermayeyi yiyorlar..

Ponzi finansmanı duvara toslamak üzere. Bundan sonra borcu %40 faizle borç alarak ödeyecekler..Son çare evdeki gümüşleri yarı fiyatına bozdurmak...Dolar 7 lira üstünde kalıcı olursa özsermaye eksiye düşer ve ponzi finansman oyunu biter.

Kasa her zaman kazanır.
    Son düzenleme : AU-1; 30-09-2018 saat: 18:20.
    Kasa her zaman kazanır.

Eğer kar payı dağıtmakla her şey hal oluyorsa, alacaklı bankalar insafa gelip borçlar nihayet buluyorsa;

Rahmetli banker Kastelli veya Çiftlik Bank skandalı ile adını duyuran 'Tosun' lakaplı Mehmet Aydın' 'da kar payı dağıtıyordu...

Kasa her zaman kazanır.
    Kasa her zaman kazanır.

7. Hala hikaye anlatıyorsun buralarda.Şirketle ilgili en ufak gerçek bilgin yok.Git AKMGY al ozaman bunu beğenmiyorsun madem.Fırsat bulsunlar onunla da birleştirsinler seyret sonra.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by zdx&lunar soul Yazıyı Oku
    hala hikaye anlatıyorsun buralarda.şirketle ilgili en ufak gerçek bilgin yok.git akmgy al ozaman bunu beğenmiyorsun madem.fırsat bulsunlar onunla da birleştirsinler seyret sonra.
    temettü ne zaman verecek acaba
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 82/154 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •