Sayfa 24/346 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 2762 madde; 185 - 192 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Merak etmeyin ayrılmadık sadece bir kısmını ciktik....sizi gondermeyi düşünüyoruz önce...
    Bizimle ilgili bir yorum yapmayın diye sizi uyarmıştık. LUTFEN bizimle ilgili yorum yapmayınız çünkü sizin samimiyetinize inanmıyoruz. Bir zamanlar spek alcarı dağıtıyor diyordunuz o zaman fiyat kaçtı onu bir söylermisşniz. Rüzgar nereden eserse yüzünüzü oraya dönüyorsunuz. Ne güzel bizi engellemiştiniz ama bakıyoruz dayanamamış bizi gene takibe başlamışsınız ne demiştik ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün . Neyse bizimle ilgili yorum yapmayın sonra üzülüyorsunuz bu da bizi üzüyor. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür dikkate almayınız.

2.  Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Bizimle ilgili bir yorum yapmayın diye sizi uyarmıştık. LUTFEN bizimle ilgili yorum yapmayınız çünkü sizin samimiyetinize inanmıyoruz. Bir zamanlar spek alcarı dağıtıyor diyordunuz o zaman fiyat kaçtı onu bir söylermisşniz. Rüzgar nereden eserse yüzünüzü oraya dönüyorsunuz. Ne güzel bizi engellemiştiniz ama bakıyoruz dayanamamış bizi gene takibe başlamışsınız ne demiştik ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görün . Neyse bizimle ilgili yorum yapmayın sonra üzülüyorsunuz bu da bizi üzüyor. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir tamamıyla kendi görüşümüzdür dikkate almayınız.
    Yaa valla Günahtan bu kadar korkmadiginiza gore size cvp vermek bile yanlış...Nasil iftira da atıyorsunuz...Demediğim şeylerle suçluyorsunuz...Yemin ediyorum günaha girmekten korkarım,iftiradan da zandan da...bnm size cvp verdiğim filan da yok siz laf atıyorsunuz...Samimiyetsizlikten de yalandan da yanlış yönlendirmeden de korkarim..ALLAH düşmanın da dürüst olanını nasip etsin

3. Ben bu arkadaşda Alcar hissesi olduğunu zannetmiyorum bol keseden sallıyo gibi 🤣🤣 YTD

4.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Yaa valla Günahtan bu kadar korkmadiginiza gore size cvp vermek bile yanlış...Nasil iftira da atıyorsunuz...Demediğim şeylerle suçluyorsunuz...Yemin ediyorum günaha girmekten korkarım,iftiradan da zandan da...bnm size cvp verdiğim filan da yok siz laf atıyorsunuz...Samimiyetsizlikten de yalandan da yanlış yönlendirmeden de korkarim..ALLAH düşmanın da dürüst olanını nasip etsin
    AMİN
    Artık bu son olsun ne siz ne biz lütfen artık birbirimizle ilgili yazmayalım. Sizin samimiyetinize biz inanmıyoruz kim inanırsa inansın bu bizim sorunumuz değil. Uzatmayalım biz şu andan itibaren sizinle ilgili yazmayacağız siz de yazmayın lütfen üzülmenize çok üzülüyoruz. Allah yolunuzu açık etsin kardeşim...

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    ben de bir grafik atayım o zaman..

usd gün..

yaklaşık 10 dolardan bu yana takip ettiği trend üzerine atmış ama cuma günü o trendi destek olarak yoklamış.. şu an altına gelmemiş.. altına gelirse 53 ve 48 dolar gibi destekleri mevcut..

orta vade devam etmek isteyenler için 130-140 dolarları görme potansiyeline sahip görünüyor..

bol kazançlar..

gün.. yeni topiğin ilk sayfasında atmıştım.. 53 doları görüp tepki vermiş, bırakın dinlensin biraz..

asıl suçlu bazı arkadaşlar.. bir şey bildiği yok demiştim bir zamanlar, ama muhatap olup şımarttıkça şımarttınız..

6. Sayın uzun yatırımcı siz kaç kişisiniz. Hep çoğul yazıyorsunuz. Ben 4 ay öncede sizden rica etmiştim., varsa bir arsa, şirket, olumlu olumsuz bir haber verin. Kaça gider bu şirket, şurdan sonrası tehlikeli deyin. Sat, tut, stop deyin sebebini de söyleyin size saygı duyalım. Ama çalı, çalı deyip proveke ediyosunuz. O çalı biryerimizi acıtmadan erken uyarın. Birde sanırım sizi merak edenler vardır. Bize biraz kendinizi tanıtabilir misiniz. Yaş, iş, güç, memleket, kaç yıldır alcardasınız, vs.

7. Kim olacak? Uzuuun yıllardır topicte teknik - temel paylaşım yapana, speğe laf edene, yeni gelene düşman, hatta onları attırmak için her türlü provokasyon (insanları çığrından çıkartan) yapan, çoğul kullanımı, speğin buradaki paralı elemanlarından olan şahsiyettir kendileri.

Profiline baktığımda, şuan kapattığı için görünmüyor, (o kapatmadan bakmıştım) 2017 den beri hiçbir hisse topic in de bir tane bile yazısı olmayan, sadece ve sadece alcar da vakti ve nakti bol olup, hisse düşünce alan! Gazlaya gazlaya yıllardır millete hisse taşıtan ekibin buradaki paralı elemanıdır.

Bu arada şubat4 hanım bahsetmiş, 2011 yılı alcar=egeen=20 TL Mart 2020 alcar=30 TL egeen=400 TL. Tabi bunda şirketin karlılığı falanda önemli ama arada uçurum oluşturacak kadar değil! Yıllardır 30-60 arası millete kan kusturmuş, tarihi kar açıkladığı gün (2017 yada 2018) 35-36 liralarda kağıda taban yaptırmış kanı, karakteri bozuk speğe eski arkadaşların teşekkür edecek hali yok!

Son durum;
    Beklenti lerden henüz 1 tanesi bile gerçekleşmemiştir. Yıllık olağan genel kurulda kayıtlı sermaye tavanı nın yükseltilmesi ni bekliyorum, yapmazsa şirkette ard niyet ararım! KAYITLI SERMAYE TAVANINI ARTTIRMAK İÇİN SPK PARA İSTEMİYOR! 2016 daki o hatayı!!!(hata ise) Yapmazlar inşallah. Eğer yapmazlar ise Spekle iş tuttukları iyice pekişir.(Bana göre) Arsayı algyo ya satacaklarını tahmin ediyorum. Bedava ya vermezler inşallah. Ayrıca Şirketin büyüme hedefi var mı yok mu çıkıp bunu biz ortakları ile paylaşmalı!!! Artık büyü alcar!!!!!!! Alarko yönetimi daha neyi bekliyorsunuz???? Biz ortaklarınız olarak sizden bunu BEKLİYORUZ.......

Alıntı Originally Posted by hopese Yazıyı Oku
    Sayın uzun yatırımcı siz kaç kişisiniz. Hep çoğul yazıyorsunuz. Ben 4 ay öncede sizden rica etmiştim., varsa bir arsa, şirket, olumlu olumsuz bir haber verin. Kaça gider bu şirket, şurdan sonrası tehlikeli deyin. Sat, tut, stop deyin sebebini de söyleyin size saygı duyalım. Ama çalı, çalı deyip proveke ediyosunuz. O çalı biryerimizi acıtmadan erken uyarın. Birde sanırım sizi merak edenler vardır. Bize biraz kendinizi tanıtabilir misiniz. Yaş, iş, güç, memleket, kaç yıldır alcardasınız, vs.

8.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Kim olacak? Uzuuun yıllardır topicte teknik - temel paylaşım yapana, speğe laf edene, yeni gelene düşman, hatta onları attırmak için her türlü provokasyon (insanları çığrından çıkartan) yapan, çoğul kullanımı, speğin buradaki paralı elemanlarından olan şahsiyettir kendileri.

Profiline baktığımda, şuan kapattığı için görünmüyor, (o kapatmadan bakmıştım) 2017 den beri hiçbir hisse topic in de bir tane bile yazısı olmayan, sadece ve sadece alcar da vakti ve nakti bol olup, hisse düşünce alan! Gazlaya gazlaya yıllardır millete hisse taşıtan ekibin buradaki paralı elemanıdır.

Bu arada şubat4 hanım bahsetmiş, 2011 yılı alcar=egeen=20 TL Mart 2020 alcar=30 TL egeen=400 TL. Tabi bunda şirketin karlılığı falanda önemli ama arada uçurum oluşturacak kadar değil! Yıllardır 30-60 arası millete kan kusturmuş, tarihi kar açıkladığı gün (2017 yada 2018) 35-36 liralarda kağıda taban yaptırmış kanı, karakteri bozuk speğe eski arkadaşların teşekkür edecek hali yok!

Son durum;
    Beklenti lerden henüz 1 tanesi bile gerçekleşmemiştir. Yıllık olağan genel kurulda kayıtlı sermaye tavanı nın yükseltilmesi ni bekliyorum, yapmazsa şirkette ard niyet ararım! KAYITLI SERMAYE TAVANINI ARTTIRMAK İÇİN SPK PARA İSTEMİYOR! 2016 daki o hatayı!!!(hata ise) Yapmazlar inşallah. Eğer yapmazlar ise Spekle iş tuttukları iyice pekişir.(Bana göre) Arsayı algyo ya satacaklarını tahmin ediyorum. Bedava ya vermezler inşallah. Ayrıca Şirketin büyüme hedefi var mı yok mu çıkıp bunu biz ortakları ile paylaşmalı!!! Artık büyü alcar!!!!!!! Alarko yönetimi daha neyi bekliyorsunuz???? Biz ortaklarınız olarak sizden bunu BEKLİYORUZ.......
    İnş. Sn O'Sullivan o bahsettiğiniz beklentiler sırayla gerçekleşir...Arsayı bedava niye satsinlar?

Sayfa 24/346 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •