Sayfa 15/256 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 2047 madde; 113 - 120 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Bize çok acil, yatirimci ve küçük esnaf dostu,nur yüzlü Ceo muz Umit nuri abimin,bloomberg tv de ulusa sesleniş konuşması lazim..
    Gecen yil Hektas gn muduru Levent ve Kontrolmatik CEO su Sami her tv ye ciktikca cosuyordu hisseler.

Tv ye cikanin enerjisi güzelse hisse de cosuyor, yeter ki bol bol vaad versin. Mars'a tarla.kuracagiz, Jüpiter'e gunes paneli kuracagiz desin yeter, kafadan %5'i ver hissenin o gun en az

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,831
    Benim var dünya onları seviyor onlarda Türkleri sever. Tarih bilginiz de yok anlaşılan.
    Aslında bu yazışmaya cevap yazmaya bile tenezül etmezdim ama gerek hasıl oldu .
    Kuzey Amerika 'dan Abd ye Avrupa 'dan Türkiye ye kadar tanıdığım Yahudi dostlarım
    olmuştur. Daha ahlaksız olanına rastlamadım ama siz tüm Yahudileri suçluyorsunuz.
    Akıllılar eğitimliler zekiler bilim ilim irfan yolunda giderler her biri en az 3 dil bilir
    kitap okumayı geçtim ünlü yazarlar bilim insanları onlardandır ve ayrıca dünyanın
    en büyük firmalarını onlar kurmuştur. Kafatasçı ırkçılık yapmayın İspanyollar
    kovduğunda Ruslar kovaladığında Hitler yaktığında sadece Osmanlı ya sığındılar
    Türkler onlara kol kanat gerdi bu yüzden Türkleri severler .
    Biraz tarih okuyun eğitin beyninizi bu kadar kin ve nefret size zarar verir .
    Kibarlık asalet eğitim ve hosgörü bunlara ulaştığınızda her şeyi her insanı daha
    rahat anlarsınız. Ülke savunması da silahla olmaz akıllı eğitimli beyinler ile olur.
    Bizim eğitim seviyemiz ile kıyaslanamayacak kadar ilerideler.
    saygılar,

Alıntı Originally Posted by omercelebi Yazıyı Oku
    Sen dürüstlük adına yaşamış olduğun bir hikayen yok. Dünyada onları nasıl gördükleri ile ilgili fikrin yok. Burada kulaktan dolma bilgi ile dünyaya mal edip savunuyorsun. Ülkeyi böyle savunmazsın ((:
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Gecen yil Hektas gn muduru Levent ve Kontrolmatik CEO su Sami her tv ye ciktikca cosuyordu hisseler.

Tv ye cikanin enerjisi güzelse hisse de cosuyor, yeter ki bol bol vaad versin. Mars'a tarla.kuracagiz, Jüpiter'e gunes paneli kuracagiz desin yeter, kafadan %5'i ver hissenin o gun en az
    Bloomberg e boşuna cikmiyor o dediklerin..danışıklı dövüş zaten..
    Mesele orge nin sahibi her hafta bloomberg te..
    Bedava cikamazlar onlar tv ye

4.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Benim var dünya onları seviyor onlarda Türkleri sever. Tarih bilginiz de yok anlaşılan.
    Aslında bu yazışmaya cevap yazmaya bile tenezül etmezdim ama gerek hasıl oldu .
    Kuzey Amerika 'dan Abd ye Avrupa 'dan Türkiye ye kadar tanıdığım Yahudi dostlarım
    olmuştur. Daha ahlaksız olanına rastlamadım ama siz tüm Yahudileri suçluyorsunuz.
    Akıllılar eğitimliler zekiler bilim ilim irfan yolunda giderler her biri en az 3 dil bilir
    kitap okumayı geçtim ünlü yazarlar bilim insanları onlardandır ve ayrıca dünyanın
    en büyük firmalarını onlar kurmuştur. Kafatasçı ırkçılık yapmayın İspanyollar
    kovduğunda Ruslar kovaladığında Hitler yaktığında sadece Osmanlı ya sığındılar
    Türkler onlara kol kanat gerdi bu yüzden Türkleri severler .
    Biraz tarih okuyun eğitin beyninizi bu kadar kin ve nefret size zarar verir .
    Kibarlık asalet eğitim ve hosgörü bunlara ulaştığınızda her şeyi her insanı daha
    rahat anlarsınız. Ülke savunması da silahla olmaz akıllı eğitimli beyinler ile olur.
    Bizim eğitim seviyemiz ile kıyaslanamayacak kadar ilerideler.
    saygılar,
    Daha önce hiç Türk pasaportuyla İsrail pasaport kontrolünden geçtiniz mi.

5.  Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    Ky arkadaslar,oralet osman abiler,şu gedik,Alatonlarin malini bitirmeden mal almasınlar..
    Yesin büyükler birbirini..
    Ben illaki Alim yapacam diyen varsa da kademeli alsin
    Bilmiyorum farkında mısınız ama bu tip yorumlar suç unsuru teşkil ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Bilmiyorum farkında mısınız ama bu tip yorumlar suç unsuru teşkil ediyor.
    Al sat tut dememişim sanırım..
    Elimde alarko var,kimseye pazarlamiyorum bist 30 hissesini..gorduklerimizi paylasiyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    dünyada onların nasıl göründükleri ile ilgili fikri olmayan sensin hocam o yüzden tartişıyoruz ya zaten ;) senin tanıdıgın kadar benim unuttugum yahudi var sen sıkma canını
    8 yıl Amerika'da yaşadım. 1 yılda Kanada'da. Onlar ile ticaret yaptım. Şu an konuştuğum Yahudi arkadaşlarımda var. Ama sen "senin koyun güttüğün kadar benim çoban .... " benzetmesini yaparak, yağ olmaya çalıştığın için senle bunun konuşmasını yapmaya gerek yok dostum. Sen böyle devam et.

8. ooo daha da vahimmiş durumun eyvah eyvah

Sayfa 15/256 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •