Sayfa 500/946 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    adama gözünü seveyim derseniz yanlış anlar tabii ki..!!
    Harf hatası yoktu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Vallahi Reis ne diyorsa tersi olacaktir yeni trend bu. Faiz karari ve Brunson olayinda yasadik bunu. Secim isi bitmistir benim gozumde. Kararla birlikte dolarda bir gevseme olacaktir alim firsatlik elinde olmayan ya da trade edenler icin. Sahsi dusuncem bu yonde.

3.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Vallahi Reis ne diyorsa tersi olacaktir yeni trend bu. Faiz karari ve Brunson olayinda yasadik bunu. Secim isi bitmistir benim gozumde. Kararla birlikte dolarda bir gevseme olacaktir alim firsatlik elinde olmayan ya da trade edenler icin. Sahsi dusuncem bu yonde.
    süpriz olmasin sonra. ahmetg abi de israrla tersini diyo. zigzag abi de oyle.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Harf hatası yoktu
    ben var zannederek yorum yapmadım zaten..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Istanbul secimi AKP-CHP arasinda belediye secimi olmaktan cikip adeta uluslararasi bir mesele haline geldi.

Turkiye S400 lerden asla vazgemez faturasini odemeyi coktan goze almis durumda.
    Dogu Akdenizdeki dogal sahalarinda basta ABD olmak uzere 10'a yakin koalisyon ulkeye a ait 200 savas gemisi demirlenmis durumda. Karsi taraf ise biziz.

Doviz ve borsa spekulasyonlari icin gerekli olan buytn sartlar olusmus durumda.
    İşte bunları konuşmayalım diye istanbul seçimi piyasaya sürüldü. Yoksa kimin umrunda Yalova kaymakamı.

Ben her şeyin ana konusunun Doğu Akdeniz olduğunu düşünüyorum. S- 400 olayı dahi onun uzantısı. Hatta abartıyorum, Ortadoğu 'daki tüm olayların merkezinde Doğu Akdeniz var.

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    İşte bunları konuşmayalım diye istanbul seçimi piyasaya sürüldü. Yoksa kimin umrunda Yalova kaymakamı.

Ben her şeyin ana konusunun Doğu Akdeniz olduğunu düşünüyorum. S- 400 olayı dahi onun uzantısı. Hatta abartıyorum, Ortadoğu 'daki tüm olayların merkezinde Doğu Akdeniz var.
    Rusya da satti bizi dogu Akdeniz konusunda bu aksam. Bu konuda elimiz ve durumumuz hic guclu degil. AB, ABD, İsrail, Mİsir hepsi karsimizda. Yanimizda olan kimse yok. Ben Rusya arka cikar diyordum ama onlar da satti.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Rusya da satti bizi dogu Akdeniz konusunda bu aksam. Bu konuda elimiz ve durumumuz hic guclu degil. AB, ABD, İsrail, Mİsir hepsi karsimizda. Yanimizda olan kimse yok. Ben Rusya arka cikar diyordum ama onlar da satti.
    O ülkelere Filistin 'i de ekle dostum. Ramazan geldi çok sürmez İsrail, Filistin' e bir şey yapar, bizimkiler de cuma namazı çıkışı protesto edip, akşam da kola içerek iftar açarlar.

Sayfa 500/946 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •