Sayfa 355/1004 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    https://www.takvim.com.tr/yazarlar/e...09/mesaj-hatti

Adamın yazı yazdığı yere takılıp es geçmeyen. Bu adamın yazdıklarını bu ülkede yazabilecek bir kimse daha yok.Varsa da ben görmedim.Bu yazıları da buradan başka bir yerde yazabilmesi mümkün değil. Yazdığı bir çok konu kimsenin dile getirmediği değişik şeyler.
    Yazana değil yazdırana bakacaksınız .
    mesala yazana baktığımda öyle bir uslup kullanmışki sanki oradaymış gibi,
    ama yazdığı yazıda yol çizerken o yolda atladığı çok şeyide kaleme almamış ,
    görmediğinden mi yazdıranın işine gelmediğinden mi..

2. Sputnik Türkiye
    @sputnik_TR
    ·
    2s
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu seçim son seçimim ama netice bir emanetin devri olacak https://sputniknews.com.tr/20240308/1081527879.html

Metropol Haber
    @metropolmedya_
    ·
    16s
    Meral Akşener:

"Bu seçimde oy vermezseniz ben evime döneceğim. Siyasetin s'siyle meşgul olmayacağım"

yanlış hatırlamıyorsam 1 ay olmuştur burada piyasa ile ilgili olumlu olumsuz katalizör olabilecek veya olumsuz olabilecek konulara değinmiştim .Okuyanlar bilir yerel seçimden sonra iç siyaset ve dış siyasette değişmeler ülke olarak eksen değişikliğinden bahsetmiştim , bunlar yavaş yavaş gündeme gelmeye başladı.
    Yalnız burada Cumhurbaşkanı sahadan gelen sonuçlara göre yukardaki konuşmasını yasa olarak başlamış doğrudur ama bunu siyasi duygusal hamle olarak sahada kullanılacağını düşünüyorum.Sahada insanlar açlık ve yokluktan bahsederek siyasetçinin karşısına çıkıyor bunu kırmak için bu duygusallık kullanılıcak gibi duruyor yanıla bilirim benim düşüncem bu yönde.

3. Duygu sömürüsü daha önce de 2 3 kez dedi
    Bırakcam demesi bile not artışı getirdi.

4. Akbank karın %15 ini dağıtma kararın almış
    beklenti %30 %40 idi, rezalet bir durum
    enflasyonda artışı yıllık %15 almışlar,
    birde bürüt bu
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku

hadi yırttın red listesine gitmekten
    Cümleye bak bu nasıl bir ego arkadaş

Minumum 50 milyon nakiti var Bearbull un belli oldu , umarım bende red listesinde yokumdur benim için büyük bir gurur olur

6. İlk geldiği günden beri dile getiriyorum Şimşek=Kemal derviş ,derecelendirme kuruluşlarından tut dışarısı ile ilgili ekonomik anlamda herşey bu adamın elinde , RTE bile meydanlarda enflasyon için hemen düşmez sabır diyor herkes neyin ne olduğunu biliyor not artırımı için bence faiz artırımı güvencesi alınmış gibi seçimden sonra yabancı raporlarda bu faizin 50 lilere çıkması dile getirilmişti
    yoksa 2019 da RTE nın Şimşek hakkında basında çıkan söylemlerinden sonra Şimşeğe ekonomi teslim edilmesini nasıl açıklanır.
    aşağıda lunar soul koyduğu takvim yazarının yorumu var çıksın bu konuyuda anlatsın ,KKM yi anlatsın , NAS sı anlatsın , sisi yi anlatsın , katil esat tı anlatsın nasıl önümüzdeki dönemde eset olacağını en önemlisi yanlış politikaların bu ülkeye kaybettirdiklerini anlatsın bu yüzden diyorum muhalefet veya iktidar kim olursa olsun kurumlar liyakat sahibi insanlar tarafından yönetilmediği sürece bu yanlış hamleler ekonomimize ve halkımıza zararı bu yaşadığımız ekonomik ve sosyal sıkıntıları getirir.

7.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Cümleye bak bu nasıl bir ego arkadaş

Minumum 50 milyon nakiti var Bearbull un belli oldu , umarım bende red listesinde yokumdur benim için büyük bir gurur olur
    Paragöz,

50 milyon nakitinden egosundan değil BİLGİ den dolayı yazmış.
    sallayan adamla işim olmaz demiş , bear in radarı vıop anlamında burada kendi vıop ustası gibi anlatmaya çalışanlar varya benim gözüm 10 kere cebinden çıkarır ama bir günde olsun burada şunu yaptım bunu yaptım diye yazdığını görmedim ha benim sert yazılarımdan dolayı benden hoşnutta değildir belki red listesindede olabilirim onun ama bende eğriye eğri doğruya doğru tokatçı seans içinde kaç kere burada long şort yazıyor biliyormusun .
    Son düzenleme : sindoma53; 09-03-2024 saat: 10:48.

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Meral Akşener:

"Bu seçimde oy vermezseniz ben evime döneceğim. Siyasetin s'siyle meşgul olmayacağım"

.
    meral apla samimiyse 32 martta yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 355/1004 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •