Sayfa 28/183 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 1459 madde; 217 - 224 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Son açıklamayla istanbulda yokuz diyorlar heralde.
    2017 hedefleride benim bekledigim seviyede degil.
    Daha iyi firsatlar cikabilecegi icin ufaktan yol almaya basliyorum.
    Kalanlara bol kazançlar...

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Kabiliyetleri bukadar demekki sayin mazzonetto..
    Yine de son 6 ayda iyi performans gosterdi.
    Tesekkur edip yeni tekneler bulmak lazim...

Üstad taktayı bostun bak haaa

Denis yatırımtan verdin güm takta çöktü biste altında kaldık aşk olsun teesüf etiyom.

loko odaş üstatı olarak yeni bi kaat bulursan öselten yasıver sevabına

2.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Üstad taktayı bostun bak haaa

Denis yatırımtan verdin güm takta çöktü biste altında kaldık aşk olsun teesüf etiyom.

loko odaş üstatı olarak yeni bi kaat bulursan öselten yasıver sevabına
    Ustadlik neyimize
    Daha az bir miktarla başladim satişa.Deniz den degil.
    Teknik gostergeler aşiri satima gidiyor. Bi yukari hareket bekliyorum. Hergun ufaktan cikicaz artik.
    Logo sagolsun, Odas da insallah daha yolumuz var.
    Ilk ceyrek sonuclarini inceleyip bulmak lazim potansiyelli bi kagit.
    Bakicaz duruma.

Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Son açıklamayla istanbulda yokuz diyorlar heralde.
    2017 hedefleride benim bekledigim seviyede degil.
    Daha iyi firsatlar cikabilecegi icin ufaktan yol almaya basliyorum.
    Kalanlara bol kazançlar...

istanbul u göremeyenler, süt işini görebiliyor
    hadi hayırlısı
    borsa yatırımcılar içindir.

4. Bizim yonetim de bi alem.
    Sn mazzonettoyu hakli cikarmak icin ugrasiyorlar ozellikle
    Sanki soran var size 2017 de ne kadar kazanacaginizi.
    Öngörüde zayif oldugunuz ortada iken neden aciklama yaparsinizki...

Onlar bozdu taktayi sayn antiseptik
    1000 det bile satmak icin gobegimiz catliyor.

5. Ben sadece objektif olarak gerçekleri belirtiyorum.Ortaya konulan performans,vizyon, başarı, ilgi, işine odaklanma ve sahiplenme ilkelerinin gerçekleşmemesi nedeniyle kuruluşun kötü yönetilerek potansiyel karlılığını yapılan yanlış hamle ve yatırımlar ile düşük piyasa değerinin en önemli etkeni olduklarını ifade ediyorum.

Aksini düşünen savunanlara saygı duymuyorum, gayet açık ve net yazıyorum.

Halka arz ile birlikte, hayvancılık inşaat ve yüksek jeopolitik riskler barındıran Irak Erbil yatırımları yerine kendi düzeltme ifadeleri ile böyükşehirlerde yapacakları sağlık yatırımları yapılmış olsa, bu zamana kadar finansal borçları bitirip çok daha karlı bir yapıda olacaktı.

Neden olacaktı, somut olarak ortaya koyuyorum.Varsayım değil, resmi kayıtlara geçen sonuçtur bu rakamlar.

Mesela sadece sağlık yatırımı düşüncesi ile hareket edip, hayvancılık ve İnşaat işine girmeyerek Van hastaanesinin tamamını almış olunsaydı şimdi yaptığı kar rakamı resmi olarak 16.5 milyon kar eden bir yapı ortada olacaktı.

Yıllık ettiği 7 milyon karın hepsini paydaşlarına dağıtabilirdi, ve piyasa değeri ile çok farklı noktalarda olacağı tartışmasız bir gerçek olacaktı.

Şimdi ne yapmaya başladılar, hatalarının farkına vardılar ve Akay Hastanesi,Demet Tıp merkezi, hastane büyütme işini sıkıştırınca yatırıma yüklenince borçluluğu arttırıp karlılığın düşmesine neden oldular.

İşte bu yönetmek değil, yönetmek ve geleceği görebilmek İnşaat hayvancılık Erbil işine girmeyerek yıllar önce bu hamleleri atmış olabilmekti.

Kendini Acıbadem ile kıyaslıyorsan onun gibi düşünüp hareket etmek zorundasın.Adamlar ne inek almışlar,ne de inşaat yapıp öğrenci yurduna kiraya vermişler videodan görün.

https://www.youtube.com/watch?v=ZW5OIX6VVNU
    https://www.youtube.com/watch?v=EBRUhlRlEGI

Dolayısı ile bu yönetimin (ayrılanlar dahil) başarılı olduğunu kimse iddia edemez.

6.  Alıntı Originally Posted by Mäzzonetto Yazıyı Oku
    Ben sadece objektif olarak gerçekleri belirtiyorum.Ortaya konulan performans,vizyon, başarı, ilgi, işine odaklanma ve sahiplenme ilkelerinin gerçekleşmemesi nedeniyle kuruluşun kötü yönetilerek potansiyel karlılığını yapılan yanlış hamle ve yatırımlar ile düşük piyasa değerinin en önemli etkeni olduklarını ifade ediyorum.

Aksini düşünen savunanlara saygı duymuyorum, gayet açık ve net yazıyorum.

Halka arz ile birlikte, hayvancılık inşaat ve yüksek jeopolitik riskler barındıran Irak Erbil yatırımları yerine kendi düzeltme ifadeleri ile böyükşehirlerde yapacakları sağlık yatırımları yapılmış olsa, bu zamana kadar finansal borçları bitirip çok daha karlı bir yapıda olacaktı.

Neden olacaktı, somut olarak ortaya koyuyorum.Varsayım değil, resmi kayıtlara geçen sonuçtur bu rakamlar.

Mesela sadece sağlık yatırımı düşüncesi ile hareket edip, hayvancılık ve İnşaat işine girmeyerek Van hastaanesinin tamamını almış olunsaydı şimdi yaptığı kar rakamı resmi olarak 16.5 milyon kar eden bir yapı ortada olacaktı.

Yıllık ettiği 7 milyon karın hepsini paydaşlarına dağıtabilirdi, ve piyasa değeri ile çok farklı noktalarda olacağı tartışmasız bir gerçek olacaktı.

Şimdi ne yapmaya başladılar, hatalarının farkına vardılar ve Akay Hastanesi,Demet Tıp merkezi, hastane büyütme işini sıkıştırınca yatırıma yüklenince borçluluğu arttırıp karlılığın düşmesine neden oldular.

İşte bu yönetmek değil, yönetmek ve geleceği görebilmek İnşaat hayvancılık Erbil işine girmeyerek yıllar önce bu hamleleri atmış olabilmekti.

Kendini Acıbadem ile kıyaslıyorsan onun gibi düşünüp hareket etmek zorundasın.Adamlar ne inek almışlar,ne de inşaat yapıp öğrenci yurduna kiraya vermişler videodan görün.

https://www.youtube.com/watch?v=ZW5OIX6VVNU
    https://www.youtube.com/watch?v=EBRUhlRlEGI

Dolayısı ile bu yönetimin (ayrılanlar dahil) başarılı olduğunu kimse iddia edemez.

gardaşş bisim angara hastanaleri bu açipadem altunuzate hastanasına takar sen heç kafanı yorma

Bebek dostu belgemis var

helipoter pistivar mı gardaş bizim tepe teyyara inebiliyor naberr

tse belkemis var var mı açıpatemde bence yok

bisim hastanenin yoğun bakımına bak dolu hepsi halktan dayılar kreti kartı kullanmas nakit para tiko yada para yok maaşı alınça artıkın öderler

Aha al izle bisim hastana açıpateme takar aksini savunan aha buyursun

https://www.youtube.com/watch?v=-04lZAnQZtI

7.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Bizim yonetim de bi alem.
    Sn mazzonettoyu hakli cikarmak icin ugrasiyorlar ozellikle
    Sanki soran var size 2017 de ne kadar kazanacaginizi.
    Öngörüde zayif oldugunuz ortada iken neden aciklama yaparsinizki...

Onlar bozdu taktayi sayn antiseptik
    1000 det bile satmak icin gobegimiz catliyor.

Üstad sen 1000 değilte 10 bin 10 bin basıyon kibime geldi

Bukünde yatımdan işten gömdün taktayı Allah rahmet eğlsin.

Vallah kötü bosultu takta ayvayı yitik artıkın

Daha basma üstad yaff altta kaltık moral sıfır hee

8. nerde bu millet

Sayfa 28/183 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •