Sayfa 935/992 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon
Arama sonucu : 7934 madde; 7,473 - 7,480 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Sayın Çbs Printaş ortaklarımız merhabalar,selamlar..Yokmu herhangi bir gelişme ve sevindirici haberiniz Allah aşkına..Canınız sağolsun hepinizi seviyorum hatta mualif SEVENLAZ kardeşimi bilem özledim: Sosyete MİNİMANİST'i bilem Allaha emanet olun..Umarım hayırlı bir haber çıkarda buralar bayram yerine döner...Üstadım Garibanca,Emdina,Turbulans vb değerli arkadaşlar Allahın selamı üstünüze olsun..Amin..
     Alıntı Originally Posted by minimalist Yazıyı Oku
    Sosyete geldi
    Eski forum patlamış, geçmiş olsun.
    Umutlara buradan devam.
    Yabancı ortak geliyormuş diyerek ilk heyecanı yaratsam mı?
    Espri yapmaya korkuyorum, inanan oluyor çünkü.
    Yok yabancı ortak falan
    Neredesiniz güzel insanlar inşha Allah afiyettesiniz.. İkinize de selam olsun..Manevi kardeşlik çok başka bir duygu..Gerçekten duygulandım..

2.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    2onur2, yani bu 27750 lot hisse alınıp stıldımı oluyor şimdi ben pek anlayamadım..Borsa dışında işlemmi görüyor Printaş hisseleri 18776785-18749035=27750 lot hisse fiili dolaşımda el mi değiştiriyor..
    Kot dışı pazarda işlem görüyor

3.  Alıntı Originally Posted by minimalist Yazıyı Oku
    Bir an tereddüt ettim, milyon muydu bendeki lotlar diye. 100bin lot var bende, onu düzeltelim. Milyon lot Çavuşoğlu'nda bile yoktur, bize dağıttı hepsini. Bir aralar forumda yaptığım araştırmaya göre Printaş'ta dört milyon lotun sahibi forumdaydı.

Meşhur lafım vardı "altın alacağıma, ÇBS alır yastık altına atarım" diye

Onu yeni forumda da tarihe geçirelim ki, suratıma vurmayı sevenler var
    Kadim dostum güzel kardeşim seni çok seviyorum ayrıcada çok özledim neredeyseniz çıkın gelin iki söz ve laf edin burada sonra yine gidersiniz hiç değilse sağlıklı olduğunun haberini alalım yeter..Selamlar..

4. Borsa dışı işlemlerde fiyatların kamuya duyurulması MADDE 32 – (1) (Değişik fıkra:RG-14/1/2016-29593) Borsada işlem gören sermaye piyasasıaraçlarına ilişkin olarak yatırım kuruluşlarının
    borsa dışında verdikleri alım satım fiyat tekliflerinin Birlik tarafından belirlenecek bir veya birden fazla veri yayın kuruluşu vasıtasıyla kamuya
    açıklanmasızorunludur.
    (2) (Değişik fıkra:RG-14/1/2016-29593)Yatırım kuruluşlarının, herhangi bir müşterinin ihtiyacı ve talebi doğrultusunda müşteri ile bire bir
    oluşturdukları türev araçlar hariç olmak üzere borsada işlem görmeyen sermaye piyasası araçları için verdikleri alım satım fiyat tekliflerini kendi
    internet sitelerinde anlık olarak yayınlamaları ve Birlik tarafından belirlenecek bir veya birden fazla veri yayın kuruluşu vasıtasıyla kamuya açıklamaları
    zorunludur.
    (3) Birinci ve ikinci fıkrada yer alanlara ek olarak, sermaye piyasası araçlarına ilişkin olarak borsa dışında gerçekleştirilen işlemlerde fiyatların
    kamuya duyurulmasına ilişkin esaslar Kurulca belirlenebilir.

5. [

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul, işlem sırası kapanan tahtalarda mağdur olan yatırımcıları, piyasaya yeniden kazandırmak için önemli bir adım atmaya hazırlanıyor-Sabah

Borsa İstanbul, işlem sırası kapanan tahtalarda mağdur olan
    yatırımcıları, piyasaya yeniden kazandırmak için önemli bir adım
    atmaya hazırlanıyor.
    Sabah'ın haberine göre, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı
    Himmet Karadağ, mağdur yatırımcıları tekrar borsaya çekebilecek bir
    formül üzerinde çalıştıklarını söyledi. Bu uygulamanın ilk etapta
    Çukurova Elektrik ve Kepez mağdurlarına uygulanması bekleniyor.

Haberin tam metni:

http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2017...-cozum-mujdesi

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(07/04/2017 - 07:17:51)
    Varmı bu konuda bir gelişme diyeceğim ama hangi verilen söz yerine getirildiki Sayın Cumhurbaşkanı seçimden önce SGK ve Bağkur emeklilerine sözler veriyor seçimden sonra hepsini unutuyor.. Bizleri borsaya yönlendirende kendileridir ama çığlıklarımızı duymadı bile..Çok yazık..

6. 2onur2 kardeş,verdiğin değerli bilgiler için teşekkür ederim..

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Fiili dolaşım 16.08.2023 18.776.785
    Fiili dolaşım 22.08.2023 18.749.035

Azda olsa fiili dolaşım oranları düşüyor.
    hadi hayırlısı. alici kim acaba şirketmi şahışmı

8.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    2onur2 kardeş,verdiğin değerli bilgiler için teşekkür ederim..
    Bildiğim kadarıyla paylaşmaya çalışıyorum reis sağol

Sayfa 935/992 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •