Sayfa 542/1004 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    -Yünsa da bildiğim şey, beni keklediler onu iyi biliyorum...Fiyatı 4.80 di. Ölçtüm, biçtim, o fiyattan bedava diye full aldım. Arsasını satsan daha fazlası ediyordu, dediğiniz gibi bir de Marka...Başladım beklemeye, tüm hisseler gidiyor, o gitmiyor. Bir de Bilançosu bozuldu, 3.80 e verdim, sonrasında 3.19 a kadar süründü. Ardından bir haber, Sabancı geldi 4.xx liradan şirketin tamamını sattı.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Bu işler, her şeyde olduğu gibi kısmet işi. Herkes yine her zaman olduğu gibi yine kendi bildiğini yapsın bence...Çok bilmişlik yapmanın bir anlamı yok...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

3. İzmire geçmiş olsun.

4. şöyle bi şey
    çalıştığım kitabevinin yayınlarıda var
    benim patron cin gibi
    onun gibi dikkatli birisini görmedim üstelik çok titiz
    bana soranlara ......bey nasıl biri
    dediğim şey
    allahtan müslüman yoksa çekeceğim var diye
    şimdi kitap yayın aşamasına geliyor, okuyup birde bana sen oku diyor, okuyor redakte ediyorum
    o tekrar okuyor düzelttiğim kelimeleri cümleleri düzeltiyor
    baskıya veriyor
    kitap gene hatalı geliyor
    bir keresinde
    abi bu nasıl oluyor?
    senin gibi dikkatli birisi
    bende okuduktan sonra o düzeltilmiş hataların en azından bir kaç tanesi nasıl oluyor da tekrar hatalı çıkıyor dediğimde
    tövbe haşa allah bize siz kimsinizde hata yapmam diye böbürleniyorsunuz diyor demişti.

5. gentaşı2.7 lerde aldığımda kafamdaki şey polhoyu 3.10 civarı yakalayabilip değiştirmekti.

6. umk artık daha iyisin heralde.

7.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    gentaşı2.7 lerde aldığımda kafamdaki şey polhoyu 3.10 civarı yakalayabilip değiştirmekti.
    pandacı hocanın kulaklarını çınlatayım
    ben almam demişti.

bütün sülükler bir oldu endeksi çökerttiler.ne temel kaldı ne teknik. birileri butona basıyor,hep birlikte borsaya diz çöktürüyorlar. yerlisi yabancısı,müslümanı,gayrimüslimi hep beraber yapıyorlar. bizde mal gibi izliyoruz. olan bu...

Sayfa 542/1004 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •