Sayfa 166/899 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Soda muhabbetini buyur yap tun mi var

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tun ne abi ? Yeni bir şişe-soda grubu hisse mi ? Ondan da alak eğer öyleyse. Almalara doyamıyorum zira..
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Burada sodadan çok şişe muhabbeti dönüyor.
    Bu doğru değil. 100 mesajın yaklaşık 3 tanesi şişe içeriyordur. Oransal olarak düşünmekte fayda var. Lakin size hak veriyorum bir hissenin topiğinde başka bir hissenin konuşulması doğru değil. İşte aynı grupta oldukları için konuşuluyor arada onu tolere ediniz. Bizler kötü insanlar değiliz. Yolcu değil, hancıyız. Soda varsa biz de varız.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    tahta yerlide.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

4.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Bu doğru değil. 100 mesajın yaklaşık 3 tanesi şişe içeriyordur. Oransal olarak düşünmekte fayda var. Lakin size hak veriyorum bir hissenin topiğinde başka bir hissenin konuşulması doğru değil. İşte aynı grupta oldukları için konuşuluyor arada onu tolere ediniz. Bizler kötü insanlar değiliz. Yolcu değil, hancıyız. Soda varsa biz de varız.
    soda varsa bende varım

5. [QUOTE=yucin;3889469]

Bugünde yukarı hareketine devam.5.91 5.95 ve 5,98 son ve hacimle geçilmesi gereken seviyeler.Artık 6 üstünde oynaşsın SODA.Bakalım yeşil oku nerede yakacak....Şu anda zorlaya zorlaya çıkıyor.Kendine has sert yeşil çubuklar olmasını bekliyorum ......

Bozulma yok görünümde .5.80 i gördü.Oyun peşinde değillerse yola devam ......
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Olabilir de.. artik anlamak zor. Cunku bankalardaki kumarhane kapaninca bu adamlar diger 30 hisselerinde masa acmaya basladilar.
    Sise degilmis. Tahmin edildigi gibi adamlar yeni masa acmaya baslamislar kumarhanede.

7. arkadaşlar geçen günlerde doğalgaz fiyatlarının ineceğini söylemiştik...tabi benim de dahil herkesin aklında acaba 277 dolardan 203 dolarlara iner mi şüphesi oluştu...malum vergilerden dolayı bazen alış fiyatları düşse de tüketiciye pek yansımaya biliyor..

biraz önce küçük bir araştırma yaptım...şu anda kullandığımız doğal gaz fiyatlarının %74 ü doğalgaz alış fiyatı...%16,6 sı ötv ve kdv vergileri...%9,2 sistem kullanım bedeliymiş...

işte %74 doğal gaz alış fiyatında bu düşüş olacaktır...buda artık fiyatlara ne kadar yansıyacak bir hesap yapmak gerekiyor...

https://gazelektrik.com/enerji-piyas...ogal-gaz-vergi
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Şişe ile ilgili paylaşımların yeri ilgili hissenin başlığıdır , alaka sebebiyle karşılaştırma yapılabilir ama pasta atılacak kadar veya detaya girilecek kadar değil. Bu yüzden şişe hakkındaki paylaşımlarınızı ilgili başlığa yapınız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 166/899 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •