Sayfa 701/1012 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: Viop LV

1. Dün akşam piyasada olan borsacı dostlarımla güzel bir akşam yemeği yedik , son zamanlarda endeksteki satışın cumhurbaşkanlığı seçiminden önce tedirginlikten dolayı kredili işlemlerin kapatılması ile başlayan satışın aynısını şuanda beklenen yabancının gelmemesi ile kredili işlem yapanların satışlarının piyasayı bozduğu kanatine vardık.Yaklaşık %13 yakın bir düşüş oldu bazı tahtalar %20-30 aşağılara geldi bu hafta biraz daha netlik kazanır satışların tamam mı devam mı olup olmayacağı .
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    komplo teorileri bizim işimiz dayı

İSRAİLLİLER'in 2 seneye kadar mescid-i aksa'yı yıkıp süleyman mabedini yapmaları lazımmış, bu olmazsa İSRAİL devleti yıkılırmış. (sosyal medyada böyle birşey yazıyordu )
    bunun için hamle başladı ve devam etmek zorunda, devamında ne lazım BÜYÜK KÜRDİSTAN, ve BÜYÜK İSRAİL

büyük kürdistan kimi etkiliyor ? BİZİ
    o yüzden bu risk olduğu üçün üst perdeden hareket etmek zorundayız
    CNN TÜRK teki profesör

vaad edilmiş topraklar, armagedon anlattı... dinlediniz mi ?

3. Putin neden sam ile Halepte bulununan s400 radarini kapattı!!danışıklı dövüş,
    Oyun çok büyük,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,659
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Dinini sen seçmedin.!!!
    Tüm dinleri araştırıp İslam ın hak din olduğunu bulmadın.!!!!
    Bugün Müslümansın.!!!
    Çünkü tarihin bu döneminde.!!!
    Bu ülkede doğdun.!!!
    Ailenin dini neyse senin dinin de o oldu.!!!
    Şayet doğduğun yer;.!!!!
    Hindistan olsa Hindu.!!!
    Tayland olsa Budist.!!!!
    İsrail olsaydı Musevi olacaktın.!!!
    1000 yıl önce Norveçte doğsaydın Odin e.!!!
    3000 yıl önce Romada doğsaydın Jüpitere tapacaktın.!!!!
    Ve o dinden tıpkı bugün kendi dininden emin olduğun gibi emin olacaktın.!!!!
    Din her şeyden önce basit bir tarih ve coğrafya meselesidir.!!!
    Beynini biraz olsun.!!!
    Kullanabilsen keşke...!!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Tamamen algı.Ben müslüman aileden doğdum ama ateist gibiydim...ve aklıma gelen ilk soru buydu(nerede doğarsan dinin orasıdır).İBRAHİMİ DİNLER-BUDİZM vs..hepsine ön yargısız baktım ve araştırdım.Hemde aylarca ciddi araştırdım.SADECE AKLI REFERANS kılarak...Ateistlerin tüm kaynak argumanlarını okudum.(t.dursun vs)

Sonuçta tercihimi yaptım.

Bir yönetmen var...ve bir film platosu kurmuş.ve orada herkese bir rol vermiş.Kimisi kral kimisi maraba rolunde..sana verilen krallık senin değildir,yönetmenin taktiridir...ÜSTÜNLÜK GÖREVİNİ-ROLUNÜ EN YAPMAKTADIR.

Düşünsene bu mantığa göre ÜSÜTÜN KAN-AİLE-KRALLIK YOK...Teba o güvenle kraldan hesap sorar...

senden istenen ROLUN NE İSE ONU EN İYİ OYNAMAK...Bu mantıkla kral ve maraba olman o yönetmen nazarında anlam ifade etmez.

Zamanı gelince sen o filimden ayrılırsın..Sezon biter...Yeni oyuncularla devam eder.

Ha şunu da gördüm.Dine tabi olmanın sorumluluğu vardır.Özgürlüğü belli oranda kısıtlar.Bu da ATEİZMDEN YANA GÖNLÜ BAYIR AŞAĞI YAPAR.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

İmamın gücü yoktur.!!!
    Asla olmamıştır.!!

Uhut savaşı en güzel örneğidir.!!!

Gerisi laf salatası.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,659
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    İmamın gücü yoktur.!!!
    Asla olmamıştır.!!

Uhut savaşı en güzel örneğidir.!!!

Gerisi laf salatası.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Neyse BAŞGAN bunlar derin konular.Herkes kendi yolunu seçiyor...

Sen ne zaman CRASH diyeceksin.Onu bekliyorum.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Türkün türkten başka dostu yoktur.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Millet burada yemek tarifi bile yapiyor.Insanlik katliamı var,onu gündemde tutmak seni neden rahatsız ediyor.

Şu ''SÖZ de hümanistik,entellik ayaklarını'' birazda o masumlar için göster...Kalbin katarmış,empati yapamıyorsun.

sadece 3 gün elektrik-suyun kesilince neler oluyor?

Ancak ''doktor kızım...Burada 2 dönere 2.000 tl verdim'' de...Hayat pahalılığını göstereceğim ayaklarına SAKİL bir şekilde hava at...

Bir de ayak çekersin.Gidene parasını verecekmiş...SANA HAYIR YAPMAK İÇİN en kolay yolu göstereyim...Madem bu şekilde hayat yaşıyorum demeye getiriyorsun:''LÖSEVE-ATATÜRKÇÜ D.D.'' Yap bir sağlam hayır ve ekstresini bize göster...

İmkan olsa GAZZEYE savaşa gidecek binlerce yiğit var..Hem de ÜMMETTEN...Nice KUAŞİ kardeşler var.Bile bile ONUR için ölüme giden...Ama malesef ABLUKA ALTINDA..Gazzeye yaklaşamazsın bile...

Herkesi kendin gibi düşünme.Onları asla anlayamazsın.Bu İMAN meselesi..
    Bu tür adamlar her zaman var tuzu kuru.. tek dünyaları vaaaar para ,kadın ve içki......bugün alay eettiği insanların ahı ona elbet kalmaz....sırf müslüman oldukları için cephe alıyorlar....bırak bu zibidi kendi çöplüğünde oyalansın.....

Sayfa 701/1012 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •