Sayfa 31/158 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1262 madde; 241 - 248 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. Gesan ile europower ı karşılaştıranlar gitsin Kozaa ya .Kozal in sahibi kozaa Kozal in piyasa değerinin 3 te biri .Bu hesapla europower gesan in 3 katı bile olabilir .

2.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Gesan ile europower ı karşılaştıranlar gitsin Kozaa ya .Kozal in sahibi kozaa Kozal in piyasa değerinin 3 te biri .Bu hesapla europower gesan in 3 katı bile olabilir .
    benzer işler cante odaş ta da mevcut,,ben aslında analı kızlı şirketlerı pek sevmem ama eurpw olunca almaya değer buldum açıkçası..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Hazır mısın Türkiye?150 tlden europower alacaksın. Hazır mısın?

yaparsa europower yapar!!!

:
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Salih VURAL Yazıyı Oku
    Hazır mısın Türkiye?150 tlden europower alacaksın. Hazır mısın?

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    yaparsa europower yapar!!!

:
    Devamke

5. ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    bereketli olsun ,
    dün az bişey ile bismillah dedik,
    Rabbim hayırlısını versin..
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

7. Arkadaşlar europower da halen daha potansiyel var bence , ama maalesef şirket çok pahalı halka arz etti bunun içinde ky olarak çok teşekkür ederiz kendılerıne pek marj bırakmadılar bize ,zamanla daha iyi fıyatlamalar gelecektir ama şuan ıçın 18 mılyar tl ye dayanmış durumda ve parayı şirket kazandı yanında da bazı kurumlar !!ky ye pek birşey bırakmadılar kısa vade için benim kanaatım böyle !!astor alfas ı bedava arz ettiler buna bakınca ,,

8. gesanı arz ettiklerinde piyasa şartlarında bedava arz etmişler 1 yılda tahtayı götürenler iyi topladılar sonra fişekledi eupowerda ederinden arz ettiler uzunda kazandırır kısa bekletebilir hissenin hareketlerinden yukarı sürüp peşine takılanlara veriyor dünde 85 e çekti kapanışa kadar verdi bugünde benzeri olabilir enerjilerde en ucuzu yeotek onda patron satışı bekliyor peşine alfas ve astor geliyor nitekim marjlardan belli ediyor kendileri ytd

Sayfa 31/158 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •