Sayfa 45/721 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 5765 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Madam Despina

Bakalım pazartesi türkler ne kadar depolayacak.

son haftaya giriyorduk, ne güzel dayanmıştık ama maalesef ağustos anılarımız depreşti.

2.  Alıntı Originally Posted by KaaN- Yazıyı Oku
    Bakalım pazartesi türkler ne kadar depolayacak.

son haftaya giriyorduk, ne güzel dayanmıştık ama maalesef ağustos anılarımız depreşti.
    Ya kendinizi ifade edememişsiniz veya talihsiz bi yorum olmuş...
    Meselenin temelinde "Türklerin" döviz alması olduğunu düşünüyorsanız bu zaten yanlış.
    Dövizdeki yükseliş öncesi de zaten döviz mevduatı TL yi geçmişti.
    Buradan çıkarılacak bi sonuç varsa; vatandaşın ülke parasına güvenmediğidir.
    Bunun için de halk eleştirilmez.
    "Son haftaya giriyorduk" demişsiniz...
    Bu ülkenin tek realitesi, derdi "yerel" bir seçim olamaz... Olmamalı.
    Bir vatandaş olarak ben görüp, "maalesef" diye, 2 gün öncesinden uyarabiliyorsam, "bu sorun bağıra-çağıra gelmiş" demektir.
    Önlem alacağımız yerde şakalı, komikli videolar çekerek içerideki potansiyel müşterilere oynanan oyunu devam ettirmeyi tercih ediyorsak, dış güç diye ağlamaya hakkımız yok.

Oy toplarken, dibs satarken vergi alırken vatandaş, diğer zamanlarda provakatör...
    Döviz getirsin, borç versin, yatırım yapsın isterken dost ve müttefik, diğer zamanlarda dış güç...

Don Kişot' la yardımcısı Sancho ' nun acıklı hikayesini de mi okumadınız çocukluğunuzda?
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Ya kendinizi ifade edememişsiniz veya talihsiz bi yorum olmuş...
    Meselenin temelinde "Türklerin" döviz alması olduğunu düşünüyorsanız bu zaten yanlış.
    Dövizdeki yükseliş öncesi de zaten döviz mevduatı TL yi geçmişti.
    Buradan çıkarılacak bi sonuç varsa; vatandaşın ülke parasına güvenmediğidir.
    Bunun için de halk eleştirilmez.
    "Son haftaya giriyorduk" demişsiniz...
    Bu ülkenin tek realitesi, derdi "yerel" bir seçim olamaz... Olmamalı.
    Bir vatandaş olarak ben görüp, "maalesef" diye, 2 gün öncesinden uyarabiliyorsam, "bu sorun bağıra-çağıra gelmiş" demektir.
    Önlem alacağımız yerde şakalı, komikli videolar çekerek içerideki potansiyel müşterilere oynanan oyunu devam ettirmeyi tercih ediyorsak, dış güç diye ağlamaya hakkımız yok.

Oy toplarken, dibs satarken vergi alırken vatandaş, diğer zamanlarda provakatör...
    Döviz getirsin, borç versin, yatırım yapsın isterken dost ve müttefik, diğer zamanlarda dış güç...

Don Kişot' la yardımcısı Sancho ' nun acıklı hikayesini de mi okumadınız çocukluğunuzda?
    Amirim kalemine kurban
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

4. Bu da, "ama X ihracat şirketi, Y nin kasası döviz dolu..." diye düşünenlere verilmiş güzel bir cevap.
    Ortalık durulana kadar, "sağ kalmak öncelikli hedef...".

5. Birazdan Pivot ve kanal desteğine yakın, düşüşte güçlü duran hisseler için bi kod yazıp tarayayım diyorum.
    1-2 saate listeyi göndermiş olurum. İsteyen olursa da üzerine tartışırız. Bakalım olası yukarı harekette kimler tepki verebilir.
    Bu arada "istatistik, matematikte süperim... Soru-sorun çözmeye bayılırım" diyen biri var mı acep aramızda?

6.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Birazdan Pivot ve kanal desteğine yakın, düşüşte güçlü duran hisseler için bi kod yazıp tarayayım diyorum.
    1-2 saate listeyi göndermiş olurum. İsteyen olursa da üzerine tartışırız. Bakalım olası yukarı harekette kimler tepki verebilir.
    Bu arada "istatistik, matematikte süperim... Soru-sorun çözmeye bayılırım" diyen biri var mı acep aramızda?
    Harika olur. Heyecanla bekliyorum.

Matematik kismina gelince en son kuzenimin ilkokul 5. Sinif matematik ödevine yardim ederken "Bir baba ile kizinin yaşlari toplami ........ ise kiz kac yasinsadir?" sorusuna yardim edeyim demistim ve kız babadan 4 yaş büyük cikmisti. Bana umut baglamayin bu konuda.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Bu da, "ama X ihracat şirketi, Y nin kasası döviz dolu..." diye düşünenlere verilmiş güzel bir cevap.
    Ortalık durulana kadar, "sağ kalmak öncelikli hedef...".

Doğru diyorsun. Risk açısından ‘düşük risk grubu ‘ hisseler denilebilir ancak.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

8.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Birazdan Pivot ve kanal desteğine yakın, düşüşte güçlü duran hisseler için bi kod yazıp tarayayım diyorum.
    Elimden geldiğince yardımcı olurum.

Sayfa 45/721 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •