Sayfa 323/520 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Ben 61 62 den alışları girdim. Son 1 yılda en düşük 67 görmüş. Gerekirse diğer kademeleride doldururum. Galip tenmi korkucam. Sonuna kadar mokoko. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Galip türkiye'den kaçtı ve parasını yurt dışına çıkarıyor. Borsada ciddi satış yaptı. En son van gıdada 4.5 milyon lot sattı. Müebbet yedi zaten. Artık türkiye'de barınamaz. Batum'a yerleşir. Varlığını da oraya aktarıyor. Bir de borsada artık deşifre oldu. Para da kazanamıyor. Yüksekten kimseye mal satamıyor. Ozgyo'da fena çarpıldı, orası kesin. Ikinci bir bedelliye maruz kalmadan malını bitirme peşinde. Satış başlamadan elinde 78 milyon mal vardı. O kadar lotu satınca kağıdın buralara gelmesi normal. 25 milyonu kaldı. Yarın da onu satıp bitirirse kağıt rahatlar. şirket batık değil. Ederi de burası değil. Normal şartlarda kağıt 1 tl civarı eder. Galip çıkınca 1 tl'lere gelir bir ayda falan. O yüzden yarın 0.62 ler alım için iyi olabilir. 1.02 ve 0.95 arasında çok az miktarda aldım. 0.62 lerden alınca iyi olur gibime geliyor. Yeni haberlerle tekrar 1 tl'ye yaklaşır. Kısmet artık... Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu adam goz göre göre bu kadar mali bu fiyattan vermezdi ya iceri ile anlaştı yada mallarina el konma durumu filan vardır mal kaciracaktir yakinda foyası ortaya cikar bu firmanin cebine son bedellilerle 150 milyondan fazla para girmedimiz bu adamlar hic yatirim yapmasalar parayi bankaya koysalar bir yilda 30 milyon kar yazar yatarlar sıkıntı yapmayin galibin girdiği kagitlar paçavraya döner sonra toplanir ederinin üstüne cikar bunun ederide 2 ye yakin sanırım daha üstünde alanlar içinde diğer 25 milyonu satatken düştükten alip maliyet düşürmek mantikli tabi nakit kaldiysa galip insanın kanını emmeden bırakmaz girmeyeceğim dedim tabana oylesine yazdım verdiler yarinda taban olursa oradanda almak farz oldu bataklik gibi çektikçe çekiyor nalet

3.  Alıntı Originally Posted by Sailor1979 Yazıyı Oku
    Ben 61 62 den alışları girdim. Son 1 yılda en düşük 67 görmüş. Gerekirse diğer kademeleride doldururum. Galip tenmi korkucam. Sonuna kadar mokoko. Ytd
    Galipten korkma ama dikkatede al yani

4. herkesin dikkatinden kaçan şey şu .. galibbb te kalan lotların maliyeti neredeyse sıfır lira.. nasıl mı? bir örnekle izah edelim.. mümkün değil deyişlerinizi duyuyor gibiyim..
    bir milyon lot kağıt aldınız 1 lira dan olsun.. kağıt çıktı 4 liraya .. 250 bin lot sattınız.. bir milyon etti. elinizde halen 750 bin lot mevcut.. galibbbbin durumu ahanda bu.. adam bizi mahvetmedi .. tecavüz de etmedi.. resmen önce etti .. sonra umuma açtı bizi.. servis etti herkese.. YTD.. !!! lanet olsun borsasına da . yatırımında da .. ky ne işin var borsada.. otur kıçının üstüne .. yatırım peşinde koşacağına herkes gibi döviz altın al... kendi payıma yazıyorum.. kimse etki altına girmesin.. zarar kol gibi değil bacak gibi olunca böyle oluyor.. buna göz yuman patron mu patroniçe mi neysen artık bir çift sözüm var ona da.. adam mekanını bastı.. naralar attı.. mekanı dağıttı.. ama sen de tık yok.. adamlık bu mu ?? YTD..
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.. kimse yazdıklarımdan ötürü beni sorumlu tutamaz..

5. küçük yatırımcıların tamamına yakını zararla bu defteri kapatacak mı ? evet
    galip daima galip mi ? evet
    galip = metro yatırım mı ? hayır
    metronun satışlarını tabanlardan galip almıyor mu? alıyor,
    galibin tavanlardan satışını metro almıyor mu ? alıyor
    cimer ,bimerler konuşulması fiyatın alt seviyelerde olduğunu gösteriyor mu ? evet

eğer bu metronun satışlarını galip değilde ,çoğunluğunu piyasanın aldığını düşünüyorsanız, bu kağıt kolay kolay iflah olmaz manasındadır. yok eğer al gülüm ver gülüm olduğunu düşünenler için durum çok kötü olmamalı, çünkü mal, metrodan galibe geçtiği için daha film bitmemiş demektir. 1 tl civarı maliyetler durumu kurtarabilir de üstler , maalesef .

6. borsaymış.. her yerden mi zarar eder insan yaa?? her aldığım daha gün sonu kırmızı yakıyor.. ya bi dur bakalım fevri olmaya gerek yok diyorsun kendine ikinci gün yine .. sonra yine yine yine.. maliyet düşürüyorsun .. daha da geçiriyor.. vallaha yıldım yaaa. karar verme mekanizmam alt üst.. ne yapacağımı şaştım doğrusu.. ne yapayım ben ? ekranı kapayıp unutayım mı parayı.. ? ne halt edeceğimi bilemez oldum .. sabır çekmekten bir hal geldi artık. offf offf.. !!! sakın hırs yapmayın .. azıcık tasarrufunuz varsa ana paranın değerini bilin .. aha bu son iki cümle yatırım tavsiyesi işte... kimse beni suçlamasın.. kibarca gıçınızı kollayın diyorum..
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.. kimse yazdıklarımdan ötürü beni sorumlu tutamaz..

7. Sayın hceylan varmı sende hısse... Aldınmı... Birde yatırım yaptım diyenlere bir sözüm var madem yatırım yaptın bu acele nıye sabret bakalım... Zaten diplerde hısse...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 323/520 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •