Sayfa 450/1000 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Ziraat
    satış 6,1510
    Alis 6,0990

2.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Dolar alış bankalarda en düşük hangi banka olabilir.

Ziraat 6,1520
    odea ve şeker

odea uzun sure kullandım

diğer bankalara gore gayet ıyıydi.

Kap : Borsa İstanbul : (Güncelleme 13:01 )

BISTECH üzerinde çalışan piyasaların işlemlere geçici olarak kapatıldığına ilişkin olarak yapılan Borsamız duyurusu ile ilgili güncelleme:

BISTECH yayın modülünde yaşanan problemin çözümüne ilişkin çalışmalar devam etmektedir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Ne anlatıyorsun arkadaş, amerikada yaşıyorsun gelip kapıcının çocuğunun telefonunu mu kurcalıyorsun, o da yetmiyor 4-5 çocuğu olan amerikalıların yaşlı olduğunu söylüyorsun, uygulama yüklü olsa ne olur, adam 200k geliri var sen burada cebindeki parayla iphone alıp amerikalıyı finanse ediyorsun iyi bir marifet gibi gelip bunu anlatıyorsun.
    amerikadaki benzin fiyatından haberi yok, karşılaştırmasının doğru olmadığını kanıtlıyorsun
    yok ben mazot fiyatı demek istedim, doları da 7 tl.den hesapladım diye çark etmeye başlıyor, ne amerikası..?

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    amerikadaki benzin fiyatından haberi yok, karşılaştırmasının doğru olmadığını kanıtlıyorsun
    yok ben mazot fiyatı demek istedim, doları da 7 tl.den hesapladım diye çark etmeye başlıyor, ne amerikası..?
    Burada kendisine yardım edenleri de enayilikle nitelendiriyor, ne yüzle buraya yazıyor anlamıyorum.

6. Trump: Ordu isterse Maduro'yu kolaylıkla devirebilir
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Burada kendisine yardım edenleri de enayilikle nitelendiriyor, ne yüzle buraya yazıyor anlamıyorum.
    yazar yazmaz kendi bileceği iş te, amerikada yaşadığı şehri söyleyemiyor daha
    sözde çalıştığı yerin karşısındaki cafenin iç duvar rengini soracağım bilemeyecek..

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Altın mikro düzeylerde cep telefonları,medikal sanayide falan da kullanılıyor.Cep telefonlarında kullanılan altının geri dönüşümü de parasını kurtarmadığından yapılmıyor benim bildiğim.Altın özellikleri açısından çok ama çok önemli bir emtia.Merakla izlemekteyim kendisini)))))))
    Yapılıyor yapılıyor.
    Cep telefonu olsun, bilgisayar kartları olsun, her türlü elektronik kartın hurdası, içerdiği altından dolayı çok değerli.
    İşim gereği hurdacılara bol miktarda elektronik kart verdim. Sattığım en güzel bilgisayarlar bile bir koli hurda anakart kadar para bırakmıyordu.
    Altının zerresi bile kıymetli ne de olsa.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Sayfa 450/1000 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •