Sayfa 175/1000 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. Artık gelsin şu 6,44 ve 6,80 yeter koca ayı kıçıkırık bi üçgenle yediler üstüne de en az 6-7 milyar dolarıda kamularla hiç ettiler.

Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. bu saatten sonra ben doların olumlu durumlarda bile 5.80 altına sarkıcağını düşünmüyorum enflasyon yüzünden yüksek faizde veremiyorlar zaten.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Skoda sendikası : Volkswagen fabrikası Türkiye ya da Bulgaristan'da olabilir.
    bulgarıstanda kurmaya karar verdiler diye biliyorum yatırım rakamı 20 milyar dolar

4. cds 512
    baya hareketli

öncelik 6.16
    sonrasında 6.24e gitmek isteyecek.
    DXY güzel destekliyor. damat konuşsun bakalım. bugün uzun

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Degerli arkadaslar ben genelde borsa yatirimcisiyim ama bazen buradaki yorumlarida okuyorum bildiginiz gibi bizim halimiz harap kacamadik. size gecen gun ufak bir diyalogumu yazayim. Durmus yilmaz carsiya gelmisti hemen yanina gittim dolardaki durumu sordum.tcmb nin mudahalelerini sordum su cevabi verdi " merkez vakifbank ve halkbank araciligi ile uluslararasi piyasada aciga dolar satiyor" dedi sorumun devamini getiremedim etrafimiz kalbaliklasti foto cekmek isteyenler vb. belki siz biliyorsunuz dur bu pozisyonu belkide ilk defa duyuyorsunuz simdi sunu sormak istiyorum tcmb. aciga satiyorsa gelecekte dolarin dusecegini varsayarak acikta satis yapiyor imf ile anlasma kapali kapilar ardinda son hizla devam ediyor olabilir veya s 400 den vazgeciyoruz. Dolari dusurecek baska senaryo gelmiyor aklima siz ne diyorsunuz acaba.??ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by skorpion Yazıyı Oku
    Degerli arkadaslar ben genelde borsa yatirimcisiyim ama bazen buradaki yorumlarida okuyorum bildiginiz gibi bizim halimiz harap kacamadik. size gecen gun ufak bir diyalogumu yazayim. Durmus yilmaz carsiya gelmisti hemen yanina gittim dolardaki durumu sordum.tcmb nin mudahalelerini sordum su cevabi verdi " merkez vakifbank ve halkbank araciligi ile uluslararasi piyasada aciga dolar satiyor" dedi sorumun devamini getiremedim etrafimiz kalbaliklasti foto cekmek isteyenler vb. belki siz biliyorsunuz dur bu pozisyonu belkide ilk defa duyuyorsunuz simdi sunu sormak istiyorum tcmb. aciga satiyorsa gelecekte dolarin dusecegini varsayarak acikta satis yapiyor imf ile anlasma kapali kapilar ardinda son hizla devam ediyor olabilir veya s 400 den vazgeciyoruz. Dolari dusurecek baska senaryo gelmiyor aklima siz ne diyorsunuz acaba.??ytd.
    Durmuş Bey pazarda domates seçerken Halkbank ve Vakıfbank açığa döviz satıyor dedi mi hakikaten?

Demedi demiyorum ama eğer bu denli babacan bir adamsa tam bir halk adamıymış.

Yıllar sonra Erdem Başçı'yı semt pazarında görsem patatesleri yavaş yavaş heybesine atarken o son faiz indirimini yapmayacaktım diye haykırabileceğini düşünemiyorum dahi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    "pazar" değil "çarşı"...

Aklıma bu başlıkta bir zamanlar yazan bir Kapalıçarşılı esnaf vardı. O geldi.

Sayfa 175/1000 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •