Sayfa 901/1000 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911951 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Biraz düşünce 4,08 - 4,98 filmi tekrar gösterime giriyor.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,374
    http://finans.mynet.com/haber/detay/...k-oldu/224221/ bir değerimizi daha kaybetmişiz, çok yazık oluyor gelecek nesillerimize

3.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Evet özellikle yastık altı döviz ve altını fiziki tutmak evet işte bu😆
    Adı yastık altı olarak kalmış, bundan böyle köpek altı olmasını talep ediyorum. Ne kadar kıymetli taşınır varsa bahçeye köpek kulubesinin altına özel bölmeye koydum. Üzerinde 2 tane kangal yatıyor. Hırsızlar köpeklerin peşindeler, kulubeyle ilgilenmiyorlar.
    Kulubeden gitse bile bir hırsızın zenginleşmesine fırsat olur. Haramiler yiyeceğine garip hırsız yesin. )

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Adı yastık altı olarak kalmış, bundan böyle köpek altı olmasını talep ediyorum. Ne kadar kıymetli taşınır varsa bahçeye köpek kulubesinin altına özel bölmeye koydum. Üzerinde 2 tane kangal yatıyor. Hırsızlar köpeklerin peşindeler, kulubeyle ilgilenmiyorlar.
    Kulubeden gitse bile bir hırsızın zenginleşmesine fırsat olur. Haramiler yiyeceğine garip hırsız yesin. )
    kulübenin konumunu buraya at da kangalları sevmeye gelelim , maksat sevgisiz kalmasın yavrucaklar

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,374
    trafik cezalarını artıran kanun onaylanmış, yine fırsatı kaçırdık ucuzken biraz ceza yeseydik fena olmazdı balonberg tivide az önceleri konuşuyolardı yok avrupa borsaları düşüyomuş, yok abd fat, düşüyomuşta bizede yansımaları oluyomuşta sanki şu avrupa ve abd adileri olmasalar biz gökyüzünde olacağız., şimdide reklama gidiyoruz dönüşte uzay teknolojilerini konuşacağız gibi bişeyler geveledi,işleri çok ama çok zor

*merkez bankası 1 ay vadeli tl uzlaşmalı vadeli döviz satım ihalesinde teklif gelmedi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *merkez bankası 1 ay vadeli tl uzlaşmalı vadeli döviz satım ihalesinde teklif gelmedi
    Hocam cehaletimi bağışlayın da bunun tam anlamı nedir.Yani teklif gelmemesi neye delalet eder.

8.  Alıntı Originally Posted by ;2780846
    Saudi journalist khashoggi's fiancee says khashoggi did not tell her to call anyone in case anything happened to him at the consulate ..?
    Kaşıkçı nın nişanlısı ifade değiştirmiş.

Sayfa 901/1000 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •