Sayfa 186/338 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 2701 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. zirvesine göre üç kat düşmüş bir hisse...buda hissenin zaten agresif olmasına yetiyor...hisse son bir kaç gündür zaten güçlene güçlene çıkıyordu...şu anda endeks ve kront ,link gibi hisselerin agresif çıkmaları sadece katalizör görevi görüyor...işi sadece hızlanıdırıyorlar..onun dışında hisse zaten çıkmayı hakkediyor...

aradığım satış şartları oluşmadan ben satmayı düşünmüyorum...o vakte kadar tutmaya devam..bakalım nasipte neler olacak..??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. evet bekledıgım hareket gercekleşti. 6,15den 5000 salladım. 6,20-6,25 üzeri kapanışlarda duble yaparak geri gelecegım hısseye. hareketler cok guzel. gunıcı duzeltmesını yapa yapa gıdıyor. işlem hacmı ve pastalar hısseyi destekliyor. yukarı hareket cok sağlıklı bır sekılde devam edıyorr. ins daha ıyı olacak

4.  Alıntı Originally Posted by orbus Yazıyı Oku
    evet bekledıgım hareket gercekleşti. 6,15den 5000 salladım. 6,20-6,25 üzeri kapanışlarda duble yaparak geri gelecegım hısseye. hareketler cok guzel. gunıcı duzeltmesını yapa yapa gıdıyor. işlem hacmı ve pastalar hısseyi destekliyor. yukarı hareket cok sağlıklı bır sekılde devam edıyorr. ins daha ıyı olacak
    dostum datagate çıkış trendine girmişken vede kront ve link gibi sektör şirketleri tavan yapmışken senin buralardan satıyor olman büyük bir cesaret...ben sabahtan 6,05-13 aralıklarına biraz satış yazmıştım (uzun bir süredir ilk defa bunu yapıyorum) daha sonra güya tavana düzeltmiştim...en son baktığımda düzelme olmamış ve 10 bin tane satılmış...hemen panik ile sattığım 10 bin adeti 6,04 ten tekrardan yerine koydum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. karel ve datagateyi my netten alt alta sıralı bir şekilde izliyorum..bu iki hisse son üç iş günüdür neredeyse aynı hareketlerde bulunuyorlar...işlem hacimleri ,ağırlıklı ortalamaları ,gördükleri en yüksek yer ....v.b bir çok verileri çok yakın...bu iki hisseyi şu anda kendimce yarıştırıyorum...

bir de geçmişte blcyt ve silver hisselerinde de bulunmuştum...bu iki hisseyi de at gibi yarıştırıyorum...iki hissede benzer seviyelerdeler....

6. bir kapanış yorumu yapalım dostlar...:

gerçi pek de anlatmaya gerek yok ama yine de adetimiz yerini bulsun...ağırlıklı ortalaması 5,98 iken 6,12 den kapanış yaptı...endeksin %2 çıktığı bir günde kendisi %6,6 lık bir çıkış yaptı...çıkış iştahı çok güzeldi...son dakikalarda hisseden çıkış yapmış olanların önemli bir kısmı geri döndüler...

bir de işlem hacmi 10,7 milyon tl oldu...son günlere göre daha az işlem hacmi ile daha fazla yol katediyoruz...buda hisseyi alanların önemli bir kısmının hisseyi tuttuğunu gösteriyor...

ikinci bir konuda gün boyunca karel ile karşılaştırıyordum...onların da ağırlıklı ortalaması bizim ki gibi 5,98 den oldu..kapanışları ise 6,05 ten oldu...işlem hacimleri ise 11,3 milyon tl oldu...onlar daha çok işlem hacmi yapmasına rağmen bizim kadar mesafe katedememişler....dolayısı ile şu anda karelden daha iyi bir performans sergiliyoruz...

yarın da büyük bir ihtimalle kront iyi duracak onun ile birlikte link de ilk etapta çıkış yapacaklar...yarın ki olası güzel havada ilk etaptaki hedefimiz 6,50 daha sonra da 6,78-7,00 ...sonrasında ise 7,15 hedefler olacak....geçersek çok agresifleşiriz ve soluğu ta 8,50-9,20 aralığında alırız...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum datagate çıkış trendine girmişken vede kront ve link gibi sektör şirketleri tavan yapmışken senin buralardan satıyor olman büyük bir cesaret...ben sabahtan 6,05-13 aralıklarına biraz satış yazmıştım (uzun bir süredir ilk defa bunu yapıyorum) daha sonra güya tavana düzeltmiştim...en son baktığımda düzelme olmamış ve 10 bin tane satılmış...hemen panik ile sattığım 10 bin adeti 6,04 ten tekrardan yerine koydum...
    Aman kekom sakın diyim bi daha olmasın, seni kaybetmek istemeyiz, ufak karlar uğruna aramızdan kaybolup gitmeni istemeyiz, şimdilik ucuz atlatmışın bidahaki sefere malını kaptırır kaptırmaz tavandan almak zorunda kalabilir yada arkasından bakmaya başlayabilirsin, sadece sabır, git kendini işine ver, işin yoksa çayıra sal, rahatla, daha olmadı kahve al arkana yaslan huşu içinde yudumla, böyle dadlanmış hisseyi bir daha bulamazsın benden söylmesi....ytd....

8.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Aman kekom sakın diyim bi daha olmasın, seni kaybetmek istemeyiz, ufak karlar uğruna aramızdan kaybolup gitmeni istemeyiz, şimdilik ucuz atlatmışın bidahaki sefere malını kaptırır kaptırmaz tavandan almak zorunda kalabilir yada arkasından bakmaya başlayabilirsin, sadece sabır, git kendini işine ver, işin yoksa çayıra sal, rahatla, daha olmadı kahve al arkana yaslan huşu içinde yudumla, böyle dadlanmış hisseyi bir daha bulamazsın benden söylmesi....ytd....
    dostum daha önce de trade yapmıştım ilkinde 1000 lot ceza yedik ikincisinde de 100 lot ceza yemiştik...sonra ne yapıp edip 100 lot cezayı sildirmiştik...şimdi tekrardan 19 bin lotumuz var..bir daha ki sefere çok dikkat ederim.... kötü bir huyum da var yanlış trade ile hisseyi kaçırınca çok kötü oluyorum ve bir daha hisseyi bile izlemek istemiyorum..umarım öyle bir şey olmaz...

Sayfa 186/338 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •