Sayfa 538/996 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Cumhurbaşkanı kabine toplantısı sonrası açıklama yapıyor ..

Erdoğan : Bilim kurulunun önerilerini hayata geçiriyoruz

Erdoğan : Sağlık alt yapımız diger ülkelere göre oldukça iyi durumda

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Erdoğan : Virüs tedbirlerini bir çok ülkeden daha hızlı aldık almaya devam ediyoruz , gıda sorunumuz yok .

Erdoğan : Kamu güvenliğinde herhangi bir sorun yaşamıyoruz .

Erdoğan : Ülkemiz Avrupa ve Amerika’ya kıyasla bu hastalığın yayılmasını engellemeye en yakın ülkedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Boş konuşuyor yine.

Erdoğan : Vatandaşlarımız acil durumlar dışında bu virüs salgını bitene kadar hastanelere gitmemeli .

Erdoğan : Hava ve Karayollarıyla ilgili seyahat yasağı getirdik gerekirse şehir ici ulaşıma da engel getirebiliriz

Erdoğan : Günlük test sayısında 10 bini astık , tüm rakamları şeffaf şekilde paylaşıyoruz .

Erdoğan : Türkiye her şartta üretimini devam ettirmek zorundadır .

Erdoğan : 41 yerleşim birimimiz karantina altındadır , her vatandaşımız kendi karantinasını kendi uygulamalıdır

5. Hastaligin yayilmasini engellemeye en yakin ulkeyiz mi 😶

6. Bağcılar'da bir taksi durağında -0 tek sayıdır çift sayıdır- kavgası: 2 yaralı bir taksici gözaltında.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

ATV'deki tosunların totosu tutuşmuş, videomu engellemişler.

Konuyu bilmeyenler için;

https://eksisozluk.com/muge-anli--575484?a=popular

https://mobile.twitter.com/search?q=...d_query&f=live
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Erdogan : Zorunluluğu olmayan vatandaşlarımız ne kadar kendilerini evlerinde tutarlarsa hayatımızın normale donmesi o kadar kısa olacaktır.

Erdoğan : Açıkladığımız paketlerle vatandaşlarımızın ne kadar yayında olduğumuzu gösterdik , göstermeye de devam edeceğiz . Bir çok odemeleri erteledik nakit akışı bozulan KOBİ’lere yeni imkanlar sağladık . Sektör ayırmadan tüm kurumsal firmalara sermaye desteği icin 6 ay ödemesiz kredi imkanı getirdik . Esnafların 2 aylık ödemelerini faizsiz erteledik .

Sayfa 538/996 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •