Anket Sonuçlarını Gör: 2020 ile 2025 Yılları arasında beklenen BORSA hareketi için TAHMİNLERİNİZ?

Oylayan
64. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 2020 YILINDA xU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 40BiN KIRILMAZ!

8 12.50%
  • 2021 yILINDA XU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 35Bin KIRILMAZ!

7 10.94%
  • 2020-2021 YILLARI TEKNiK ANLAMDA TEHLiKELi YILLAR ANCAK 50Bin ALTINA SARKMAYIZ!

8 12.50%
  • 2020-2021 ENDEKSLERDE 3'LÜ DiP OLUŞTURMA ZAMANI ANCAK 60biN ALTINA SARKMAYIZ!

3 4.69%
  • 2020-2021 gRAFİKSEL DiP VE KRİZ OLUŞUMU İÇİN MÜSAİT ANCAK 70biN ALTINA SARKMAYIZ!

25 39.06%
  • DÖVİZ BAZLI GRAFİKLERDE DÖVİZ ARTMADIĞI SÜRECE DİP ARAYIŞI DEVAM EDER 2021 Dipleri GÖRÜRÜZ?

5 7.81%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 5 YIL SÜRER?

19 29.69%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜ ATMASI6-7YILSÜRER?

11 17.19%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 8-9YIL SÜRER?

3 4.69%
  • KAĞIT PARAYA GÜVEN BİTTİĞİ İÇİN ALTIN ONS FİYATI 2024-25 YILINDA 2800usd'Yİ GEÇER Mİ?

15 23.44%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 26/61 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
Arama sonucu : 483 madde; 201 - 208 arası.

Konu: 2020 - 2025 GLOBAL ECONOMIC CRISIS XU100 + XAUUSD + CRUDE oil ve BORSANIN HAREKETİ

1. eski dostlarım Kanepe hoş geldin bulayım forumdan eski yazdıklarını ?
    komik insanlar sizi 1 hafta gezelim ekrana Bakmayalım dedik
    buraları BOŞ mu sandınız?
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...04#post2192004

http://www.hisse.net/topluluk/showth...71#post2160771

DOLAR 24 hazirana KADAR herkesi TERS köşe YAPACAK..

BU forumda yazdıklarımı okuyun önce ESCOM için söylenti dedim Pazarlamadım..pazarlama USTALARINA karşı açtım bu topiği ZATEN..

ancak şunu da unutmayın yukarıdaki ESCOM grafiğine bir BAKARSANIZ müthiş bir RALLİ veya yıllar sürecek dip göreceksiniz..

DOLAR bazlı GRAFİK unutmayın ..
    ŞUAN dolar yükseliyor en çok kimin işine GELİR bunu DA göz ARDI etmeyin...

KISACASI escom gibi teknoloji şirketlerinin KAR rakamları uçacaktır
    DESPC mesela yine bunlardan birisidir..

unutmayın bir YAZILIM = ülkemizde 25 000 000 TL ediyorsa basit bir yazılım üstelik

dünyada ne kadar eder siz HESAP edin..

######################

keyfiniz bilir
    ben hiç bir zaman ESCOM a malı mülkü yatırın demedim kenarda az bir şey tutulacak bir hissedir
    ben giderim HALKB tan 5 000 000 TL lik alım yaparım ama bundan aSLA..

SİZİ okuyan bir KAÇ yeni YETME de sizi birşey zannedecek

####################

neyse TATİL zaten hayatım benim ..aYDA 4 gün çalışıp aylık 300 000 TL kazanan EKONOMİSTLER gibi değilim en azından daha AZ kazanıyorum..ama nokta ATIŞI yapıyor muyum siz ona bakın..

####################
    Ramazan da pek bulamazsınız beni buralarda...
    ####################
    fake ALGI yönetimi
    http://hisse.net/haber/?p=1184
    ####################
    dolar evet paylaştığım grafik gibi olacak
    ve grafiğimi açamayacak kadar DONANIM sahibi değilseniz BORSA oynamayın
    ayrıca zaten o donanıma SAHİP değilseniz günlük 1000 adet emir iletemezsiniz..
    FOREX te ise günlük 20 000 adet emir..
    bunları yapamıyorsanız TRADE etmiyorsunuz demektir.

2.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    eski dostlarım Kanepe hoş geldin bulayım forumdan eski yazdıklarını ?
    komik insanlar sizi 1 hafta gezelim ekrana Bakmayalım dedik
    buraları BOŞ mu sandınız?
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...04#post2192004

http://www.hisse.net/topluluk/showth...71#post2160771

DOLAR 24 hazirana KADAR herkesi TERS köşe YAPACAK..

BU forumda yazdıklarımı okuyun önce ESCOM için söylenti dedim Pazarlamadım..pazarlama USTALARINA karşı açtım bu topiği ZATEN..

ancak şunu da unutmayın yukarıdaki ESCOM grafiğine bir BAKARSANIZ müthiş bir RALLİ veya yıllar sürecek dip göreceksiniz..

DOLAR bazlı GRAFİK unutmayın ..
    ŞUAN dolar yükseliyor en çok kimin işine GELİR bunu DA göz ARDI etmeyin...

KISACASI escom gibi teknoloji şirketlerinin KAR rakamları uçacaktır
    DESPC mesela yine bunlardan birisidir..

unutmayın bir YAZILIM = ülkemizde 25 000 000 TL ediyorsa basit bir yazılım üstelik

dünyada ne kadar eder siz HESAP edin..

######################

keyfiniz bilir
    ben hiç bir zaman ESCOM a malı mülkü yatırın demedim kenarda az bir şey tutulacak bir hissedir
    ben giderim HALKB tan 5 000 000 TL lik alım yaparım ama bundan aSLA..

SİZİ okuyan bir KAÇ yeni YETME de sizi birşey zannedecek

####################

neyse TATİL zaten hayatım benim ..aYDA 4 gün çalışıp aylık 300 000 TL kazanan EKONOMİSTLER gibi değilim en azından daha AZ kazanıyorum..ama nokta ATIŞI yapıyor muyum siz ona bakın..

####################
    Ramazan da pek bulamazsınız beni buralarda...
    ####################
    fake ALGI yönetimi
    http://hisse.net/haber/?p=1184
    ####################
    dolar evet paylaştığım grafik gibi olacak
    ve grafiğimi açamayacak kadar DONANIM sahibi değilseniz BORSA oynamayın
    ayrıca zaten o donanıma SAHİP değilseniz günlük 1000 adet emir iletemezsiniz..
    FOREX te ise günlük 20 000 adet emir..
    bunları yapamıyorsanız TRADE etmiyorsunuz demektir.
    Aynen Ersoy bey meydanı boş bırakmayın.

3.  Alıntı Originally Posted by Acemi 16 Yazıyı Oku
    Aynen Ersoy bey meydanı boş bırakmayın.
    Meydan Ersoyun zaten
    Bir şeyler yazacaktım vazgeçtim
    İnançlara saygı esastır
    Ersoyun mürit kitlesi de oluşmuş anladığım kadarıyla.
    İyi pazarlar olsun
    Yapacak bir şey yok

4.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Meydan Ersoyun zaten
    Bir şeyler yazacaktım vazgeçtim
    İnançlara saygı esastır
    Ersoyun mürit kitlesi de oluşmuş anladığım kadarıyla.
    İyi pazarlar olsun
    Yapacak bir şey yok
    Müritlikle ilgisi yok sadece uzun uzadıya emek vererek hazırlanmış grafik ve video araştırmaları içeren yazılar yazdığı için takipteyim. Yoksa herkes yatırım kararını kendi verir.

Maşa-Allah! Ersoydeltayı karalama kampanyası başlamış yine buralarda.Buradan çıkartacağımız sonuç borsa iyice batacak dediği gibi Ersoydeltanın. Dolarda seçim öncesi ersoydelta kardeşim 5 TL tekrardan hedef mi? hazır ucuzladı alsak bizi 3-5 ay bekletir mi? Resimleri Açamıyorum diyenler için telefonu evdeki televizyona ekran paylaşımı yaparsanız rahat rahat okunuyor resimler ben telefona indirip televizyona yansıtıp okuyorum kesinlikle sosyal medya hesabımdan paylaşmayı ihmal etmiyorum başka türlü bu memlekette bilinç oluşturup denilen "global sermayenin" adamlarını ters köşeye yatıramayız,geçmişle bakarsanız her zaman bizim içimizdeki zengin olma rahata ulaşma arzusunu kullanıp bizleri yoldular.çiller zamanında faizler neden %130'du? kadın hepsini besleme sözü verdi tuttu mu? ersoydeltanın dediği gibi şimdi gelecek iktidarda kesinlikle Global sermayenin adamı olmasa bile yine onlar tarafından satın alınmıştır kesin.diyecekler ki "bakın 2002de gelen iktidar yedi bitirdi biz düzelttik doları onlar baskılattı bizler 8tl olmuş doları tekrar 5TL lere düşürdük"savunduğumdan yazmadım kimseyi bu yazıyı ancak Ersoydeltanın bir çok öngörüsü çıkıyor geçte olsa çünkü adam büyük düşünüyor baştan bu yana takip ediyorum.pek giremesemde foruma borsa döviz faiz üçgeninde gider gelirim.birileri bu ülkeden sizden önce tüyoyu alıyor bakın ersoydelta yukarda ne yazmış bir milletvekili müsvettesi söyledi yazmış,dolarda 5,6TL gösterilecekmiş.Ersoy hoca grafiğinde paylaşmış eğer ki dolar/TL grafiğindeki yükselş seviyesini göremiyorsanız zaten finansal sektörden uzak durun batar gidersiniz.benim çevremde de tüyoyu alanlar 2013 yılında gayrimenkullerini satıp altın dolar aldı.şimdi ettikleri kazançla sattıklarınının iki katını geri aldılar. bizler bu adamı bir yıldır takip ediyoruz ama altın 130 tl deyken almadık.160 tl oldu adam kaçırmayın dedi yine almadık..varsa yoksa zarar zarar..üstüne birde bu adamın bu kadar emeği için teşekkür etmek yerine nereden yakalarsak nereden kapsak ezeriz veya ayağını kaydırırız dememeliyiz..hayran kitlesiymiş mürit kitlesiymiş güler geçerim bunlara.buyrun resim grafik paylaşın takip edelim.. bu arada escom dediği gibi tepki noktasına gelmiş burada mı millete sattıracaksınız? ben bunda art niyet ararım..rysas gelmiş dolar bazlı dip noktasına burada mı millete sattırmak için tuttu rysas sahipleri kalitesizler sizi kiraladı?neyse tansiyon çıkıyor sinirleniyorum. haklısın be ersoy herşeyde haklısın elbet karşına çıkacak 3-5 çapulcu pazarlamacı

Alıntı Originally Posted by RUTINOGLU Yazıyı Oku
    bu arada escom dediği gibi tepki noktasına gelmiş burada mı millete sattıracaksınız? ben bunda art niyet ararım..
    Anlama problemin var herhalde. Simdiden bahsetmiyoruz. 5 ay once hisse 1.20'de iken "cok siddetli alis" vermis grafigi. Adam o zamandan beri pazarliyor. Hisse 0.57.

Git forumunda oku. Biz ne oldugunu 1 sene once yazdik. Yerli Whatsappmis bilmemneymis… Tamamen art niyetli mal pazarlama amaci ile yazilmis seyler o zamandan beri.

Paragraf yok, satir yok, biz seninyazdiklarini okuyamiyoruz da sen bizim yazdiklarimizi oku bari.

Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    İŞTE BU....
    Helal sana 666
    Kendini alemin akıllısı zannedip batık şirket pazarlayan umut tacirine hak ettiği cevabı yazmışsın
    Ben de elimden geldiğince ortadaki şark kurnazlığına dikkatçekmeye çalıştım..
    Algı operasyonu ancak bu şekilde boşa çıkarılır
    Yerli watsup mış
    Yersen....
    Arkadas yazilim sirketi degil ESCOM. Donanim sirketi. Adam sirketin ne yaptigini bile bilmiyor. Nasil bir istir ya.

Toshiba'nin distributoruydu. Toshiba 2014 senesinde piyasadan cekildi, bunun elinde birsey kalmadi. Gunes enerjisi vs. ile ugrasan uc kurusluk ortakliklari var. 3 kurusluk bir de yazilim sirketi var. Adam 2015 senesinde en son JoyE diye yerli akilli telefon dedi. Cin'den fason getirmis, kayboldu ortadan.

Sirket 20 senede dolar bazli halka arz fiyatinin 30'da 1'ine inmis. Sitesi 2013'ten beri guncellenmemis. Bu adamin yazdigi hikayelere bak.

Benim elimde var ESCOM. Ben yarin gozumu actiginda sifirlanma ihtimali oldugunu da biliyorum. Bende butun tech hisseleri var. Bu hisseye akli olan kimse bulasmaz ve bulasmamali.

Isteyen acar bakar ESCOM'un sayfasindan okur.

Yanlis insanlari boyle yonlendirmek. Art niyetli. Bu fiyatlardan bile riski buyuk. Adam 15 milyon lot satti 1 senedir. Elinde 700K kaldi. Onlar bitince alanlar birseya yapacaksa yapar. Ama ya alanlar bunun gibilerin gazladiklari halksa? Adamda daha borsaya kote olmamis 18 milyon lot var! Ya onlari da satmaya gelirse?

Bu yazim da burda dursun diyecegim ama adamin 15 tane topigi var. Otekinde de COIN isine girecek diye pazarlamis. Yuh.

8. Rutinoğlu
    3-5 çapulcu ha..
    Seviyesizlik fikirsizlik almış yürümüş
    Şeyh uçurmaz mürit uçurur derler
    Escomu da reysaşı da alın
    Bir süre sonra Ersoy tatile çıkar
    Arasan da bulamazsın
    Raelite test bozuksa insanda yapacak bir şey yok
    Tartışılmaz o kişiyle
    Burnunun ucunu göremez
    Bile bile lades der
    Hakaretlerini aynen iade ediyom