Sayfa 854/1230 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 6,825 - 6,832 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Bu arada gümüşü GMSTR den almakla hata ettin.Bu ara rafineriden mal alamıyorlor.Ondan net aktif değerinin yüzde 15 üstünden işlem görüyor.Teb veya kuveytturkten gram gümüş hesabı açıp ordan alacaktın gümüşü.Marj kapanınca onları satıp piyasa fiyatından GMSTR alacaktın.Zamanında anlattık sana ama sanırım anlamamışsın.

Tartışmanızı özelden yapın , bu anlamsız tartışmanızı kimse okumak istemiyor ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Arkadaslar gercekten bu tur yazismalari anlamam imkansiz. Hepimiz saglikla, islerini kaybetmeme, cocuklarini okutabilme, uzerine yetmiyormus gibi yabancilarin olmadigi ortamda biz KYlerin 3-5 kurusunu yeni yatlarinda ruslarla yemeyi hedefleyen yerli speklerlerle ugrasiyorken, neden birbirimizle sahip cikma yerine birbirimizle ugrasiyoruz? Kim hakli, kim haksiz, kimin bilmemnesi daha buyuk tartismalari cok ama cok gereksiz

Lafi dollandirman, yeni yatirimcilarin bile anlayacagi yalin dille, ve en onemlisi saygi, durustluk cercevesinde gecmisi degilde bugun ve gelecek hakkinda samimi sekilde dusunduklerimizi paylastigimiz forumdaki nadir basliklardan birisi burasi

Biliyorum hepimiz gerginiz. Cok zor bir surecten geciyoruz. Ama KY olarak birbirimizin ve boyle basliklin degerini bilelim

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tartışmanızı özelden yapın , bu anlamsız tartışmanızı kimse okumak istemiyor ..
    Başlıkları trollemek serbest mi? Mesela amacı uzun vade yatırım konusunda fikir alış verişi olan ve bu çerçevede uzun vade hisse yatırımını benimseyen bir başlığa, ısrarla borsa kumardır, yatırım vs yapılmaz şeklinde yazmak normal midir?

Acaba Haluk bey hisse.net forumdaki kalite düşüşünden endişe etmiyor mu? Yoksa moderatörler olarak bu seviye düşüşü konusunda fazla mı müsamahakar davranıyorsunuz.

Twitter da pek çok takipçimi bu başlığa yönlendirdim. Belki bu nedenle üye olan da vardır. Nezih bir ortam var, polemik yok ve pek çok faydalı yorum yapan arkadaş var diye. Şun son 1-2 günde yazılanları görünece, gelen de kaçmıştır.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Yazmak isteyen buyursun yazsın yazmak istemeyene ne yapabiliriz , zorlayacak değiliz. tüm basliklara ulaşmamız mümkün değil kural dışı yazıları yönetime bildir ile bize iletirseniz varsa uygunsuz bir durum daha erken müdahale ederiz . Başlıkta herkes fikirlerini özgürce beyan edebilir , farklı fikirde olunuyor diye bunu engelleyecek değiliz sadece karşılıklı atışma & çekişme turu mesajları birbirine hakaret içeren sözlerin yazilmasini istemiyoruz . Herkese iyi günler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bu arada yazılanlardan şikayetçi olan arkadaşlar keşke yönetime bildir ile bize iletseydiniz daha erken ulaşıp müdahale edebilirdik , tüm mesajlara ulaşamıyoruz .. Yönetime musama gösterildiğini söylemek yerine keşke tek tuşla yönetime bildir ile bize durumu iletseydiniz .. Neyse bundan sonra uygunsuz durumları bize bildiriniz . İyi günler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Bu topikte adı zikredilen hisse veya hisseler tavan tavan giderken sorun çıkmıyor. Ne zaman ki, hisse veya hisseler taban yiyor, tartışmalar başlıyor.

21 yıllık (aslında en fazla 20 buçuk olabilir de) bir üstadın, Borsa Genel'de müstakil bir topikte hisse adı zikredilmeyeceğini bilmesi gerekir.

Bu topikte hisseden mi bahsedeceksiniz.

Şöyle yaparsınız. (yapmalısınız)

Koyarsınız hissenin grafiğini, belirlersiniz indikatörlerinizi, çizersiniz çizgilerinizi, koyarsınız seviyelerinizi, grafik üzerinden de yaparsınız iki kelam yorumunuzu.

Şuradan aldıydım, şuradan şu kadarını, buradan bu kadarını satarım demek, hele de bu topikte demek, bu gün olmasa bile bir zaman gelir sorun yaratır.

Sorun yaşamak istemiyorsanız, aldım sattım mesajlarınızı hissenin kendi topiğinde yaparsınız.

Naçizane görüşüm budur.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bu arada yazılanlardan şikayetçi olan arkadaşlar keşke yönetime bildir ile bize iletseydiniz daha erken ulaşıp müdahale edebilirdik , tüm mesajlara ulaşamıyoruz .. Yönetime musama gösterildiğini söylemek yerine keşke tek tuşla yönetime bildir ile bize durumu iletseydiniz .. Neyse bundan sonra uygunsuz durumları bize bildiriniz . İyi günler
    Yönetici gayet açık bir dille yazmış, bunu da farklı yerlere çekmeden, her farklı fikri yönetime şikayet eden/forumdan kovan bir anlayıştan uzaklaşmak ve bu forumu sadece kendi fikirlerinin savunulduğu bir ortamdan çıkarmak en doğrusu.

Sayfa 854/1230 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •