Sayfa 180/829 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon
Arama sonucu : 6631 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. almanyada balkona kurulan tipten sunjunior benzeri ürünler geçen yıl 170 bin adet satılmış iken bu yıl bu rakamın 600 bin adete çıkması bekleniyor...almanyada bile bu kadar satış olabiliyorsa europowerin almanyada kuracağı fabrikalar ile tüm avrupada ve ülkemizde satabileceği sunjunior adeti üç yıl için 200 bin adet bence abartı değildir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    almanyada balkona kurulan tipten sunjunior benzeri ürünler geçen yıl 170 bin adet satılmış iken bu yıl bu rakamın 600 bin adete çıkması bekleniyor...almanyada bile bu kadar satış olabiliyorsa europowerin almanyada kuracağı fabrikalar ile tüm avrupada ve ülkemizde satabileceği sunjunior adeti üç yıl için 200 bin adet bence abartı değildir...
    Keko Aslinda cebinde 3-4 milyon dolar olacak yatiracan KONTR, GESANA
    biri avrupa , biri amerikada aciyor fabrika ve ucuracak ve tabi bunlara en cok ihtiyaci olan ulke aslidna Turkiye ama tabi bizimkiler komurle , gazla devam eder bir sure
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu ürün türkiyede markalı tekmiş dostum...tamam tüm parçaları ayrı ayrı yerlerden alıp bunları bir şekilde monte edebilirsiniz ama bunu yaptığınızda da bir muhatabınız olmayacak..garanti ve servis sorunu olacak...ama markalı olan bu ürünü europowerden aldığınız zaman hem garanti hem de servis sorununuz olmayacak...çok az bir fark ödeyerek güvenli bir ürün almış olacaksınız..

tıpkı toplama bilgisayar ile markalı bilgisayar gibi bir durum var ortada...satış fiyatı ve adeti ise bizzat gesan şirketinin beklentileridir...adamlar piyasayı az çok bir üretici olarak tanıyorlar...ben onlara güveniyorum...
    Sağol dostum.

4.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Keko Aslinda cebinde 3-4 milyon dolar olacak yatiracan KONTR, GESANA
    biri avrupa , biri amerikada aciyor fabrika ve ucuracak ve tabi bunlara en cok ihtiyaci olan ulke aslidna Turkiye ama tabi bizimkiler komurle , gazla devam eder bir sure
    bir süre ederler ama yurtdışına ihracatı olanlar enerjilerinin büyük bir bölümünü yenilenebilir enerjiden karşılamak zorunda yoksa ihracat yapamazlar..diğerleri bir süre eskisi gibi takılır..ama konjöktür değiştiğinden dolayı bir gün gelecek herkes buna uymak zorunda kalacak..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Sunjunior bayilik haberi bir düşse . Ürünlerin fiyatları kapasiteleri ev restoran otel apartman gibi yerlerde fiyat verimlilik analizi yapilabilir duruma gelse o zaman satış hedeflerini net bir sekilde görebiliriz. Ne zaman ? şirkete göre yilsonuna kalmadan netleşecekti. E hadi gönder şu bayilik ağı kap ini ne kaldi yilsonuna

6.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Sunjunior bayilik haberi bir düşse . Ürünlerin fiyatları kapasiteleri ev restoran otel apartman gibi yerlerde fiyat verimlilik analizi yapilabilir duruma gelse o zaman satış hedeflerini net bir sekilde görebiliriz. Ne zaman ? şirkete göre yilsonuna kalmadan netleşecekti. E hadi gönder şu bayilik ağı kap ini ne kaldi yilsonuna
    o haber her an gelebilir...zaten hükümet o ürünün kdv sini de kaldırmıştı diye hatırlıyorum...geslere her türlü teşvik veriliyor....ülkemizde de bu ürünler çok yaygınlaşacak...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
     Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Sunjunior bayilik haberi bir düşse . Ürünlerin fiyatları kapasiteleri ev restoran otel apartman gibi yerlerde fiyat verimlilik analizi yapilabilir duruma gelse o zaman satış hedeflerini net bir sekilde görebiliriz. Ne zaman ? şirkete göre yilsonuna kalmadan netleşecekti. E hadi gönder şu bayilik ağı kap ini ne kaldi yilsonuna
    bak burasi cok onemli, bunu iyi anlatmak lazim, birde acilen yurtici ve disi bayilik vermek lazim,
    bu gun ufak bir dukkanin bile enerji maliyeti 50-60K , oda devlet butun zamlari yansitmadigi halde

6-7 ay sonra bu maliyetler 2-3 katina cikacaktir , dolayisi ile boyle avantajli bir yatirimi herkes , butun Kobiler yapmak isteyecektir
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

8. synçelik dostumuz da geçen gün beyin ameliyatı olduğunu söylemişti...ben kendisine ALLAH tan acil şifalar diliyorum...uzun ve bereketli ömürler diliyorum...gesandan kazandıklarını da güle güle kullanmasını temenni ediyorum...hastaların duaları kabul oluyormuş...benim eşimde hasta ondan da dua rica ediyorum..

Sayfa 180/829 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •