Sayfa 586/880 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 7037 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Sn clastobar,

Şirketin finansal faaliyet raporlarında dediğiniz bilgiye ulaşamadım.

Tam tersine 2019 yılında kapasite kullanımı %74 iken 2020 yılının raporlarında yüzde 71 olmuş. Üretim adet bazında ise yüzde 1 düşmüş. Alımın sadece 1 iş günü sonra yapılmasına verdiğiniz cevabın altını dolu göremedim.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazımın sonunda yazdım demekki önümüzdeki dönemde sektörde yüksek büyüme bekliyorlar ki kapasite artışı yapıyorlar diye yoksa neden böyle birşey yapsınlar. 1Gün sonra yapılsa sadece 2021 senesi karından düşecekti bu yatırım ve temettü yine azalacaktı ama bu senenin son günlerinde yapılması hem geçen seneden dağıtılamayan temettünün desteğiyle hemde bu senenin karı ile yüksek özkaynak için olamaz mı. Net bilgi almak neden böyle bir şey yaptıklarını sormak için en doğru yer şirketin kendisidir diye düşünüyorum. Mail de attım şimdi kapasite oranı %70 lerde iken kapasite artışının nedeni nedir diye cevabı gelirse yazarım. Saygılar
    Kap haberinde yazan alım amacı:Kapasite artırımına yönelik yeni yatırımlarda kullanılacak olup, ortaklığın faaliyetlerini olumlu etkilemesi beklenmektedir.

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : clastobar; 02-01-2021 saat: 14:35.

2. Rasyoda dirençte takılı kaldı bakalım haftaya kırabilecek mi ?

3. Şirkete mail atmıştım aşağıdaki soruyu sormuştum yukarıdaki mesajımda cevap gelince paylaşırım diye yazmıştım. Tatil olmasına rağmen yaklaşık 3.5 saatte dönüş oldu yatırımcı ilişkilerini tebrik ediyorum böyle bir hız ve tatil döneminde.

Merhabalar sayın yetkili
    Vesbe hisse senedi biriktiriyorum.Bir yatırımcınız olarak bir sorum olacak. Yılın son gününde Manisa organize sanayide arsa ve bina alımı haberiniz geldi. Kapasite kullanım oranları %70 lerde iken neden kapasite artışı yapılıyor acaba nedeni nedir.
    Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar

Gelen cevap.

Merhaba,

Planlanan kapasite artışı yatırımları önümüzdeki yıllarda artması beklenen yurt içi ve yurt dışı talebi karşılamak üzere yapılacaktır. Vestel Beyaz Eşya önümüzdeki dönemde hem mecut müşterileri ile büyümek, hem yeni müşteriler kazanmak hem de yeni pazarlara giriş yapmayı planlamaktadır.

Ayrıca beyaz eşya satışlarındaki mevsimsellik nedeniyle yıl bazında hiç bir zaman %100 kapasite kullanım oranına ulaşılamaktadır. Yüksek sezonda talebi karşılayabilmek için KKO %80-85'lere ulaştığında yeni yatırım ihtiyacı doğmaktadır. Halihazırda

Saygılarımızla,

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    kısa süreli eğilimlerin izlenmesi MİKRO ANALİZ- Dört günlük
    https://hizliresim.com/i4xSrG

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,022
    Hisse ana pazardaydı, yıldız pazara mı geçti hayırlı olsun .
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayın tokkan grafiklerinizi ilgiyle izliyorum barları aylık yaparsanız daha net sizde göreceksiniz ralli öncesi hareket bunlar tabi bence kepçe kısmı tamamlandi sapını takacak artık tavan tavan mi olur bayrak flamalarla mi olur bilmiyorum tamamen bir ogrencinin kendince sacmalasidir yatırım tavsiyesi değildir

7. Gelen cevabı bizle de paylaştığınız için teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Şirkete mail atmıştım aşağıdaki soruyu sormuştum yukarıdaki mesajımda cevap gelince paylaşırım diye yazmıştım. Tatil olmasına rağmen yaklaşık 3.5 saatte dönüş oldu yatırımcı ilişkilerini tebrik ediyorum böyle bir hız ve tatil döneminde.

Merhabalar sayın yetkili
    Vesbe hisse senedi biriktiriyorum.Bir yatırımcınız olarak bir sorum olacak. Yılın son gününde Manisa organize sanayide arsa ve bina alımı haberiniz geldi. Kapasite kullanım oranları %70 lerde iken neden kapasite artışı yapılıyor acaba nedeni nedir.
    Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar

Gelen cevap.

Merhaba,

Planlanan kapasite artışı yatırımları önümüzdeki yıllarda artması beklenen yurt içi ve yurt dışı talebi karşılamak üzere yapılacaktır. Vestel Beyaz Eşya önümüzdeki dönemde hem mecut müşterileri ile büyümek, hem yeni müşteriler kazanmak hem de yeni pazarlara giriş yapmayı planlamaktadır.

Ayrıca beyaz eşya satışlarındaki mevsimsellik nedeniyle yıl bazında hiç bir zaman %100 kapasite kullanım oranına ulaşılamaktadır. Yüksek sezonda talebi karşılayabilmek için KKO %80-85'lere ulaştığında yeni yatırım ihtiyacı doğmaktadır. Halihazırda

Saygılarımızla,

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tradingview nilisis sayfasında grafiklerim var düşüncenizi soylerseniz sevinirim

Sayfa 586/880 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •