Sayfa 10/130 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1040 madde; 73 - 80 arası.

Konu: AGHOL - AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

1. Bu ayki 400 bin lotluk emeklilik fonlarını hisseyi yeni takip etmeye başlayanlar "ya ne önemi var büyük bir rakam değil" diyerek değerlendirebilir belki. Lakin, Norveç'li fonun satışı sırasında 5-10 bin lotlarla taban olup o günü taban kapattığı zamanlar oldu AGHOL'ün.

Dolaşımdaki hisselerin yarısı Yabancıda ve satış yapmıyorlar. Geriye kalanın da neredeyse yarısını Emeklilik fonları toplamış. Benim de bildiğim büyük yatırımcılar var hissede yıllardır toplayan ve satmayan. Hepsini toplayınca ortalıkta gezinen fazla bir civciv kalmıyor.

O yüzden bu ay toplanan o 400 bin lot gerçekten büyük rakam. Hatta bugünden sonra toplanacak her yeni 500 bin-1 milyon lot arası alımlar büyük rakam olacak çünkü tahta çok sığ.

2. https://borsakafasi.com/msci-endeksi...r-girdi-cikti/

MSCI Global Standard Endeksleri içinde yer alan MSCI Türkiye Endeksi'nden Anadolu Efes'i AEFES çıkaran MSCI, bu Şirket'i MSCI Global Small Cap içindeki Türkiye Endeksi'ne dahil etti.
    ......
    ......
    Yapılan tüm değişiklikler 30 Kasım'dan itibaren yürürlüğe girecek.

AEFES'teki baskının sebebi sanırım bu. Canımıza okuyacaklar AEFES'te ay sonuna kadar. Allahını seven defansa gelsin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Abilere sordum.Malın %90 u 19.60 ortalama ile alınmış.Ciddi miktarda mal piyasadan çekilmiş oldu.
    Ben de vesile oldum bu yatırıma.Hayırlı olsun.Utandırmaz umarım.
    Ytd
    bugun yine ortaya cikan "bilinen" hareketlerini daha onceden abilerinize soylediniz herhalde

4.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    bugun yine ortaya cikan "bilinen" hareketlerini daha onceden abilerinize soylediniz herhalde
    aşırı alım bölgesine ulaştı sanki. ayrıca mgros ve aefes artmıyorken aghol'ün aşırı prim yapması "tarihsel iskonto" oranını da bozuyor. aefes ve mgros artmalı ki, aghol'e de yol açılsın diye düşünüyorum.

her şeye rağmen aghol iskontolu mu, evet iskontolu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    ...
    her şeye rağmen aghol iskontolu mu, evet iskontolu.
    " - her şeye rağmen aghol iskontolu mu, evet iskontolu" Büyük Iskender (M.Ö.) Milattan Önce 346

6.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Söylemem mi?
    Kapanışa bile bakmazlar 1 yıl.

7. Pandemi patlamışken ,hastanelerde yatak yokken migrosu bu kadar baskılamak nedir anlayamadım..
    Ytd

8. Aynı baskı bimde de var.
    Aşı bulundu geldi de insanlar alışverişi mi azaltacak?
    TV de ülkenin temel yönetim gerekliliklerini söyleyip de kurun 70 krş geri gelmesi falan
    Algılarla yönetilen garip bir ülkeyiz vesselam.

Sayfa 10/130 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •