Sayfa 844/1000 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1. ''Baskı altına alınan YSK Başkanı, FETÖ ile ilişkilerinin kendisine operasyon olarak dönmesinden çekiniyor mudur?

Bu olası çekince, YSK Başkanı'na neler yaptırır?

Erdoğan bu kozu mu oynamaktadır?''

https://twitter.com/yelizyetiz/statu...67640403255296
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

günaydın arkadaşlar
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

3. Seçmen sayısı 9 ayda sadece 2,310 artmış, bunun 760'ı 18 yaşını dolduran gençlermiş. 20 bin sahte geldiyse, 18 bin gerçek seçmen taşınıp gitmiş olmalı.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. ÇAVUŞOĞLU: ABD PATRIOTLAR İÇİN GEÇEN HAFTA YENİ TEKLİFİ YOLLADI, BU TEKLİF DAHA RASYONEL**

10 Nisan Çarşamba 10:29ÇAVUŞOĞLU: ABD PATRIOT SATMAK İSTEMEZSE BİZ İKİNCİ S-400'Ü DE ALABİLİRİZ -NTV*
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Sürücüsünün yorgunluğunu tespit ederek ikaz etme özelliği bulunan, tam otomatik kiralık araç ihalesi açıldı.10 Nisan 2019 Çarşamba 10:53

Cumhurbaşkanlığı Sarayı güvenlik ve resmi hizmetlerde kullandığı araç filosuna 25 yeni kiralık araç daha katacak. Daha önce açılan bazı araç kiralama ihalelerini, “Ödeneğin üstünde teklif verilmesi†gibi gerekçelerle iptal eden Cumhurbaşkanlığı, 36 ay süresince kullanmak üzere sürücülü, 6’sı yabancı menşeli, 19’u da yerli araç kiralamak üzere ihale ilanı yayımladı Kaynak: Krizin ortasında Saray'a yeni filo! Tasarrufa 'yorgunluk' molası
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Albayrak: Ağustos ayından bugüne kadar STK'ların katkı ve raporlarını alarak paketi hazırladık

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Albayrak: Bu paketle ekonomimizin karşılaştığı en temel sorunlara yeterli çözümler sağlayacağını düşündüğümüz adımların ilk aşamasını ele aldık

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Albayrak: Sadece 2019 yılında hayata geçirmeyi taahhüt ettiğimiz düzenlemeleri ve adımları paylaşacağız
    Albayrak: Gelecek yıl atılacak adımların paylaşımı seneye yapılacak

Sayfa 844/1000 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854894944 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •