Sayfa 100/580 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 4633 madde; 793 - 800 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Sedin demokrasi dediğin şey AB ve ABD'nin kuklası olmaksa yerin dibine batsın o demokrasi..!!!

Sen ya hiç TÜSİAD ın bu ülkede hangi darbelerin arkasında olduğunu bilmiyorsun yada bilip bunu islami kesime ve milliyetçilere karşı yaptıkları için destek veriyorsun..!!!

Bu ülkede kazandığı bilyarları İsviçre'de tutan bir sermaye ne bugün nede geçmişte asla yerli ve milli olmamıştır, demokrasi diye de hiçbir derdi yoktur..!!!

İsveç ve Finlandiya nın demekrasi perdesi arkasında teröre verdiği destek ne ise TÜSİAD çetesinin demekrasiyi kalkan yaparak bazı sivil toplum kuruluşları üzerinden devlete ayar verme hevesi aynı şeydir..!!!

Tarım konusuna hiç girmiyorum, çünkü bu dönemde tarıma verilen teşvikler hiçbir dönemde verilmedi..!!!
    Sadece iki örnekle tahıl ve sebze üzerinde oynanan oyunu anlatmak istiyorum..!!
    Daha bugün bir un fabrikası önünden geçiyordum fabrikanın bırakın silolarını bahçesinde bile buğday koyacak yer kalmamış yığınlar halinde buğday yerlerde duruyor, üstelik henüz buğday hasadı yeni başladı daha %10 bile toplanmadı bu bölgede..!!
    Ama raflarda unun kilosu 10 TL..!!

İkinci olarak pazarda şahit olduğum bir olayı anlatayım; esnafın biri halden 4 TL ye aldığı domateze 6 TL etiket koymuş satıyor, yanına pazarın sorumlusu olan kişi gelip aynan şunu söyledi, herkes 8 TL ye satıyor sende hemen fiyatını düzelt milletin dümenini bozma dedi, esnaf iki TL kâr bana yetiyor diye vevap veriyor, pazar sorumlusu esnafı tehdit ederek böyle yaparsan seni burada barındırmayız diyor..!!!

İşte bu milletin kanını emen TÜSİAD ve yandaşlarının demokrasi anlayışı bu..!!!

'Benim olmayacaksa yerin dibine batsın' kafasında olan bu tiplerden kimseye hayır gelmez, şimdiye kadar da gelmemiştir zaten..!!!
    90 lı yıllarda bunlar ülkenin kanını sömürmekle meşkulken ülkede vergi rekortmeni genel ev patroniçesi oluyordu, bunlar başbakanı tehdit edip dolar yüksenmeden önce düşük faizle milyon dolar kredi çekip 20 yılda geri ödüyordu..!!!

O yüzden bana bu kanı bozukları hiç anlatma, ben onların dedelerinin kime biad edip el öptüğünü bilirim..;-))

Bu arada bu iktidarda da kan emiciler var mı, var elbet çünkü her iktidarda fırsatçılık yapan yandaşlar olmuştur, en çanlı örneği burada mevcut zaten, keltoşun yediği hurmaların haddi hesabı yok, biz onada gerekeni söylüyoruz zaten..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Sen başka bir dünyada yaşıyorsun.

Yalanlarınıza devam edin.

Ben TÜRKÜM ve TÜRKÇÜYÜM.

TENGRİCİYİM

Sen niye kapatmıyorsun hdp yi niye mal varlığına el koymuyorsun.

Ben neyin ne olduğunu bilecek yaştayım.60 yaş.Çözüm süreci dahil unutmadım.Koç kurtuluş savaşında yardım etmiş.Şimdikiler vergi bile vermiyor.akp yancıları.

Bildim bileli MİLLİYETÇİYİM Tanrı bildiği gibi yapsın seni ne diyeyim başka.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. Sen göktengrinin ne olduğunu mavi gözlü bozkurtun ne olduğunu, Barışmançonun kayaların oğlu şarkısında beklenen soylu Türk kim bilirmisin..???
    Mu dan kurtulup yedi kıtaya göç edip soyuna soy kayan Oğuz kaanı, büyük komutan Atilla nın kurduğu aksakallıları bilir misin..???

Eğer bunları zerre kadar biliyor olsan soyu yahudi olanların ne mal olduğunu da bilirdin..!!!
    Türk birliğini kurmak için kimin ne çileler çektiğini de bilirdin..!!!

Ne yazık ki 60 yılınızı geride bırakırken bir çok şeyinizide geride bırakmışınız, keşke beştepedeki 16 türk devletini temsil eden muhafız alayının neyin habercisi olduğunu görecek kadar türk kalabilseydiniz..!!!

Yazık çok yazık..!!!

Sen göktengrinin ne olduğunu mavi gözlü bozkurtun ne olduğunu, Barışmançonun kayaların oğlu şarkısında beklenen soylu Türk kim bilirmisin..???
    Mu dan kurtulup yedi kıtaya göç edip soyuna soy kayan Oğuz kaanı, büyük komutan Atilla nın kurduğu aksakallıları bilir misin..???

Eğer bunları zerre kadar biliyor olsan soyu yahudi olanların ne mal olduğunu da bilirdin..!!!
    Türk birliğini kurmak için kimin ne çileler çektiğini de bilirdin..!!!

Ne yazık ki 60 yılınızı geride bırakırken bir çok şeyinizide geride bırakmışınız, keşke beştepedeki 16 türk devletini temsil eden muhafız alayının neyin habercisi olduğunu görecek kadar türk kalabilseydiniz..!!!

Yazık çok yazık..!!!
    Bende sana yazzık derim.TENGRİCİ yim diyorum yazdığına bak.YUH.

Sanada ispat zorunluğum yok.

AOÇ liğini ve TÜRK izlerini yok eden biri yada birileri ANDIMIZI Yasaklııyanlarda TÜRK olamaz.

akp TÜRK değildir.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Enflasyon yalanıylada o kadar kişinin maaşları ve emekli aylıkları gasp ediliyor.

Yahudi TÜRK vardır.

Batıyı,rusu,çin, abd bağlamında israil ide sevmem.Nokta.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

5.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Enflasyon yalanıylada o kadar kişinin maaşları ve emekli aylıkları gasp ediliyor.

Yahudi TÜRK vardır.

Batıyı,rusu,çin, abd bağlamında israil ide sevmem.Nokta.
    Zaten bu millet ne çektiyse soyadı kanunu ile kendilerine türk ismi ve soylarını gizleyecek soy isimleri alıp aslında türk düşmanı olan bu soysuzlardan, bir de her yere Atatürk resmini asıp isimlerinin önüne TC koyunca Türk milliyetçisi olduğunu sananlardan çekti ve çekmeye de devam ediyor maalesef.!!!

Size taa uzaklardan mavi yıldızımız Sirius tan başlayıp Mu ya, oradan Agarta ve Şambalaya, oradan günümüze kadar gelen mavi ve kırmızı kanın savaşını anlatmak isterdim, hatta bu savaşta Türk neyin koruyucusu ve düzen koyucusudur anlatmak istediğim, fakat siz Tengri ci olduğunuz için bunları bilirsiniz..;-))

Yanlız şunu yanlış biliyorsunuz, yahudi Türk yoktur, Hz İbrahim'in dinine yabi olan türk boyları vardır, bu boylar Hz. Musanın dinine de tabi olmuşlardır, fakat soyları yahudi değildir..!!! Osmanlı'nın kurtarıp himaye ettiği Yahudiler vardır özellikle galata ve çevresine yerleşmiş olan, bunların bir kısmı türk gibi olmayı seçse de ne yazık ki bir kısmı siyonist olmayı seçmiştir, onların kırduğu güneş tarikatı ve masonluk hem Türk milletinin hemde dünyanın başına bela olmuştur..!!

Kimi sevmediğini bilmem ama bu millete düşmen olanları sevdiğin açık..!!

Yakında Allah ömür verir de 62 yaşını görürseniz, bu gün yazdıklarınıza çok pişman olacağınız günleri göreceksiniz, tabi hâlâ ne mutlu Türküm diyebilecek kadar Türk kalabilirseniz..;-))

Zaten bu millet ne çektiyse soyadı kanunu ile kendilerine türk ismi ve soylarını gizleyecek soy isimleri alıp aslında türk düşmanı olan bu soysuzlardan, bir de her yere Atatürk resmini asıp isimlerinin önüne TC koyunca Türk milliyetçisi olduğunu sananlardan çekti ve çekmeye de devam ediyor maalesef.!!!

Size taa uzaklardan mavi yıldızımız Sirius tan başlayıp Mu ya, oradan Agarta ve Şambalaya, oradan günümüze kadar gelen mavi ve kırmızı kanın savaşını anlatmak isterdim, hatta bu savaşta Türk neyin koruyucusu ve düzen koyucusudur anlatmak istediğim, fakat siz Tengri ci olduğunuz için bunları bilirsiniz..;-))

Yanlız şunu yanlış biliyorsunuz, yahudi Türk yoktur, Hz İbrahim'in dinine yabi olan türk boyları vardır, bu boylar Hz. Musanın dinine de tabi olmuşlardır, fakat soyları yahudi değildir..!!! Osmanlı'nın kurtarıp himaye ettiği Yahudiler vardır özellikle galata ve çevresine yerleşmi olan, bunların bir kısmı türk gibi olmayı seçse de ne yazık ki bir kısmı siyonist olmayı seçmiştir, onların kırduğu güneş tarikatı ve masonluk hem Türk milletinin hemde dünyanın naşına nela olmuştur..!!

Kimi sevmediğini bilmem ama bu millete düşmen olanları sevdiğin açık..!!

Yakında Allah ömür verir de 62 yaşını görürseniz, bu gün yazdıklarınıza çok pişman olacağınız günleri göreceksiniz, tabi hâlâ ne mutlu Türküm diyebilecek kadar Türk kalabilirseniz..;-))
    yahudi bir soy değil din dir.

soyları araptır.

Tabiki TÜRK soyundan yahudi dininden TÜRKLER vardır.Yakutlar örnek.

O boş MİLLET lafını ardını tabiki sevmiyorum.

YÜCE TÜRK MİLLETİ olmalı.

Mason locaları kapatılmıştı.yahudi ve ermeni vakıflarıda kim geri verdi.akdamar da kiliseyi tamir eden kim.

BAŞBUG ATATÜRK yolundayım.

Bende şuanda akp yancılarının feto gibi ajan çıkacaklarına inanıyorum.

ÜLKEMİ her alanda talan ve yağma ettiler.Çevre dahil.

akp ye zerre güvenmiyorum.

20 yıl öncede aynını dedim.Şimdide BOP bağlamında.

O kadar ucuz yalanlar duydumki siyaset için söylenen ve dindar olanlardan.

Bizden önce gibi değermiydi?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Sizin hayallerinizin ülkeyi getirdiği durum herkesçe malum hırsız sever murat paşa... Senin hakindan balıkçı amet gelsin..
    Keşke sende benim kadar hayal kurabilseydin kardeş..;-))

O beyenmediğin dandik dediğin TL ile 1,5 dolar alınıyordu 1923 te hemde bitmiş denilen bir imparatorluğun küllerinden doğmuş bir yıllık bir devletin parasıyla..!!!

Şu aşağılık kompleksi en büyük engel bu millet için, esas kurtulmamız gereken şey bu..!!!

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

8.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Sedin demokrasi dediğin şey AB ve ABD'nin kuklası olmaksa yerin dibine batsın o demokrasi..!!!

Sen ya hiç TÜSİAD ın bu ülkede hangi darbelerin arkasında olduğunu bilmiyorsun yada bilip bunu islami kesime ve milliyetçilere karşı yaptıkları için destek veriyorsun..!!!

Bu ülkede kazandığı bilyarları İsviçre'de tutan bir sermaye ne bugün nede geçmişte asla yerli ve milli olmamıştır, demokrasi diye de hiçbir derdi yoktur..!!!

İsveç ve Finlandiya nın demekrasi perdesi arkasında teröre verdiği destek ne ise TÜSİAD çetesinin demekrasiyi kalkan yaparak bazı sivil toplum kuruluşları üzerinden devlete ayar verme hevesi aynı şeydir..!!!

Tarım konusuna hiç girmiyorum, çünkü bu dönemde tarıma verilen teşvikler hiçbir dönemde verilmedi..!!!
    Sadece iki örnekle tahıl ve sebze üzerinde oynanan oyunu anlatmak istiyorum..!!
    Daha bugün bir un fabrikası önünden geçiyordum fabrikanın bırakın silolarını bahçesinde bile buğday koyacak yer kalmamış yığınlar halinde buğday yerlerde duruyor, üstelik henüz buğday hasadı yeni başladı daha %10 bile toplanmadı bu bölgede..!!
    Ama raflarda unun kilosu 10 TL..!!

İkinci olarak pazarda şahit olduğum bir olayı anlatayım; esnafın biri halden 4 TL ye aldığı domateze 6 TL etiket koymuş satıyor, yanına pazarın sorumlusu olan kişi gelip aynan şunu söyledi, herkes 8 TL ye satıyor sende hemen fiyatını düzelt milletin dümenini bozma dedi, esnaf iki TL kâr bana yetiyor diye vevap veriyor, pazar sorumlusu esnafı tehdit ederek böyle yaparsan seni burada barındırmayız diyor..!!!

İşte bu milletin kanını emen TÜSİAD ve yandaşlarının demokrasi anlayışı bu..!!!

'Benim olmayacaksa yerin dibine batsın' kafasında olan bu tiplerden kimseye hayır gelmez, şimdiye kadar da gelmemiştir zaten..!!!
    90 lı yıllarda bunlar ülkenin kanını sömürmekle meşkulken ülkede vergi rekortmeni genel ev patroniçesi oluyordu, bunlar başbakanı tehdit edip dolar yüksenmeden önce düşük faizle milyon dolar kredi çekip 20 yılda geri ödüyordu..!!!

O yüzden bana bu kanı bozukları hiç anlatma, ben onların dedelerinin kime biad edip el öptüğünü bilirim..;-))

Bu arada bu iktidarda da kan emiciler var mı, var elbet çünkü her iktidarda fırsatçılık yapan yandaşlar olmuştur, en çanlı örneği burada mevcut zaten, keltoşun yediği hurmaların haddi hesabı yok, biz onada gerekeni söylüyoruz zaten..!!!

Gerçekten laf olsun diye konuşuyorsun,
    Çok şey biliyormuş gibi,
    Ben tarımla uğraşıyorum, dönümlerce tarlayı zorla mecburen işliyoruz. Litresi 30 TL den mazot tonu 15 bin TL den gübre kullanarak.
    Sonrada yok pazarcı domata 4 lira yazmış 8 lira yazmış.
    Biraz dürüst olun kardeşim herkes her konuda ahkam kesmesin.
    Nerde tarıma destek 1 dekara 6 lira evet 6 lira mazot ve gübre desteği.
    Tarım ve hayvancılık bitmiştir.
    Yapılan hiç bir şey yoktur.
    Tarım nasıl bişey bilirmisiniz .
    Harcarsin tüm emeğini verirsin .
    Ama hasat yapabilecegini bilmezsin,
    Ürünü kaça datacagini bilmezsin.
    En sonunda görürsün. Büyük bir bilinmezliktir.
    Ayrıca bu mazot fiyatları ile , Antalya'dan taş yüklesem istanbulda kilosu en az 5 lira olur.
    Herkes her konuda çok bilmesin ya birazda .
    Birde TÜSİAD devlete söz söylemez ,
    Eleştirdiği hükümet dir.
    İkisi farklı . Bu aralar hükümeti Devletin taa kendisi gibi gösterirler de biraz.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 100/580 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •