Sayfa 275/1012 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    23.5 temdit 300 k deniz bağlandı
    Üstat,sizdeki bu ‘deniz’ sevgisi bir başka.Foruma katıldığımdan beri denizsiz yapamıyorsunuz gibi...Hayırlı olsun...

2. İndirim var ama hangi ürünlerde?

Çikolata cips vb... kanserojenli ambalajlı abur cubur ürünlerde.. Eee bunları yedikten sonra adamlar bir de sizden diyabet, kanser vb tedavilerinden ve ilaçlarından para kazanıyorlar. Biraz araştırırsanız gıda sanayi ve ilaç sanayi baronlarının aynı kurumlar/kişiler olduğunu görürsünüz.

Ama Süt, yumurta, peynir, tereyağ, balık gibi sağlıklı ürünler dolar yükseldiği için zamlanmıştı İnanın bu ürünlerde bir birim bile indirime gidilmedi.

Evin alışverişini bizzat ben yaptığım için gördüğüm manzara bu şekilde. Dolar zirvesinden tepetaklak oldu ama sağlıklı temel gıda ürünlerinde indirim hiç olmadı

3. Dolarda baskı devam ettikçe faizler zor yükselir. Birkaç günde bir ufak ufak salinima devam ediyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,657
     Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Baska banka ile gorusmediniz mi??
    ykb 22.75 dedi
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

450K 185 gün QNB finansbank 23.80 bağlandı

6.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    23.5 temdit 300 k deniz bağlandı
    Düşük Bağlamışsiniz
    Size Dedim Farklı Denizlere Açılın Artık
    Denizde Özel Neden Mi Var Benmi Kaçırıyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,657
     Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Üstat,sizdeki bu ‘deniz’ sevgisi bir başka.Foruma katıldığımdan beri denizsiz yapamıyorsunuz gibi...Hayırlı olsun...
    halk,vakıf,ziraat,işbank,ykb,deniz,akbank

bunlarda hesaplarım var,

forumda okuduklarım ile, denizde karar kıldım.

sadece ykb ile görüştüm
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 275/1012 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •