Sayfa 663/996 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 5,297 - 5,304 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    sene 2013 istanbul trafiğinden bıkıp motor alacağım dedim gittim ehliyet aldım bulaştım.
    sonra kullanmasını iyice öğrenip gezmeye başlayınca hastalık olmaya başlamıştı.
    yakın bölgelerde her yeri gezdim ve artık motor giysilerinin ağırlığından ve sıcak havalarda o giysilerin yakmasından dolayı dedim bu kadar yeter. üç yıl felan kullandım ve bıraktım ama gerçektende özgürlük duygusunu sapına kadar yaşatıyor. o köy yolları dereler tepeler motorla gidilince inanılmaz keyifli oluyor... belki ileride tekrar bulaşırım...
    Boşver o işe bulaşma daha
    Ufak yer köy işi o
    Araba çok
    Biri gelir toslar
    Sonra ah vah Akbank şu banka su fiyat vs demeye kalmadan vah vah olur

Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Ayhan başgan keçiörendemisin bana yakınmışsin eğer orda isen sıhhıyedeyim tüm gün😊 bizede gelirmi ordan koriş
    Bugün dolandığım yerler cebeci batıkent ve bahçelide var bahçeli ve batıkent nisbeten iyi cebeci çok kötü sıhhıye ulus ve kızolayda çok gözükmüyor. Çünkü oralar daha çok iş yeri covid haritası ikamete göre yükleniyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Boşver o işe bulaşma daha
    Ufak yer köy işi o
    Araba çok
    Biri gelir toslar
    Sonra ah vah Akbank şu fiyat vs demeye kalmadan vah vah olur
    motora binmeden önce bende öyle diyordum. motora oturunca ve o rüzgarı hissedince bütün olumsuzluklar aklından siliniyor.

ama altın elbiseli Barkın kardeşimiz boğaziçi köprüsündeki kazada ölünce tüm motorcularda bi endişe olmuştu..
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

4.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    sene 2013 istanbul trafiğinden bıkıp motor alacağım dedim gittim ehliyet aldım bulaştım.
    sonra kullanmasını iyice öğrenip gezmeye başlayınca hastalık olmaya başlamıştı.
    yakın bölgelerde her yeri gezdim ve artık motor giysilerinin ağırlığından ve sıcak havalarda o giysilerin yakmasından dolayı dedim bu kadar yeter. üç yıl felan kullandım ve bıraktım ama gerçektende özgürlük duygusunu sapına kadar yaşatıyor. o köy yolları dereler tepeler motorla gidilince inanılmaz keyifli oluyor... belki ileride tekrar bulaşırım...
    Bende birde karavan hastalığı var.
    Ama ne çekme nede motokaravana daga sahip olamadim.
    Orjinal karavanlar çok pahalilar.
    M23 iveko minibüsten kendim yapayim dedim.Mevzuat çok maliyetli.
    Birde çok yüksek paralara sigorta yapiyorlar.Vazgectim.
    Halen takipte ve arayış içindeyim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    çıkmadan dolarada bi bakalım. dolar teknikte görüldüğü gibi 7,20-7,30 bölgesine kazığı çekti ben giderim arkadaş diyor.. ytd

6. Reis den yarin shortlara min 1000 çalışır
    Shortlarin ve dolarcilarin tek dostu reis
    250 binlik endeksi 100 bin altina atmak icin muthis calisiyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Bende birde karavan hastalığı var.
    Ama ne çekme nede motokaravana daga sahip olamadim.
    Orjinal karavanlar çok pahalilar.
    M23 iveko minibüsten kendim yapayim dedim.Mevzuat çok maliyetli.
    Birde çok yüksek paralara sigorta yapiyorlar.Vazgectim.
    Halen takipte ve arayış içindeyim.
    aynen benimde aklımda öyle hastalıklar var ama hep düşüncede kalıyor.
    bu aralar virüsten sonra karavan ve çadır işleri baya arttı. eski minibüsleri karavana çevirenlere haftasonları sahil taraflarında çok görüyoruz. inşallah hayaller çok yakındır... çok fazla kafa yorup yapmayınca da zamanla öff boşver demeye başlıyorsun...

8.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    motora binmeden önce bende öyle diyordum. motora oturunca ve o rüzgarı hissedince bütün olumsuzluklar aklından siliniyor.

ama altın elbiseli Barkın kardeşimiz boğaziçi köprüsündeki kazada ölünce tüm motorcularda bi endişe olmuştu..
    Bende motor hayatimda biri ölümcül 3 kaza yaptim.
    Ölümcül dediğim kazada bir kulağım sağır kaldı.Sol diz kapagim parçalandı.2 ameliyat gecirdim.
    Çok şükür sakat kalmadim
    Motor hastaligida ayni borsa hastaligi gibidir.Girdinmi bir daha çıkamazsınız.

Sayfa 663/996 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •