Arama sonucu : 1374 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Yetkisiz hocam haklisiniz ama en azindan bir bakis acisi belki cikartabiliriz.

Miriel daha iyileride var. Belkide curve fitingdir. Bilmiyorum sansimizi deneyelim.

Herkese tesekkurler
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Yetkisiz hocam haklisiniz ama en azindan bir bakis acisi belki cikartabiliriz.

Miriel daha iyileride var. Belkide curve fitingdir. Bilmiyorum sansimizi deneyelim.

Herkese tesekkurler
    erhan seninle bu konuda bayağı konuştuk telefonda geçmişte...Ve gayet başarılısın...Başarının arkasında dursana ....ne eveleyip geveleyon kardeşim
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    erhan seninle bu konuda bayağı konuştuk telefonda geçmişte...Ve gayet başarılısın...Başarının arkasında dursana ....ne eveleyip geveleyon kardeşim
    Abi sistem icin ugrasmadim farkli faekli testlere sokmadim klasik 5 dakikalikta calisan bir sistem ne olup ne bitecegini geecekten bende bilmiyorum. Bir baslayalim 6 ay gecsin bakalim ne yapacak
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Abi sistem icin ugrasmadim farkli faekli testlere sokmadim klasik 5 dakikalikta calisan bir sistem ne olup ne bitecegini geecekten bende bilmiyorum. Bir baslayalim 6 ay gecsin bakalim ne yapacak
    Yaparsin sen.. kuşkum yok ..mutlu ve huzurlu bir yil dilerim

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •