Sayfa 400/467 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450 ... SonSon
Arama sonucu : 3735 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

1. Konut kredisi ile alinan yatirimlik konut bile besi ezer gecer. cek 10 yillik konut kredisi, mecburen duzenli birikim yapmis olursunuz.

6 seneye yaklasan bes hesabim dolara karsi ancak basa bas geldi, o da dovizi baskiladiklari bu ortamda, yarin doviz firlasa yine geri kalacak.
    Sirket katkili olmasa bir gun durmazdim.

2.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Konut kredisi ile alinan yatirimlik konut bile besi ezer gecer. cek 10 yillik konut kredisi, mecburen duzenli birikim yapmis olursunuz.

6 seneye yaklasan bes hesabim dolara karsi ancak basa bas geldi, o da dovizi baskiladiklari bu ortamda, yarin doviz firlasa yine geri kalacak.
    Burdaki verimsizliğin tam olarak sistemle ilgisi ne oluyor ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Konut kredisi ile alinan yatirimlik konut bile besi ezer gecer. cek 10 yillik konut kredisi, mecburen duzenli birikim yapmis olursunuz.

çek hocam bakalım 300 binden fazla çekebilecek misin o da bankada tanıdık varsa? komşunun tavuğu komşuya kaz görünür

4. Neden birbirinizi ikna etmeye çalışıyorsunuz

De, geç. Gerisi nasip, kıspet!
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. Konut kredisi çekince mecburen beş başlattılar. Daha sonra da çıkmadım, 2.5 yıl bir süre gecti ve çıkmayı düşünüyorum.. Ne kadar kesinti olur. Ve nasıl iptal edebilirim. Screenshot_2022-12-10-22-26-47-599_net.arox.vakifemeklilik.jpg

6. Şuan bu paraya Enka alsam daha çok kazanırım.

7.  Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    çek hocam bakalım 300 binden fazla çekebilecek misin o da bankada tanıdık varsa? komşunun tavuğu komşuya kaz görünür
    geçmiş 10-15 yıldan bahsetmiyormuyduk? sürü ile konut kredi kampanyası oldu bu dönemde, ileride yine olur. konut kredisini örnek verdim, en garantili yatırımlardan biri olarak.

ayrıca kimseyi ikna etmiyoruz, bu işe yeni girecekler için örnek vermeye çalışıyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by ÖZKNTLK Yazıyı Oku
    Konut kredisi çekince mecburen beş başlattılar. Daha sonra da çıkmadım, 2.5 yıl bir süre gecti ve çıkmayı düşünüyorum.. Ne kadar kesinti olur. Ve nasıl iptal edebilirim. Screenshot_2022-12-10-22-26-47-599_net.arox.vakifemeklilik.jpg
    %15 stopaj kesintisi olur kardan. sizin durumunuzda 10 bin civarı bir para ile çıkarsınız.
    sigorta firması ile konuşun, hem net yatacak rakamı söylerler, hem de iptal edersiniz.

Sayfa 400/467 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •