Sayfa 198/1004 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: Viop LIII

Kaç yaşındasın tidebringer, Sel kaç yaşında?

Sent from İPhone 16 Pro Max

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,115
     Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    sn.Zinedrimed, sn.El turco ve sn.Gundwane yi tebrik ediyorum,ısrarla borsada her geri çekilmeyi alım fırsatı olarak değerlendirdiler.
    Traderleri (sn.Sindoma-sn.SEL)yazmadım onları da ayrıca tebrik ediyorum.

YTD
    Yukarıda adı gecen arkadaşlarimın yanısıra ,kazansin kazanmasın borsadişı sohbetimi şikayetci olmadan çeken tum arkadaşlarımi tebrik ediyorum.
    Ayrıca 300 km öteden gunubirlik gelen ağabeyime ve kardeşlerime saygilarımı sunuyorum.
    Hayatdaki en büyük mutluluk hesapda yokken yaşadığınmıs meğer.
    Saygilar
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3. Vakifbank 2.ceyrek kar:1 milyar TL.
    Beklenti 1.1 milyar

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    HALKB ında zamanı gelecek 4-5 tl lerde iken ceza meza 60 milyar dolar 100 milyar dolar ABD tr yi dizlerinin üzerine çökertecek cilerle az tartışmadık.
    70 100 tl fiyat vermiştik zamanı gelince GARAN benzeri ttrak benzeri tavan tavan kalkar.
    10 dolar ı görmüş idi zamanında.
    270 tl mi ediyor.???

Bırakmazlar..

EREGL de zamanı gelince 3x 4x ralli..Geçen sene herşey çok çok ters gitti birde deprem isdmr i çok fena vurdu.Çok tepetaklak oldu.
    HALK--VAKIF

% 95'i kendilerinde, yabancının 1 lotu yok onlarda

hiçbiryere gidemezler

sadece ŞİMŞEK İngiltere'ye 30 milyar dolar istemeye gittiğinde :

İNGİLİZLER :

'' şimşek, dayının... bu paranın 1 centini bile geri ödeyemeyeceğini sende biliyon bende biliyom... (rusya'ya olan doğalgaz borcunu bilem bile ödeyemiyon )

İZMİR, İSKENDERUN limanlarının tamamının ve TÜPRAŞ'ın yarısının tapusunu bi getir hele dedikten sonra,

varlık fonundan HALK, VAKIF ve ZİRAAT'i de GETİR '' derlerse

o zaman dediğin olur

Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Yukarıda adı gecen arkadaşlarimın yanısıra ,kazansin kazanmasın borsadişı sohbetimi şikayetci olmadan çeken tum arkadaşlarımi tebrik ediyorum.
    Ayrıca 300 km öteden gunubirlik gelen ağabeyime ve kardeşlerime saygilarımı sunuyorum.
    Hayatdaki en büyük mutluluk hesapda yokken yaşadığınmıs meğer.
    Saygilar
    Bir buluşma mi var kaçırdım ben

6.  Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Kaç yaşındasın tidebringer, Sel kaç yaşında?

32.

18 ine bastığım gün bankadan hesap açtırdım sonra foruma kaydoldum. Dandik bir hisseyi güzel kitlemişlerdi ilk dersi güzel almıştık

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    32.

18 ine bastığım gün bankadan hesap açtırdım sonra foruma kaydoldum. Dandik bir hisseyi güzel kitlemişlerdi ilk dersi güzel almıştık
    Allah sağlıklı uzun ömürler versin, senin ki de, benim 18 yaşında ilk arabaya binip traktör gibi sanıp 3 takla atmama dönmüş. Yaş küçükmüş ama 14 yıl tecrübe az değil.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,115
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Piyasada zaten şortcu kalmadı herif biçti attı, bende olmasam vobuda tavana kitlerdi heralde mertabi Ağustos vade lönkün duruyor mu yoksa yine iplise mi uydun doğru süüüle
    Nasil kalmadı ?

Ticaret tek ayaklı olur muki?
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Sayfa 198/1004 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •