Sayfa 35/1000 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Bizim ANADOLU tarafına YHT koysalar yeridir yani...Oraya ulaşım için...

2. Eğer bir ülkede devlet mikro ekonomiye bulaşmaya başladıysa o ülkede ekonomi altına yapmaya başlamış demektir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. Online mağazada sebze-meyve kargo ücretinin kilo başına 3,70 TL olduğu söyleniyor
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Masallar masallar (Eyvah Eyvah - Ata Demirer olsa böyle derdi...)

Desenize her sene aynı şeyi katlanarak yaşıyacak bu CUMHUR...Nato mermer nato kafa...Kökten çözüm olmadıktan sonra...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,411
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Eğer bir ülkede devlet mikro ekonomiye bulaşmaya başladıysa o ülkede ekonomi altına yapmaya başlamış demektir.
    Son zamanlarda duyduğum en mantıklı söz.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    İktidar 16 yıl boyunca hiç sektirmeden düzenli CariAçık verip Dışborç havuzunu doldurmuş borç boğazı aşmış borcunu zor döndürmeye başlayınca da döviz doğal olarak yükselmiş.
    Operasyon yapıyor dediğin gavur, senin alnına silah mı dayadı da borçlandırdı?Borçlanmayaydın.. İthalat/ihracat oranının önemini 16 yıl sonra mı anladın?
    Türkiye için 2.Dünya savaşı öncesi DışBorç yapmak ahlaksızlıktı çok partili hayata geçince DışBorç bulabilmek beceri sayıldı...
    Siz öncelikle bu DonKişot tarzı hayali düşmanlarla savaşmaktan vazgeçin ve
    DışBorç yapmayı ahlaksızlık kabulederek ekonomiyi kurtarmayı deneyin..
    dış borcu olmayan devlet mi var
    amerikanın almanyanın dış borcududak uçuklatacak cinsten

7.  Alıntı Originally Posted by tekli Yazıyı Oku
    okumaktan zarar gelmez okuyunuz
    Hasta mısınız anlamıyorum ki gerçekten, cidden soruyorum. Forumların etik kuralları vardır, bu kadar uzun mesaj komple alıntılanmaz. Ha sizde o saygı var mıdır o da ayrı konu. Anladım ki sizin gibilerle anladığı dilden konuşmak lazım. Ama o zaman bizi de 1 ay tatile gönderirler sonra, o yüzden edebimle söyleyeceğim, dün üye olup gelip millet akıl vermeye çalışmayın, herkesin aklı kendine yeter sevgili uyanıklar. Bir de ısrarla yüz yıllık aynı geyikleri tekrar tekrar alıntılamak vs. de nedir.

Ayrıca çok yazdık ama tekrar yazalım, bu zırvaları paylaşmakla kimse 1 dolarını satmaz, düştükçe daha da alır, çünkü ülkenin durumu ne yazık ki ortada. Söylenecek söz kalmadı, kötü yönetiliyoruz ve malesef sonuçlarına da hep birlikte katlanacağız.

8.  Alıntı Originally Posted by betterking Yazıyı Oku
    Hasta mısınız anlamıyorum ki gerçekten, cidden soruyorum. Forumların etik kuralları vardır, bu kadar uzun mesaj komple alıntılanmaz. Ha sizde o saygı var mıdır o da ayrı konu. Anladım ki sizin gibilerle anladığı dilden konuşmak lazım. Ama o zaman bizi de 1 ay tatile gönderirler sonra, o yüzden edebimle söyleyeceğim, dün üye olup gelip millet akıl vermeye çalışmayın, herkesin aklı kendine yeter sevgili uyanıklar. Bir de ısrarla yüz yıllık aynı geyikleri tekrar tekrar alıntılamak vs. de nedir.

Ayrıca çok yazdık ama tekrar yazalım, bu zırvaları paylaşmakla kimse 1 dolarını satmaz, düştükçe daha da alır, çünkü ülkenin durumu ne yazık ki ortada. Söylenecek söz kalmadı, kötü yönetiliyoruz ve malesef sonuçlarına da hep birlikte katlanacağız.
    kısa sorayım o zaman
    muhalefetin hiç mi suçu yok
    alternatif politika üreteceğine çamur üretti
    normalde partiler iktidar olunca kan kaybeder
    bu muhalefet sayesinde 17 yıldır tam tersi olmuş
    muhalefet kan kaybetmiş

Sayfa 35/1000 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız