Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 479/1004 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579979 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: Viop XXXV

1. Bina yaparak nispet yapıp rest mi çekmiş oldun?!

Mal mısın olm sen??

2.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    lets continue in english.. mülakatı yapılmamış demekki
    yok adamcağız ben fransızca bilirim deyince birileri fransızcayla ingilizce arasındaki farkı algılayamamış..

3.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Bina yaparak nispet yapıp rest mi çekmiş oldun?!

Mal mısın olm sen??
    Bina 171 m 36 kat
    Ve
    Adam Sana yekten dusman

Bakiniz yunanistandaki silah yiginagi

Adam gercekten bu hareketine cok sasirmis olmali

Belki guluyodur da
    Katilarak

4.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    acaip pozisyon açılmış bugün...+48.512 kontrat...herhalde tarihi günlerden birisi poz açılması bakımından...ve aps yine rekor seviyede bugün 657.331...ve işlem hacmi de müthiş...502.650 kontrat...

bir cisim yaklaşıyor gibi...

artık yukarı mı uçururlar aşağı mı göçürürler göreceğiz...ama büyük hazırlık var gibi...
    Şaşırtıcı değil hatta olması gereken. Türev piyasalar olmadığı zamanlarda böyle zamanlarda anlık alıcı-satıcı arasındaki dengesilikler nedeniyle spot piyasadaki fiyat salınımları dehşet olurdu. Türev piyasalarının derinliği sayesinde spotta satmadan hedge imkanı oluştuğu için dalgalanmalar daha kısıtlı oluyor. O yüzden arada fark oldu bir süre spot ile vadeli arasında. Şimdi bu pozisyonlardan bir kısmı kapanacak ama spottakini tutarak mı kapatacaklar yoksa sadece türevde short pozisyonu kapatmakla mı yetinecekler göreceğiz. Genelde aksi sanılır ama allahtan piyasalarımız likidite anlamında derin piyasalar. İşlem hacmi / Piyasa değeri bakımından dünyada sayılı borsalardan BIST, birkaç yıl önce rapor gelmişti önüme oradan biliyorum
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

5. SP500'ün durumu aşağıdaki gibi. Düşen kanalın üst çizgisine değdi geri geldi. Buradan kendini kanal dışına atamazsa önce %2.3 düşüşle 4350 seviyesine, kuvvetle muhtemel orada tutunamayıp 4234 seviyesine gidebilir. Yarın belli eder yüzünü. Eğer kanal dışına atamazsa en az 5-7 gün sürecek bir satış dalgası daha gelecek. Avrupa ne yapar bilmiyorum ama 3-4 gündür dışarıda rally varken bizim yerimizde saymamız çok kötü oldu.

https://www.tradingview.com/x/VGYgT8hF/
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

6. Hisseler sıfıra gelmiş nerdeyse hala ABD Çin marketler ile rasyonel kıyas yapmaya çalışan gördükçe karnıma ağrılar giriyor

7. Teknik analiz diye birşey varsa açıkla dayı.

Teknik analiz diye birşey yok tur

Temelde yok grafik için hicbirsey yok dayı..

Adios

Alıntı Originally Posted by battousai Yazıyı Oku

Teknik analiz diye birşey varsa açıkla dayı.

Teknik analiz diye birşey yok tur

Temelde yok grafik için hicbirsey yok dayı..

Adios
    Memedabi çiziktirme o zaman...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Sayfa 479/1004 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •