Sayfa 431/914 ÝlkÝlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 3,441 - 3,448 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alýntý Originally Posted by steve_harris Yazýyý Oku
    hocam coooook yanlis dusunuyorsun. satmasý lazým, satamadýktan sonra adý siber güvenlik olmus, teknoloji olmus, telekom olmus gram onemi yok.

bir gün gelecek bu sirket milyar dolarlik sirket olacak bence de ama 4-5 sene bana yeter dedirtti. insallah o günler gelirse tekrardan alýrýz.
    neyi satmasý lazým? ciroyu artýrmasýný mý kastediyorsun?

ayrýca bir gün dedem de milyarder olur ama tabi 500 sene yaþarsa ... 16 senede 50 milyon dolarlýk þirket olmuþ hala kendine yüksek teknoloji þirketi diyor

trendyol 7-8 senede decacorn oldu , getir 5-6 senede decacorn oldu..

bu 16 sene geçmiþ sözde yüksek teknoloji þirketi ama hala býrakýn decacornu , býrakýn unicornu .. buraya yaklaþamamýþ bile
    Son düzenleme : lionnes; 15-11-2021 saat: 12:22.

2.  Alýntý Originally Posted by lionnes Yazýyý Oku
    neyi satmasý lazým? ciroyu artýrmasýný mý kastediyorsun?

ayrýca bir gün dedem de milyarder olur ama tabi 500 sene yaþarsa ... 16 senede 50 milyon dolarlýk þirket olmuþ hala kendine yüksek teknoloji þirketi diyor

trendyol 7-8 senede decacorn oldu , getir 5-6 senede decacorn oldu..

bu 16 sene geçmiþ sözde yüksek teknoloji þirketi ama hala býrakýn decacornu , býrakýn unicornu .. buraya yaklaþamamýþ bile
    aynen ürününü satabilmesi lazým. ben Steve Harris siber biliþim diye þirket kursam, üstüne yatsam 20 sene, KRONT ile ayný olurdum.

O yüzden inatlasmamak lazým. Ben 12tl-75tl hareketinin nedenini tahmin ediyorum (burada yazamam) fakat o ihtimal de gerceklesmesidigi icin uzun bir süre buralarda kalabiliriz

YTD

3.  Alýntý Originally Posted by steve_harris Yazýyý Oku
    aynen ürününü satabilmesi lazým. ben Steve Harris siber biliþim diye þirket kursam, üstüne yatsam 20 sene, KRONT ile ayný olurdum.

O yüzden inatlasmamak lazým. Ben 12tl-75tl hareketinin nedenini tahmin ediyorum (burada yazamam) fakat o ihtimal de gerceklesmesidigi icin uzun bir süre buralarda kalabiliriz

YTD
    aynen oyle bekletileri bi türlü karþýlamayan beceriksiz ordularý toplanmýþ gibi burda..

kaç sene oldu hala ciroyu artýracakk .

dedim ya dedem de 500 sene yaþasa ( bu arada dedem yok ) o da þirket kursa o da bir gün milyar dolarlýk þirketi olur tabi 500 senede

4. sasa nýn patronu gibi patronlara çok ihtiyaç var bu ükenin ve borsanýn

5. önümüzdeki yýllarda bu hisse yükselirse bile þu gerçek deðiþmez.... bu hisse hiç bir zaman yatýrýmcý dostu olmadýðý gerçeði..

, hep bir hýrsýzlýk hep bir soygun düzeni var bu hissede ve bu soygun bitmeyecek gibi duruyor

6. 13-14 ekimden den bu yana borsa istanbul yüzde 20 yükselmiþ, bu hýrsýz, soygun hissesi yerinde saymýþ bu zaman aralýðýnda..

Böyle yüksek teknoloji ayaðýna milleti soyuyorlar iþte ..

bi de bakan bugün açýklama yapmýþ demiþ ki ; Temel sorun Borsa Ýstanbul'da ortalama pay elde tutma sürelerinin yerli yatýrýmcýlarda 18 güne kadar düþmüþ olmasýdýr

https://www.dha.com.tr/ekonomi/bakan.../haber-1860420

Bakan bey ; böyle bunun gibi hisselerin hýrsýzlarýn olduðu borsada yatýrýmcý neden uzun vadeli tutsun?

7. Siber Güvenlik Haftasý'nda buluþalým!

@SavunmaSanayii ve @dijital himayelerinde @siberkume tarafýndan bu yýl 2. kez düzenlenecek Siber Güvenlik Haftasý'na davetlisiniz.

22 - 26 Kasým
    Congresium, Ankara
    Kayýt: https://t.co/S7KdqrVKWP

#Kron #SiberKüme #SiberGüvenlik https://t.co/itGGQAAg6k

P13 Blue Max Pro cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

8. Az biraz kipirda görelim yaþýyormusun diye. Bu ne yahu ölü topraðými var üstünde.

P13 Blue Max Pro cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Sayfa 431/914 ÝlkÝlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •