Sayfa 385/736 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon
Arama sonucu : 5885 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Almanları binekte severim güzel üretim yapıyorlar.
    Audi q serisi konudan bagımsız olarak nedense benim hoşuma gidiyor.

2. Çok vizyoner olmuş 👏👏👏👏

3.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Sn. Fedoramca ucundan kıyısından tutmuşsun frotoyu ereglde ise çalı dibine yattım ölü numarası yapıyorum işe girdim ekrana da bakmıyorum param varsa ekliyorum ne bulursam ismen bu ara beni cezbediyor ereÄli mi alsam ismen mi alsam neyse ikisinden de alayım diyorum ric abimize laf yok şikayet edene satsın gitsin bana ne olm diyor abimize bende katılıyorum kendisine saygılar..

SM-A536E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn YSFKRM
    1 birim ford 10 birim Ereğli ile başlamıştım 1.5 yıl önce, 311'liradan almıştım bölünmeden önce, sonra fortları da 270'lerde Ereğli'ye ekledim Ereğli'leri forda ekleseyim belki de para beni bozacaktı, her şeyde vardır bir hayır Geçen bir mevzu olunca, çeliklere bulaşma, şu hisseler alınabilir demiştim Babam'a ucundan tutmuş o da, hoş zararda

Neyse, güzel şirket ford, Mathias'a rağmen hem de Sesi de çıkmıyor bu aralar, iyidir İNŞALLAH...

Senin sepet ise sağlam, sana ayrı, sepetine ayrı saygım var, öyle yani..

4. Son dönemde froto ile ilgili en güzel haber: Romanya fabrikası ağustos duruşundan sonra nispeten yüksek rakamlarda üretime başladı . Yeni modelin etkileri görülmeye başlandı. Giderek artacaktır. Orasıda kara geçerse hep tahminlerin üzerinde karlılıklar gelecektir. Toplam üretim adetleri yakında aylık 50-55 bin bandından 55- 60 bin bandına gelecektir. vw başladığında 63-68 bin bandına gelecektir
    Son düzenleme : alanzo; 12-11-2023 saat: 16:15.

5. Sevgili fordculara bir sorum var. Vw transporterları tümüyle yurtdışına mı satacaksınız? Yerli tüketiciye doğuş oto üzerinden bir satış da söz konusu olacak mı?

6. Romanya'daki courier, yeniköydeki transit uretimi otomatige bagladikca aylik uretim sayilari 60 binleri devirmeye baslayacak, raporlarda "otomotiv piyasasinda gecen yilin baz etkisine bagli olarak satislardaki daralma baski unsuru olmasina ragmen adetsel uretimdeki organik buyumesiyle ayrisan Ford Otosan..." Diye papağan gibi tekrar edip duracaklar...

Elektrikli otomobil piyasası çalkalanıyor bakalım TOGG ne zaman havlu atacak

Sayfa 385/736 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •