Sayfa 651/982 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 7850 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. hep aynı terane,göstere göstere.......dün aldın bugün satcan......mery dallaması ün 31 bin lot almış ortalaması 338,80...bugün verici tarafında....bu ne perhiz ne lahana turşusu......satışlar 332,7 den....kar zarar fark etmiyor....bakalım seans sonu ne tarafa meyledecek ben de merak ettim

2. bank of net 21 bin lot aldı sonra sıfırladı 905 lot alıcılı yaptı y t d .

3.  Alıntı Originally Posted by exmarine Yazıyı Oku
    hep aynı terane,göstere göstere.......dün aldın bugün satcan......mery dallaması ün 31 bin lot almış ortalaması 338,80...bugün verici tarafında....bu ne perhiz ne lahana turşusu......satışlar 332,7 den....kar zarar fark etmiyor....bakalım seans sonu ne tarafa meyledecek ben de merak ettim
    bu dürzüler para aklıyor olmasın bizim borsada böyle zararına satacaksa bir açıklama gelmesi lazım buldular dingonun ahırını binecek eşek arıyorlar
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. Koç grubu şirketleri hacimlerine göre şirketlerin
    ödenmiş (çıkarılmış) sermayeleri neden çok düşük tutuyor acaba? (Özellikle ttrak otokar ford aşırı düşük.. tupraş tofaş ta hacimlerine göre düşük)

Şirketlerin maddi duran varlıklarının değeri çok uzun yıllar bilançolarda hiç güncellememiş? Şirketlerin bilanço değeri (özsermaye) şirketin gerceklerinden çok uzak.

Hangi stratejiler gözelterek, sermayeler ve bilançolarda özsermayeler çok düşük tutuluyor? Ne gibi avantajlar düşünülerek, böyle bir tercih içindeler acaba? Yatırımcı ilişkilerine mi sorulmalı?

Oysa borsadaki bir çok şirket şirketlerin maddi duran carlıklarını güncelliyorlar, şirket kayıt değerini yükseltşyorlar. Yatırımcılarında şirketin gercek özkaynak gücünü bilmelerine olanak sağlıyorlar.

5. TAHTA sahibi saat 9 45 de böyle dalga geçip 355 00 fiyat girdi sahipli tahta olduğu belli oluyor sahipsiz değil bank of da bunlara dahil dün 21 bin lot sattıktan sonra 900 lot alıma geçmesi boşuna değil .
    yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

TAHTA sahibi saat 9 45 de böyle dalga geçip 355 00 fiyat girdi sahipli tahta olduğu belli oluyor sahipsiz değil bank of da bunlara dahil dün 21 bin lot sattıktan sonra 900 lot alıma geçmesi boşuna değil .
    yatırım tavsiyesi değildir
    isteği gibi takla atsın, sn kartopu, kredili yada acil bir nakit değil bizim yatırımımız...

Sayfa 651/982 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •