Sayfa 500/890 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Başlıkta ısrarla şirket sahiplerine veya diğer kişilere hakaret eden bazı kişiler var . Silip geçiyoruz anlamıyor ceza veriyoruz anlamıyoruz geriye tek yol kaldı süresiz yasaklamak .. Bunu yapmak istemiyoruz kimse kimseye zorla hisse aldırmıyor hisse alıyorsunuz adamlara hakaret ediyorsunuz.. iki gün sonra şikayet edilir mahkemelik olursunuz ne gerek var buna .. Evet hisse insanları üzmüştür doğru ama hakaret edince ne oluyor ki ? Israrla uygunsuz yazanlara daha sert cezalar gelecek bilginiz olsun . Yazmanıza engel olan yok ama hakaret etmeyin ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Başlıkta ısrarla şirket sahiplerine veya diğer kişilere hakaret eden bazı kişiler var . Silip geçiyoruz anlamıyor ceza veriyoruz anlamıyoruz geriye tek yol kaldı süresiz yasaklamak .. Bunu yapmak istemiyoruz kimse kimseye zorla hisse aldırmıyor hisse alıyorsunuz adamlara hakaret ediyorsunuz.. iki gün sonra şikayet edilir mahkemelik olursunuz ne gerek var buna .. Evet hisse insanları üzmüştür doğru ama hakaret edince ne oluyor ki ? Israrla uygunsuz yazanlara daha sert cezalar gelecek bilginiz olsun . Yazmanıza engel olan yok ama hakaret etmeyin ..
    Hakaret suçu ile sosyal bir kavram olan “şeref” ve kişinin özsaygısı ... Fakat, daha önce işlediği bir hırsızlık suçundan sabıkalı olan kişiye, “sen hırsızsın” demek hakaret tir.

söz konusu kişinin hüküm giydiği haberlerinden hükmü paylaştım şehven hükmü kişiye atfetmişsem özür dilerim
    söz konusu kişi hakkında çıkan haberler yalan yada iftira ise öncelikle bu haber sitelerini mahkemeye vermelidir
    tekzip yayınlamaya zorlamalıdır.

3. Adam hakli beyler, dagilin, hem aliyonuz hem sey ediyonuz

4. Bu ne haber bombardımanı alınan 28 milyon satılmakmış isteniyor getir aşağıya alırız merak etme baban bile senden insaflıydı

5.  Alıntı Originally Posted by Nacial Yazıyı Oku
    Bu ne haber bombardımanı alınan 28 milyon satılmakmış isteniyor getir aşağıya alırız merak etme baban bile senden insaflıydı
    Yine kuruşlarda daa. Ben buralardan biraz aldım. Daha aşağı gelirse depoyu yine fullerim.
    Merak ediyordun ya Siren'im işte benim durum.
    Bu durumda olsan sen ihlasın haftayı nasıl kapatmasını beklerdin?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Yine kuruşlarda daa. Ben buralardan biraz aldım. Daha aşağı gelirse depoyu yine fullerim.
    Merak ediyordun ya Siren'im işte benim durum.
    Bu durumda olsan sen ihlasın haftayı nasıl kapatmasını beklerdin?
    Oksijenim paranin imanin ihlasin k8mde oldugu belli olmaz, demen oki hayirlisi olsun

7. Bu kadar zaman sonra KAP'a yapılan bildirimler beni çok şaşırttı.yillarca KAP'a bir haber gönderme ama bir günde iki haber gönder.cok enteresan,bu haberlere rağmen hisse eksi kapattı.nasil bir dümen var,benim kanaatim ters psikoloji yapıyor,bakın ben KAP'a bir günde iki haber gönderdim ama hisse yine yürümedi ve eksi kapattı bundan bir halt olmaz,satıp kurtulalım. Bu benim şahsi fikrim olup al sat tavsiyesi değildir.

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. kap oncesi biraz alim geldi 94 e tasiyip dikkat cekti
    fakat arkasindan 70 milyon satis gelince ky sagduyulu davrandi alim gelmedi.
    artik reel bir yatirim yapmasi lazim haber ile yürümez lafla peynir gemisi yurumuyor

birde bence grubun en stratejik yatirimi olarak gordugu gazetede sermaye artirimi ihlas holding gibi olmayacaktir. Kendi fikrime gore artik onumuzdeki yillarda sabit telefon hatti kadar degersizlesecegini dusunsemde hala bir stratejik unsur ozellikle secim donemlerinde.

Sayfa 500/890 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •