Sayfa 52/914 ÝlkÝlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 409 - 416 arasý.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alýntý Originally Posted by parc Yazýyý Oku
    Kap linki verir misin? Deðerli bir haber, ama Bunun kap degeri yokki kapta olsun

Ben matriksten alýp paylaþmýþtým.

2. Gün-hafta-ay kapanýþý..

3. Haftalýk USD bazlý grafik:
    Düþeni kýrmýþ, geri gelip onayýný almýþ ve yoluna devam ediyor. Bu kadar net.....

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

4. Günlük USD bazlý grafik:

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi

5.  Alýntý Originally Posted by ironman35 Yazýyý Oku
    Kap Haberi?😊 iþ anlaþmasý olaydý keþke!!! Geçmiþ deneyimlerimizden biliyoruz ki çeyreðe yansýyan þey iþ anlaþmalarý!!!ytd
    baþarý paranýn peþinden koþmaz ama para baþarýnýn peþinden koþar koþmak zorundadýr dere aþaðý akan su gibi akýp yolunu bulmak zorundadýr önünü kesersin göl olur daha yukarýdan akar bu sebep ile ben bu tür haberlerin gelmesini daha çok isterim bence bu þekilde bir haber çarpý 10 müþteri demek önümüzdeki 24 ay için ama bir iþ anlaþmasý sadece bir iþ anlaþmasýdýr. baþarý istiyorum ben bu þirketin baþarýlý yolun baþýnda olduðunu düþündüðüm için aldým yoksa þu anki bilançoya bakýp twitterda bu hisseyi operasyon yapýlan diðer biliþimlere benzetenler gibi uzaktan bakardým ne zaman düþecek diye.

6. genelde forum izlerim pek az yazarým ama bunu yazmadan gecemeyeceðim,

teknoloji sektoru almýþ baþýný gidiyor, 1.8 milyar dolarý oyun geliþtirici bir türk firmaya bir anda basabiliyorlarsa bu pazarda oyun geliþtirici guvenlikci vs herkese gelecek var demektir

https://www.dunya.com/sirketler/amer...-haberi-471637

boyle bakýnca krontun ne kadar ucuz olduðu görülüyor

abd de borsalarý sadece 6 þirket taþýyor, FAAANM (facebook, amazon, alphabet, apple, netflix, microsfot) bunlarý endekslerden çýkar abd endeksleri hala sürünüyor aslýnda.

bir oyun geliþtiri firmanýn deðeri 1.8 milyar dolar(100 kusur çalýþan)

koskoca tofaþ binlerce çalýþan piyasa deðeri 1.6 milyar dolar

adalet deðil bu ama gerçek

ben kron hisselerini 2-3 yýla 10-15 dolar arasýna bekliyorum, bugun bu satýn alma haberini görnce iyice bu yonde dusunmeye basladým, ve paylaþmak istedim.

bu devran dönmezse eðer.

7. GÜNÜN GÜZEL KAPANAN SONU..

8. Malý kaptýran çok galiba. YTD.

Sayfa 52/914 ÝlkÝlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •