Sayfa 758/1003 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    dün sabahki bankalardaki sabahki tavana gönderilen alışların büyük bir bankanın short coverı oldugu söyleniyor...

fısıltı gazetesi...bunu yapanında işten kovuldugu gibi duyumlar var...

neyse eline saglık mallarımızı tavandan aldı...
    Eğer yukarıdaki iddaa doğruysa demek yatırım firmaları çoluğu çocuğu çalıştırıyor demektir.

2. Emeklilik fonları, yatırım firmalarının fon yönetimleri filan çok iyi çalışılmalı incelenmeli bana göre. Kaç kağıtta emeklilik fonları tam dipte yüz milyonlarca mal sattığına şahit oldum, kime satıyor neden satıyor sonra neden hareket oluyor çok ilginç konular.

Tekfen de 4.5 dan milyonlar satıldı sonra kağıt 25 e gitmişti mesela onu hiç unutmam.

Tabi başlığında gene trollerle uğraşıyorduk, aynı tupras da olduğu gibi. 70 lirayken tupras hedef 40 veren arkadaşlar hala aramızda, hala bilmiş bilmiş konuşuyorlar.

Forumda bir şey okurken o kişinin geçmiş düşünceleri ile beraber değerlendirmek lazım bazı kişiler hep ama hep terste ve hep çok iddialı normal mi ?
     Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Eğer yukarıdaki iddaa doğruysa demek yatırım firmaları çoluğu çocuğu çalıştırıyor demektir.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Betam: İstanbul'da ortalama kira artışı yüzde 70'e çıktı

Türkiye genelinde satılık konut fiyatı ekimde yıllık yüzde 47,5 arttı. Kiralardaki artış yüzde 57,1'e ulaştı. İstanbul'da kira artışı yüzde 70'i buldu. Kadıköy'de satılık konut fiyat artışı yüzde 95,3'e ulaştı.

tuikin haberi varmı acaba onlarda kaç artmış merak ettim...

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Emeklilik fonları, yatırım firmalarının fon yönetimleri filan çok iyi çalışılmalı incelenmeli bana göre. Kaç kağıtta emeklilik fonları tam dipte yüz milyonlarca mal sattığına şahit oldum, kime satıyor neden satıyor sonra neden hareket oluyor çok ilginç konular.

Tekfen de 4.5 dan milyonlar satıldı sonra kağıt 25 e gitmişti mesela onu hiç unutmam.

Tabi başlığında gene trollerle uğraşıyorduk, aynı tupras da olduğu gibi. 70 lirayken tupras hedef 40 veren arkadaşlar hala aramızda, hala bilmiş bilmiş konuşuyorlar.

Forumda bir şey okurken o kişinin geçmiş düşünceleri ile beraber değerlendirmek lazım bazı kişiler hep ama hep terste ve hep çok iddialı normal mi ?

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Özellikle büyük kurum fonları ve emeklilik fonları tam arpalık misali çalışırlar. Ayrıca dediğin konuların olduğuna da eminim ama ispat edemem Paranın bol ve denetimin az olduğu her yerde bu tür durumlar maalesef olur.
    sosyal medyada oldukça popüler, hisse önerileri veren, hatta sonradan eğitimler de veren biriyle şahsen tanışmıştım. Tüm portföyü 40-50 bin TL olan ve aslında borsada kazanamayan biriydi. (bu ikinci kısmı eşi söylemişti) O nedenle yazan çizen herkesi çok ciddiye almam, bazıları ego mastürbasyonu için sürekli yazar ve insanlarla tartışmaktan zevk alırlar.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Bugünde alım gelir, ucuzladık.
    Hiperenflasyon..
    Aylık %20..senelik %250.. Artış..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen bugün koyu yeşil olabilü

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Özellikle hisse başlıklarında ısrarla!!! bir yöne doğru analiz!! yorum algı kasanları o tahtanın speği / ve/veya yancısı olarak işaretleyin..
    Nokta...
    Benimde en aklımda kalanı DOAS 4 tl lerde iken bu borçla batar çeviremez falan diye yazan millete akıl veren Tengri..

Zamanında PETKM de de yaşadım..
    Yok azeriler yok batak yok bi halt olmaz satın 150 den TUPRS alın..
    150 den alanlar 2.5 sene sonra anca 150 olurken PETKM bu süreçte 3 e katladı..

7. İşte canım ne olur ki , kim okuyor ki falan demeyin..
    Son zamanların SPK dan ceza alan derin hisseleri şunları bunları bir zamanlar burada analiz!! adı altında milleti keklemek peşinde idi.
    Gozde ler kervt ler..

8. Sesli güldüm bu resme..
    Herkese günaydın bol kazanç
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Yoruma bile gerek yok.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 758/1003 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •