Sayfa 629/687 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679 ... SonSon
Arama sonucu : 5492 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Yeni yol arkadaşları aranıyor bakalım kimler ne kadar alım yapacak görelim hayırlısı sonra ah tüh etmeyelim dikkat edin derim

2. Madenmi buldular.sasirtti bugun.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Madenmi buldular.sasirtti bugun.

Gencler macinda defans eksik cikacak. Pazartesi seans acikken oynanacak mac. Dikkatli olmak lazim.

4. Borsa acikken maclarda tam senlik.Kumar makinesi gibi.Fener Karagumrugede takilirss saniyorum haftayada Trabzona gidiyor.hafta ici mac yok spek bunu iyi kullanip tekrar 29 lari gosterebilir.Buda diger takimlari asagi cekiyor..
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Gencler macinda defans eksik cikacak. Pazartesi seans acikken oynanacak mac. Dikkatli olmak lazim.

5. Kendinizi kurtarın son çıkış aşşağıdan alırsınız daha iyi olur benim fikrim

6.  Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Kendinizi kurtarın son çıkış aşşağıdan alırsınız daha iyi olur benim fikrim
    Oguz hakli olabilirsin. Bakalim mac nasil sonuclanacak. Sergen muhtemelen defanstaki eksikligi maci karsi tarafa yikip asmaya calisacaktir. Tutup tutmayacagini gorecegiz. Derbi den bu kadar cekinmemistim. 5 eksik korkutmuyor degil. Yinede satmadim hisseleri bakalim ins galip geliriz.

7. Besiktas one gecti. Hisse biraz rahatlar artik 2 - 0 a gelirse daha da rahatlatir.

Sayfa 629/687 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •