Sayfa 822/996 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

https://eksisozluk.com/ismail-durmus...?a=popular&p=1

https://www.instagram.com/p/B-1sbgqA...=1xt08h5n64psj

‘7 aylık bebeğine doyamadan 35 yaşında bu dünyadan göçen eczacı’

Rakamların ardındaki insanları göremezsek bu salgınla mücadele edemeyiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Avcının bildiği al ( hile ) kadar , ayının bildiği yol vardır derler.
    Bu gavur icadı virüs de kendini mutasyona uğratıp 11. Günde de ölmez. Çamaşır suyuna, alkole de direnç geliştirirse yandık.

Virüs duamız var kesin çözüm. Piyasada kişi başı 20 liraya edilen dua bizde 9.99 .
    Virüs, alkole direnç gösterirse yandı gülüm keten helva.
    Reha beyin özellikle kullandığı ve corona virüsün bilinen tek ilacı da işe yaramaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yalnız virüs ocakta çinde başladı.1 aydır ülkemizde bu forumdaki ortalama üstünde eğitimli insanların bile evinde hala 10 tane maske yoksa vay halimize.
    Devlet de böyle düşünüyor.

Ama yok işte...., 5 sene lisans , 2 tane de 2'şer yıl master yaptım. Bi tane profesörümüz de çıkıp Çinde virüs çıkarsa eve 10 tane maske alın demedi.

4. Evet bi tanesini cok iyi hatirliyorum hasta olmayan takmayacak.... manasi yok... demisti... ben de turkiyede maske yok onun icin soyluyorlar saniyordum....megerse butun dunyaya bagislayacak kadar maske varmis ama elimizde olan seyi bile kullanmayin dediler...kimbilir bu yuzden.....kac kişi
    Önemli olan maskenin takılmasıydı.Bizim okumuş hıyarlar o önleme uzun süre engel oldular ona kzıyorum.Bizim proflar takılmasını tavsiye etmeyi geçtim bir de takılmasın dediler.Veballeri çok bu işte.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Önemli olan maskenin takılmasıydı.Bizim okumuş hıyarlar o önleme uzun süre engel oldular ona kzıyorum.Bizim proflar takılmasını tavsiye etmeyi geçtim bir de takılmasın dediler.Veballeri çok bu işte.
    Bilime çok inanan biri olarak, ben de cok kızgınım bu profesörlere.

Hanımla defalarca konuştuk bu konuyu, o hasta olmayanın takmasına gerek yokmuş dedikçe, bana geliyorlardı.

Yahu adam henüz taşıyıcı farkında değil, o takacak ben takacağım ki hem çift filtre olacak, hem de bulaş riski azalacak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Arkadaşlar virüs konakçı dışında uv ışınına maruz kalsın kalmasın inaktive olur ona takılmayın.Damlacıkla vücut dışına çıktı misal,en sıkıntılısı o ,damlacık kuruyana kadar tehlike devam ediyor.Damlacık içinde ölme süresi inaktive olma süresi uzuyor.O nedenle ev içinde damlacığın maskeye direk gelme olasılığını da hesap edip 48 saatten aşağı olmamak kaydıyla bir odada tutun yeter.
    öyle düşünürseniz toplu taşımada oturduğumuz koltuğa virüs bulaşmışsa
    kumaş pantolon veya montumuz temizlenmediği sürece 48 saat enfekte halde diyorsunuz..?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Devlet de böyle düşünüyor.

Ama yok işte...., 5 sene lisans , 2 tane de 2'şer yıl master yaptım. Bi tane profesörümüz de çıkıp Çinde virüs çıkarsa eve 10 tane maske alın demedi.
    Dese ne olacaktı ki hemen cevabı yapıştıtırlardı : Peki ama bu bilgi gerçek hayatta ne işimize yarayacak?

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Virüs, alkole direnç gösterirse yandı gülüm keten helva.
    Reha beyin özellikle kullandığı ve corona virüsün bilinen tek ilacı da işe yaramaz.
    Alkole bildiğim kadarı ile bunu kesin yazmıyorum belirteyim, bakteriler çok daha dayanıklı onlar bile bu da kesin bilgi değil % 20 alkol çözeltisiyle bile ölüyor.

Yani, benim ilacın etkisini kaybetmesi çok zor.

Yukarıda yanlış bilgim varsa doğrusu yazılabilir, yazan arkadaşa paça kasnak dalmayacağıma, söz veriyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 822/996 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •