Sayfa 10/996 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    fabrikalar, ulasim sektörü, hizmet sektörü virüs yüzünden calisamazsa insanlar ne yapacak...gibi son derece temel ve basit anlaşılabilir bir biçimde bu krizin bu güne kadar yaşanmış en büyük kriz olacağından bahsediyorlar.
    İlaç gerçekten bulunmadı mı acaba ? Tam da işlerine geldiği bir safhada mı bulunur ilaç?

Tamam ergenler gibi komplo teorisi geliştirmeyelim ama hangi pisliği beklemeyiz biz bu dünyadan.

İlacın bulunmasında emeği olan siyasetçi , İsa 'nın havarisi gibi kurtarıcı olur girdiği ilk seçim kazanır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bence Erdoğan Putin ve Rusya tarafını artık kapatmak istiyor...Ben uyardım olmadı gibi. Sonra ABD hazır....İkisini birden idare etmek zor...Oysa en kolayı ve en rasyoneli Esed'in teklifini kabul edip onunla görüşmek...

Ahmetg Guest
    Bu forumda belirli yaşın üstündekilere yaşıyla ilgili laf kaktırarak rahatlar bazı basit adamlar.

Dünyayı yönetenlerin yaşını düşünmeden...Daha genç olmanın kendisini üstün kıldığını düşünüyor olmalı.

Keşke öyle bir dünya olsa...

Üstüne koyarak biriktirilen hemen her yerde yaşlılık bir çok yönden önceliklidir.
    Sirkette mudurum 85 yasinda kapi komsum 96 yasinda hala ise gidiyor

Bazilari netflix seyretmeyi biraksin

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bence Erdoğan Putin ve Rusya tarafını artık kapatmak istiyor...Ben uyardım olmadı gibi. Sonra ABD hazır....İkisini birden idare etmek zor...Oysa en kolayı ve en rasyoneli Esed'in teklifini kabul edip onunla görüşmek...
    Abi pardon rasyonel mi dedin?!!

Kim o "şahıs" abi??

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,499
    ...Zamanlan mecbur kalacak, eğer mezara inatlıklan gitmek gitmek istemiyorsa,inatlık insanı mezara götürür,tabiki ülkenin götürüsü ne olur bilinmez denklem !!!,bundan sonra kandırıldım demek onun için lüxs olur

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Abi pardon rasyonel mi dedin?!!

Kim o "şahıs" abi??
    Elde koz yok , bu el bu ihaleyi almaz . Çaylar bize kaldı.

Netice nedir, turistik gezimi oldu bu görüşme?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    ...Zamanlan mecbur kalacak, eğer mezara inatlıklan gitmek gitmek istemiyorsa,inatlık insanı mezara götürür,tabiki ülkenin götürüsü ne olur bilinmez denklem !!!,bundan sonra kandırıldım demek onun için lüxs olur
    bir sonraki genel seçimi yapıldığı akşam veya önceden iptal etme nedeni suriye krizi
    ben de olsam bu kozu bırakmam, adam ya hep ya hiçe oynuyor artık..

Sayfa 10/996 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •