Sayfa 110/993 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Cumartesi hangi plajdasınız. Röpteşambırımı pardon mayomu giyip geleyim
    Gezecek yer arıyorum zaten.
    Abi kafayı mı yedin. O halde Ayhan başkanın yanına gideceksin sonra burada Ayhan başkan Egeduk geldi önden üç parmak arkadan bir parmak mayoyla tostumu yedim der milletin ağıza sakız olursun.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Evde tahtakurusu çıktı. YouTube de baktım çıkış yok. Evi yak diyor adam. Gittik bugün gazlı zehir elma zehri kokusuz zehir gibi üç beş çeşit ilaç zehir bir sürü poşet laylon vs. Evi komple zehirleyip kökten çözeceğiz. Bu arada göçebe hayatı yaşayacağız. Olmadı evi satıp kurtulacağız
    Kaşıntı bastı, evlerden ırak

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi kafayı mı yedin. O halde Ayhan başkanın yanına gideceksin sonra burada Ayhan başkan Egeduk geldi önden üç parmak arkadan bir parmak mayoyla tostumu yedim der milletin ağıza sakız olursun.
    Yok yahu demez öyle bir şey.
    Yoksa siz benzer bir durum mu yaşadınız?
    Tecrübe mi konuşuyor?

Hatırladığım kadarıyla şöyle demişti;

Koydum.

Yola Yola.

4. Seyrettiginiz butun sokak roportajlarini unutun

https://twitter.com/i/status/1559932105525792776

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,111
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Evde tahtakurusu çıktı. YouTube de baktım çıkış yok. Evi yak diyor adam. Gittik bugün gazlı zehir elma zehri kokusuz zehir gibi üç beş çeşit ilaç zehir bir sürü poşet laylon vs. Evi komple zehirleyip kökten çözeceğiz. Bu arada göçebe hayatı yaşayacağız. Olmadı evi satıp kurtulacağız
    beni 40 yıl geriye götürdün...
    köyde elektrik yok.. gaz la aydınlanırsın...ısırır çocuksun korkarsın bide ne olduğunu bilmediğin için..rahmetli deden gelin ne olacak alttarafı tahtakurusu yada güve der...sinek ilacı elma ilacı sıkarsın fayda etmez....
    Yalnız ilginçdir bizim çocukluğumuzda olan güveler artık köyevinde yoklar körlediler.Sanırım evde 9 ay kimse yok diye diğer avcı böceklerin yemi oldular.

Birde bu tahtakuruları öldürünce pis koku yayarlar.kokuları genelde köylerde böğürtlenlerin üstünde çokca rastlanılan yayvan yeşil renkli böceklere benzer.

yatırım veya sağlık tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    garanti, işc, vakıf tavan kapatmış, bankalarla ilgili bir haber mi gelecek acaba?
    Bankacılık endeksinin yükselmesinin bir nedeni olmalı.
    Acaba yarınki MB faiz kararı ile ilgili bir bilgi mı sızdı diyeceğim ama…
    Pas geçmek dışında bir seçenek yok gibi.
    Yoksa faiz indirimi mi gelecek.
    Faizler inerse, Bankalar, daha ucuza fonlanmış olacak ve karları daha da artacak.
    Veya Hazine, bankaların karlarını uçuracak yeni bir ürün mü çıkaracak.

Deli sorular.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Dikkat et komşuları zehirleme. Zehir komşuların evine sirayet edebilir. İyi araştır. Karadeniz de bir fırın veya gıda işletmesi komşularını zehirlemişti.2 çocuk öldü hatırladığım kadarı ile.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bankacılık endeksinin yükselmesinin bir nedeni olmalı.
    Acaba yarınki MB faiz kararı ile ilgili bir bilgi mı sızdı diyeceğim ama…
    Pas geçmek dışında bir seçenek yok gibi.
    Yoksa faiz indirimi mi gelecek.
    Faizler inerse, Bankalar, daha ucuza fonlanmış olacak ve karları daha da artacak.
    Veya Hazine, bankaların karlarını uçuracak yeni bir ürün mü çıkaracak.

Deli sorular.
    Bloomberg HT Araştırma’nın ulaştığı piyasa oyuncularının önemli bir bölümü, yükselişin somut gerekçesini bulmakta güçlük çekildiği görüşünde.

Hisselerde yaşanan yükselişin bir bölümünü, bankalarda açık pozisyonu bulunan bazı fonların açıktaki hisseleri yerine koyma çabasına bağlanıyor. Alımların önemli bir bölümünün tek aracı kurumda yoğunlaşması da bu teze gerekçe olarak gösteriliyor.
    https://www.bloomberght.com/bankalar...ne-var-2313060

Sayfa 110/993 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •