Sayfa 323/653 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon
Arama sonucu : 5217 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Garan ile10 gunde yuzde 5 fark acıldı. Normal değil bu son hareketler. YTD
    Garan ile açıldı işc zaten hem garana hem aka fark attı.Hiç bir şey eskisi gibi değil.

2.  Alıntı Originally Posted by v**ue Yazıyı Oku
    Garan ile açıldı işc zaten hem garana hem aka fark attı.Hiç bir şey eskisi gibi değil.
    yarın öbürgün chp deki hisseler ne oldu derler, isctr de nasiplenir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    yukarıdan sattım nakite geçtim. alttan alsam mı diye akşama kadar baktım ama dedim bekle.. ytd

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

4. bende alttan aldıklarımı yani yarısını boşalttım 5,11 den elimdeki malın yarısını tutuyorum olurda yukarı devam edersek 5.40 üzerinde kalıcılık olursa ilave alım yaparım.Aşağıdaki grafik saatlik,tepkiyle oluşan trendi çizdim.
    4.97 altında saatlik kapanış olmazsa aşağıya salmaz olurda salarsa 4,79 civarını beklerim alım için.Önceki gönderilerimde söylediğim gibi haftalık olarak 5,04-05 üstünde kapanış benim için önemli.Yarın perşembe çok salmaması lazım.
    Naçizane kendi fikirlerim ve izleyeceğim yol haritasıdır tavsiye niteliği taşımamaktadır.Bugün az da olsa senede para girişi var.
    Screenshot_5.jpg

Ttkom plançosu pozitif de akbank a yarasa bari

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    yukarıdan sattım nakite geçtim. alttan alsam mı diye akşama kadar baktım ama dedim bekle.. ytd

Dün bakalım yabancı ne yaptı. Çok merak ediyorum. Trade için çok iyi bir hisse değil bence. Ya tutulur ya hiç oynanmaz. Genelde çünkü endeks altı getiri getiriyor

28 Temmuzda Turk Telekom 601 milyon kar payı dagıttı.Yuzde 20 si Akbankın.120 milyon ve stopajsız geldi.Artık surekli kar eden bir firma TT.Satısı da gundemde ama yok hukmunde gibi.Piyasa olumludan ziyade olumsuz yonleri gorme egiliminde bankalar ve ozellikle Akbank icin.Insallah iyi gunlerde bunlar fiyatlanır.YTD

8. Birazda olay MB ve BDDK da bitiyor.MB 100-200 puan faiz arttırımı yapmıyor geçen brunson zamanında olduğu gibi sonra 600-800 arası yapmak zorunda kalabilir.Geçmişten ders alamadık.BDDK zorla kredi verdirtti bunların bir bölümü dolara altına vs gitti bir bölümü batık kredi olsa eeee ? Bunu öngörmek benim işim değil.

Sayfa 323/653 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •