Sayfa 993/1001 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Bugünde nöbetçi hisse THY onunla piyasayı tutup diğerlerine çakıyorlar. O da eksi olsa çok daha eksi olurduk
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Arkadaşım madem bu kadar hpd sevicisin sırf kanun var diye,git bana söylediklerini birde şehit annesinin yüzüne söyle,kanunen hdp siyasi partidir masumdur diye.bu ülkenin savcısı hakimi de neyin ne olduğunu biliyor ki hdp yöneticilerinin çoğu hapiste,selosundan tut figenine kadar diğerleri de girecek sırayla,benim gidip suç duyurusunda bulunmama gerek yok.kappişş!!!!
    hdpye oy veren terörist ise akpye oy veren ne oluyor peki? cevabını çok merak ediyorum

Lira gecelik swap faizi offshore piyasada %1.050'ye yükseldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kürtler hdp. CHP ye oy verince terörist. AKP ye oy verince cici oluyorlar. Oysa onlar adına değişen bir şey yok.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Oysa AKP geldikten sonra hdp nin oyu sürekli artmıştır. En sonunda barajı geçmişlerdir. AKP kürtler in gözünü açmıştır. Ribicone geçilmiştir artık. Geri dönüş te olmaz.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sağlam diye sırtımı dayandığım ne kadar BIST 30 hissesi varsa, hepsi de bana dayandı..!!..

8. Bist i yabancı egemenliğinden kurtarma çabası olarak düşünüyorum. Dolar için yapılan, bist için de yapılmakta sanki. Tl bulmakta zorlanan yabancı mecbur hisse satacak...
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sağlam diye sırtımı dayandığım ne kadar BIST 30 hissesi varsa, hepsi de bana dayandı..!!..
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 993/1001 İlkİlk ... 493893943983991992993994995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •