Sayfa 770/1006 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: Viop LVIII

SPOT kapanış, kapanışa kadar alan BofA sonradan biraz sattı, eşleşmeye kadar görünmeyen Y/F en iyi alıcı çıktı! bu hafta hep alan Ak Yatırım satış tarafına geçti, alıcı bulunca piyasada (diğer kısım) satmış görünüyor!

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bende mazut oldum, ben sattım herif fışkırttı
    Geçen yazdım uzakdoğudan ucuz kimyasal ürün gelmiyormuş diye.

Ben de PETKM alacaktım çok oynamıyor ama endeks için TUPRS alır dedim gitmedi ben satınca hareketlendi..
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Yunus Paksoy:

ABD’de 25 eyalet Teksas ile birleşip devlete başkaldıran bildiri yayımladı

Tüm detayları aktardım

•ABD Anayasa Mahkemesi’nin Pazartesi günkü kararı, federal (merkezi devlet) sınır görevlilerinin Meksika sınırına Cumhuriyetçi Teksas Valisi Gregg Abbott tarafından kurdurulan dikenli ve jiletli telleri kesmesine veya taşımasına izin verdi.

•Bu dikenli teller, ABD’nin güney sınırından akın akın gelen mültecileri durdurmak için kurulmuştu.

•Ancak Greg Abbott Çarşamba günü, federal sınır görevlileri kaldırsa bile Teksas'ın dikenli telleri koymaya devam edeceğini öne sürdü.

•Abbott, Anayasa Mahkemesi kararına karşı çıkmakla suçlanırken 25 eyalet ortak bildiri yayımlayıp destek çıktı

•Yani toplam 50 eyaletten 25’i, ülkenin yarısı, merkezi devlete karşı bildiriye imza attı

•Biden, bugüne kadar süre tanıdı Teksas’a. Merkezi devlet, Teksas’ın Ulusal Muhafızlarına el koyabilir

4. pazartesi şortları kapamak için son gün olabilir
    bilanço dönemi başlayacak , hoş enflasyon muhasebesiyle ne olacak belli değil ...

5.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT kapanış, kapanışa kadar alan BofA sonradan sattı, eşleşmeye kadar görünmeyen Y/F en iyi alıcı çıktı! bu hafta hep alan Ak Yatırım satış tarafına geçti,
    Aksaçlılar almış gibi.

Siyasi bir sohbet odasında artık ülkeyi biz yönetiyoruz önde olanları dikkate almayın diyordu biri. Zamanı gelince öndekiler de gidecekmiş.

abd bizim faizleri istediği kıvama getirdi..

yabancı yatırımcı girecekse halkb avantajlı olabülü.

ilişkiler normale dönme sinyali açısından.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7. Hisse vadeliler gün içi oynaklık

YKBNK ve SASA bugün fazla oynamadı.

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ortaya bombeyi attın tatile çıkıyon..

biz burada suyun içine giriyoz yılan balığı denk geliyor suyun üstüne çıkıyoz kobra denk geliyor.

olmaz olsun böyle gerilla komendosu.

Ateşi 11 ocakta graf paylaşımı yaparak yaktım emlak çizgilerle kavga etmeyen pozisyonunu almıştır.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 770/1006 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •