Arama sonucu : 716 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. saray gümüşoluk kursarı dumlupınar gelişmekte olan bu bölgede yatırımlar hali hazırda biten ve devam eden yıldırım beyazıt üniversitesi otonomi nortgate projesi fuar alanı metro ülker kavşagı kazan 50 m yol bu bölgede yatırım yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olunur 0536 212 98 34

2.  Alıntı Originally Posted by cumhur Yazıyı Oku
    saray gümüşoluk kursarı dumlupınar gelişmekte olan bu bölgede yatırımlar hali hazırda biten ve devam eden yıldırım beyazıt üniversitesi otonomi nortgate projesi fuar alanı metro ülker kavşagı kazan 50 m yol bu bölgede yatırım yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olunur 0536 212 98 34
    Northgate projesine sıfır konumda yada projenin 2.etabinda kalan arsalarda m2 fiyatları nedir. Özellikle 98025 adada.

Sent from my SM-E700F using hisse.net mobile app

3. 600 den satış var

4. yavrucak ta otoyol altında kalan parseller (benim ki dahil) toplulaştırma 1. askıda, tek bir parsel numarası verilerek olduğu yerde bırakılmıştı. 2. askı olmadı, başka yer verilmedi, kamulaştırma da yok ama ihale yapıyorlar. nasıl iş anlamadım? bilgisi olan var mı?

5. selamlar anakara çubukta arsa bakıyorum 3-5 sene içinde prim yapacak 10 kat pl*****ndan bahsediliyor hangi mahalleden kaça laırım sizce hangi mahalle daha mantıklı olur yardımcı olursanız sevinirim teşekkurler

6. m2fiyatı 550 ile1000 arasında isteyen var 600 650 arasında satılıyor

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •