Sayfa 648/952 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon
Arama sonucu : 7615 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    ozaman bir yorum daha alalım.belki Galip Öztürk gibi hızlı bir spek onu takip ediyordur.
    piyasa yapıcısı görüyordur mutlaka
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    ne olduğunu anlamazsın bir durum açıklar bölünme yapar diye zıplar olurmu olur.
    var mı böyle bir ihtimal.bu yorum tüm hisseler için geçerli.neden bu.

3. 80 KURUŞA BANKAMI OLUR YA

işine baksın spek

Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    piyasa yapıcısı görüyordur mutlaka
    bizim piyasa yapıcı kalın kafalı.kafasi basmaz. 20 yıllık borsa tarihinde 19 kez temettü, bedelsiz vermiş bir Hisseyi 0,38 defter değeri ve 3 fk da tutarak milleti zorla uzun vadede zengin edecek.

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    bizim piyasa yapıcı kalın kafalı.kafasi basmaz. 20 yıllık borsa tarihinde 19 kez temettü, bedelsiz vermiş bir Hisseyi 0,38 defter değeri ve 3 fk da tutarak milleti zorla uzun vadede zengin edecek.
    Benim maliyet 0,7 civarında.seneye temettü ve bedelsiz verdiği zaman maliyet inecek 0,4 kuruşa.belki daha aşağı. 6,7 ay sonra bu olacak.ondan sonra her yıl nerede ise bugün yatirdigim para kadar para basacak. Bu tabloyu değiştirecek tek olumsuzluk Türkiye nın ekonomik olarak batması. Yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle.

Gidip de diğer banka formlarına yazsak. TSKB nin Bir banka olduğunu.millet sanki türk silahlı kuvvetleri başkanlığı gibi okuyor 😂

7. HMM TEMETTÜ KAĞIDIYMIŞ DEMEK

işyat gibi ağırbezirgan bana uymaz bana bir haftada 20 kademe kazandırması lazım

elini çabuk tutarsa olur bir haftada ben vereyim hadi ay sonuda kabul faiz inerse buda burda oanmaz

8.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Gidip de diğer banka formlarına yazsak. TSKB nin Bir banka olduğunu.millet sanki türk silahlı kuvvetleri başkanlığı gibi okuyor ��
    bende öyle biliyordum ilk zamanlar

dışarda şubesini görmedim daha

Sayfa 648/952 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •