Sayfa 35/98 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon
Arama sonucu : 778 madde; 273 - 280 arası.

Konu: DNISI - Dinamik Isı Yalıtım Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. İşlem görmeye ne zaman başlayacak acaba? Bilen varsa bilgi verirse sevinirim.

2. cuma günü işlem görecek.

3.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    bekarlara 31 lot
    evlilere 32 lot vermişler.

doğru mu.
    Bekarını evlisini nerden tespit edecekler ki ayrıca söylim ben evliyim beni nasıl olurda bekarlar statüsünden değerlendirip 31 lot yazıyorlar. O zaman bir lot hakkımı gaspetmiş olmuyorlar mı?

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. keşke bir baskı falan yapılsa da ilk gün serbest fiyat uygulaması yapılsa alan almış satan satmış olurdu.. Cezalara gerek kalmazdı.

5.  Alıntı Originally Posted by seaeagle Yazıyı Oku
    yanlışım varsa biri düzeltsin lütfen yukarıda belirttiğim üzere işlem gören pay oranı ve miktarı yazılı olmakla beraber halka arz olacak hisse sayısı 8.700.000 adet değil miydi? sanki bir yerlerde bir terslik mi var yoksa ben mi öyle anladım

Not: yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp sadece kendi düşüncelerimdir ve her yatırım kişinin kendi hür iradesi ile yapılmalıdır.
     Alıntı Originally Posted by sekko Yazıyı Oku
    Şirketin çapına göre finansallarını beğendim.Finansal borcu yok gibi,karlılık fena değil, geçmiş yıllar karı olan ve karın %30 unu dağıtacağım diyen bir şirket.Gel gör ki ben herkese 32 lot dağıtıldığını düşünmüyorum.Nitelikli ve kurumsal yatırımcılar pastadan büyük bir pay aldıktan sonra,kalan lotların eşit olarak bireysel yatırımcılara dağıtıldığını düşünüyorum.Ufak çaplı halka arzların da yatırım yapılacak bir esprisi kalmadı.Tahta alış fırsatı verdiğinde zaten %100 üzerinde primlenmiş oluyor.Yakında Esenboğa Elektrik halka arzı olacak.10 lot kadar dağıtırlar artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bende bu tabloyu bunun için koymuştum ama kimse yorumlamadı, bu kadar lot işlem görmüş görünüyordu, o zaman geri kalan lotlar nerede? diye düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    keşke bir baskı falan yapılsa da ilk gün serbest fiyat uygulaması yapılsa alan almış satan satmış olurdu.. Cezalara gerek kalmazdı.

ilk gün serbest marj olmalı...abd de öyle.
    Yeniler twitter da gündeme taşısa yeter

7.  Alıntı Originally Posted by ceki27 Yazıyı Oku
    ilk gün serbest marj olmalı...abd de öyle.
    Yeniler twitter da gündeme taşısa yeter
    ilk gün nasıl olacak

8. (cuma günü işlem görecek.)

Teşekürler sayın wolf1453

Sayfa 35/98 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz