Sayfa 650/963 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    nereye kadar ....hakettiğini elbet bulacaktır...
    Hep , bu umutla bekledim ve beklemeye de devam edeceğim.

2. Hisse , doğru dürüst ve kalıcı olarak pirimlenmediği ve bu arada , diğer hisseler katlama yaptığı için , bu hisseyi alanlar satamıyor ve hisse alanın elinde kalıyor diye düşünmekteyim.
    Bundan önce , İztar hissesini 1,80 TL. den almıştım. 1 Ay kadar geçmeden ,%50 kar ederek , 2,70 den vedalaştım. (Şimdi , o hisse 5,55 TL. de ve artık pahalandı diye alamıyorum.)
    Daha sonra , gözaltı pazarındaki Selçuk gıda hissesini riske girerek , 1,70 TL. den aldım. Yine 1 aylık bir sürede %50 pirim yaparak , 2,40 TL. olunca sattım. (Hisse , şu an 3,50 TL. )
    Daha sonra , bu oluşturduğum karlarla büyüyen sermayemin , yine tamamını , 3 ay önce 16 TL. den Pnsüt e yatırdım. Hisse , 3 ay geçmesine rağmen şu an ancak 19,35 TL...Bu süreçte de çoğu çer-çöp olan birçok hisse , en az 2 ye 3 e katladı..İşte , bu nedenle hisseye mahkum kaldım ve satamıyorum. Halbu ki o da 1-2 ay içinde , 24-25 Liralara çıksaydı satar ,, başka hisseye geçerdim ve , ben sattıktan sonra da fiyatı daha da yükselip 28-30 Liralara çıksaydı , çok pahalandı diye tekrardan alamazdım ve böylece de , hissenin speği , benden ve benim gibi nicelerinden kurtulup hisseyi ele geçirirdi ve bugünkü ortamda 40-50 TL. lerden rahatça satıp yolunu bulurdu.
    Ama , şu an , hisseyi alan da kazanamıyor , spek de doğru dürüst kazanamıyor.. Kısır bir döngü içine girilmiş bir durum var.
    Son düzenleme : By Akıl; 22-07-2020 saat: 00:25.

3.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Hisse , doğru dürüst ve kalıcı olarak pirimlenmediği ve bu arada , diğer hisseler katlama yaptığı için , bu hisseyi alanlar satamıyor ve hisse alanın elinde kalıyor diye düşünmekteyim.
    Bundan önce , İztar hissesini 1,80 TL. den almıştım. 1 Ay kadar geçmeden ,%50 kar ederek , 2,70 den vedalaştım. (Şimdi , o hisse 5,55 TL. de ve artık pahalandı diye alamıyorum.)
    Daha sonra , gözaltı pazarındaki Selçuk gıda hissesini riske girerek , 1,70 TL. den aldım. Yine 1 aylık bir sürede %50 pirim yaparak , 2,40 TL. olunca sattım. (Hisse , şu an 3,50 TL. )
    Daha sonra , bu oluşturduğum karlarla büyüyen sermayemin , yine tamamını , 3 ay önce 16 TL. den Pnsüt e yatırdım. Hisse , 3 ay geçmesine rağmen şu an ancak 19,35 TL....İşte , bu nedenle hisseye mahkum kaldım ve satamıyorum. Halbu ki o da 1-2 ay içinde , 24-25 Liralara çıksaydı satar ,, başka hisseye geçerdim ve , ben sattıktan sonra da fiyatı daha da yükselip 28-30 Liralara çıksaydı , çok pahalandı diye alamazdım ve böylece de , hissenin speği , benden ve benim gibi nicelerinden kurtulup hisseyi ele geçirirdi ve bugünkü ortamda 40-50 TL. lerden rahatça satıp yolunu bulurdu.
    Bu saatten sonra ne iyimserim ne de kötümser im çekimser kalmayı tercih ederim zira benim sattığım hisseler içinde yine de en iyisi bu çıktı buda benim şansım mıdır bilmiyorum ama pandemi sürecinde alıp sattığım hissenin haddi hesabı yok karel vestel petun yunsa kordsa sasa anel tekfen hektas pohol kfein Deva gibi bu tahtalarin hepsinin kareketeri farklı mesela sasa dan hiç kazanamadım 9.80 lerden almıştım spegi para kazandırmadi en iyi para kazandigim hisse ise Deva idi 3 günde yüzde 30 kazandırdı demem o ki bir hisse ile duygusal bağ kurmam hislerime ve bilgime güvenirim pinarsut için görüşüm şuan tamemen çekimser yarın kendini belli edecektir diye düşünüyorum zira bilanço öncesi pozisyonların kapatılması arkasından global veya makro ölçekte kötü bir haber akışı olarak algılarım eğer öyle bir durum yoksa da 20 üstüne atana kadar çekimser kalmaya devam ederim 20 üstü iyimserim hatta 20.40 benim için önemli

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bugün güne alıcıli açması bekleniyormus hiç sevmiyorum böyle açılışları

5. Şu Pınarsüt ün speği , ne kendisi , sütü içebildi , ne de yatırımcısına içirdi... Diğer , bunun 10 da 1 i etmeyecek ,çoğu hisse fezaya giderken , bu öyle , bön bön bakınıp duruyor.

6. Yapı ve iş yatırım olduğu sürece ne biz nede kendisi ekmek yiyemez.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

7. Hissenin 19.80 üstüne atması lazım

8. yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 650/963 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •