Sayfa 498/1003 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    3.döviz fonu olarak portföyüme 20-25 gün önce kattığım yabancı fon sepeti fonu TFF'yi çıkardım bugün. Bir ayda komple değiştirmişler falan portföyü , dengesiz hareketler. İçime sinmedi. Uzun vadede usdtry'yi geçecebilecekmiş gibi gelmiyor.
    ben de sizinzle aynı zamanda almıştım bugün satışı gerçekleşecek inşallah. geçen hafta farkettim bir anormellik olduğunu. çünkü bayada takip etmiştim beğeniyordum ama çok umduğum gibi olmadı.

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    çok teşekkür ederim sn tradestop. elz, biraz yavaş kalıyor gibiydi ama şu an itibarıyla rbh ve kpc'den geri kalmamış görünüyor. zaten keh getirilerine yakın seyredeceğini farzedersek uzun vadede yüz güldürür inşallah. pdd'yi de sabırsızlıkla bekliyorum.
    Elz için 1 aylık performans henüz oluşmadı.

Katılım hisse fonların son 1 aylık performansta Mps 1. sıraya yükseldi, 2. Kpc, 3. Rbh. Elz açıldığından bu güne kıyas alınırsa, şuanlık Mps ile Kpc arasında yer alıyor.

Son 1 ayda performanslarda göze çarpan Rbh'deki düşüş ve Mps'deki yükseliş.

3.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Elz için 1 aylık performans henüz oluşmadı.

Katılım hisse fonların son 1 aylık performansta Mps 1. sıraya yükseldi, 2. Kpc, 3. Rbh. Elz açıldığından bu güne kıyas alınırsa, şuanlık Mps ile Kpc arasında yer alıyor.

Son 1 ayda performanslarda göze çarpan Rbh'deki düşüş ve Mps'deki yükseliş.
    rbh'den kalan son fonlarımı da satarak eldeda dedim. elveda rbh, merhaba elz. bol kazançlar dileğiyle.

Bugün sattıklarım 14.15 te gelmis .
    Son düzenleme : paramanya; 05-01-2021 saat: 15:16.

5.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    KTM takipçileri ne düşünür fon için?

Eylül ayından sonra takipten çıkarmıştım. Katılım tarafına kendi kısıtlamaları nedeniyle mesafeliydim. Fakat son stopaj düzenlemesi avantaj sağladı.

Risk profili yaza göre daha dengeli gibi duruyor. Kap bildirimlerini inceledim herhangi bir sey göremedim.
    Ktm benim gözümdeki kategorisinde şuan rakibi yok.(Katılım Değişken Fon). İstikrarlı fon, 3-6 aylık periyotlarda katılım hesabı/kira sertifikaları üzerinde getiri arayanlar için orta riskte bir fon. Katılım esaslı olsun, paramı fon yönetimine teslim edeyim diyenler için güzel seçenek. Katılım esaslı fonlara yoğunlaştığım için, faiz içeren fonlarla ilgili yeterli tecrübem yok, diğer değişken fonlar ile kıyaslamayı bu konuda tecrübeli arkadaşlara bırakıyorum.

Rbk ve Gls belki Ktm'ye rakip düşünülebilir, ama bu fonların da içeriğinde hisse senedi bulunmuyor, daha çok döviz kira sertifikaları yer alıyor.

Qinvestin yeni çıkacak Pdd fonu, Ktm fonu ile aynı tip olacak. Bir fark Ktm t+2 valör, Pdd t+1 valör. Pdd İzahname'sinde t+1 şeklinde belirtilmiş, değişmezse.

6. Merkez kur % + 0,36

7. OSL Yıllık yönetim ücretini bir ara %0,64 e indirmişti hala aynı mı? Kendi sayfasında yönetim ücretini belirtmemiş Osmanlı Portföy..

OSL kullanan var mı memnun musunuz?
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    3.döviz fonu olarak portföyüme 20-25 gün önce kattığım yabancı fon sepeti fonu TFF'yi çıkardım bugün. Bir ayda komple değiştirmişler falan portföyü , dengesiz hareketler. İçime sinmedi. Uzun vadede usdtry'yi geçecebilecekmiş gibi gelmiyor.
    Evet üstadım siz dün söyleyince ben de biraz inceledim. Saçma sapan hareketler yapmış, hiç bulaşmaya değmez.

Sayfa 498/1003 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •